Skoči na vsebino

Jankovič razrešen


Noise

Priporočene objave

Lastniki so danes izjavili, da so Zokija odstavl zaradi čudnih povezav njegovih firm ali pa firm njegovih družinskih članov če hočete in Merkatorja... Jebi ga... nej dokaže od kod mu denar, kot morajo dokazovat uni,kerim so trezorje v SKBju odprli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma boli me k**** za razne Jankoviče, politiko itd. Bolj me stisne pri srcu, ko brez krivdnih razlogov izgubi delo delavec in to brez odpravnine, pa še za ostalih par plač pa 80 k SIT se mora borit.

Kraljev so velik obesl, dvornih norcev pač ne. Raja pa ni nič drugega kot dvorni norci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej trgovina merkator 9miljard dobička,ti pa zgubo.naj ma on 8 jeat pa eno miljardo dobička pa blo čist ok.a pol se pa vam čud zdi zakaj nastajajo teroristi,še več ih bo ker folku se trga,žal nastrada pa spet nedovžen.na svetu je keša itak dost sam razporejen je mau čudn. ma dost je ko ga jebe napihnenca

Žal se trenutna garnitura ,še bolj očitno, kot prejšna, trudi, da bi čim manj ljudi imelo čimveč denarja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal se trenutna garnitura ,še bolj očitno, kot prejšna, trudi, da bi čim manj ljudi imelo čimveč denarja...

Očitno?????..samo zato, ker so mediji še vedno od prejšnje garniture ..mal bo še za počakat..pol bo pa toliko očitno kot je bilo prej... :devil: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa v rdeče merkator piksne ga bojo ziher filali ... ;)

A-A. Rdeči "M" bodo poštrihali v zeleno.

In bomo vsi zadovoljni - tako žabarji, kot tudi mi normalni ljudje. :lol: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno?????..samo zato, ker so mediji še vedno od prejšnje garniture ..mal bo še za počakat..pol bo pa toliko očitno kot je bilo prej... :devil: :kva2:

Verjetno imaš prav. Še novinarje si mora podrediti,potem bo pa lažje in lepše in vse krasno. In samo lepo bodo pisali o njemu.

Kot kaže, se je "na poti v Jajce" naučil več, kot bi si sam želel priznati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno?????..samo zato, ker so mediji še vedno od prejšnje garniture ..mal bo še za počakat..pol bo pa toliko očitno kot je bilo prej... :devil: :kva2:

Aha? Sledijo cistke med novinarji? A zato torej zakon o RTV!! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha? Sledijo cistke med novinarji? A zato torej zakon o RTV!! :hmm:

sej drhal novinarsko je treba vsaj razpucat, če ne že ukinit .. .same neumnosti klatijo/mo ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno imaš prav. Še novinarje si mora podrediti,potem bo pa lažje in lepše in vse krasno. In samo lepo bodo pisali o njemu.

Kot kaže, se je "na poti v Jajce" naučil več, kot bi si sam želel priznati.

pred jansevim mandatom so bili novinarji nevtralni in objektivni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred jansevim mandatom so bili novinarji nevtralni in objektivni?

1) Ne popolnoma - mediji namreč niso demokracija. ;)

2) Da - do neke mere.

Univerzalni odgovor - stopnja nevtralnosti in objektivnosti je sicer merljiva, absolutnost po tem merilu pa je težko doseči.

Zato lahko o tem natolcujemo do onemoglosti, pa ne bomo nikamor prišli. Vsak ima svoje preference, gledišče, izkušnje.

Nihče od nas nima popolnoma prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zakaj se potem vsi repencite, ko & ce se dogajajo menjave v razlicnih strokah?

se dogajajo krivice - neutemeljene ali pristranske ali vse skupaj ali kaj petega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zakaj se potem vsi repencite, ko & ce se dogajajo menjave v razlicnih strokah?

se dogajajo krivice - neutemeljene ali pristranske ali vse skupaj ali kaj petega?

Takoj ko rečeš 'vsi' pravzaprav po nemarnem posplošuješ.

Posploševanje in hitre sodbe pa so no-no... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V uspešnem podjetju odstavjlajo uspešne menedžerje, v neuspešnih, kjer so dogaja marsikaj in kjer delavci ne dobijo plač, kaj šele še kakšnega regresa, tam država ne bo ukrepala :nono:

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob vseh dogodkih niti ne bi rekel, da je karkoli posploševanje.

res lahko v isti koš mečeš novinarja, ki dela teste motorjev in novinarja, ki izključno piše o politiki? Pa sta še vedno oba novinarja........ torej še lahko trdiš, da ni posploševanje?

Ali mogoče tudi novinarji, ki testirajo avtomobile delajo razlike glede na to, če so ta levi ali ta desni. Eni so za renoje eni pa za folksvagne?? :hmm:

Mogoče je pa to tista kaplica čez rob da bo folk spregledal tole sedanjo vlado in da bo tole njihov prvi in zadnji mandat.

iz tvojh ust v božja oz. volilčeva ušesa ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred jansevim mandatom so bili novinarji nevtralni in objektivni?

Kakor kdo...

Sicer pa preberi še enkrat in mi povej, kdaj sem to rekel.

Rekel sem, da jih mora pridobiti na svojo stran, si jih podrediti na kak drug način (mogoče tudi zamenjati), potem pa bo z mediji vse OK , saj bodo o JJ pisali samo vse najlepše.

napisal sem tudi (simbolično), da se je tega načina verjetno naučil takrat, ko je bil še nadobudni in zagrizeni član ZKS in ZKJ.

Nisem tudi trdil, da LDS ni delal napak in sranja, čeprav mi to nekako vsi pripisujete.Trdim pa, da je JJ prišel na oblast predvsem zaradi kritike napak LDS-a, sam pa se obnaša še slabše.

Ne glejte me kaj delam, poslušajte me, kaj govorim (in sem govoril)...

Jankovič se mi sicer sploh ne smili, saj je posredno uničil marsikatero firmo, ali pa vsaj nje sodelovanje z Mercatorjem. Tudi jaz sem bil "prisiljen" prenehati delati z Mercatorjem.

Vendar pa kljub temu mislim, da naj bi lastnik odstavljal direktorje zaradi neuspehov, ne pa zato, ker so bili člani FORUMA 21.

Take stvari lahko delajo le ljudje ali "nadzorniki", ki ne delajo s svojim denarjem, na položaje pa so bili postavljeni, da bodo lutke v rokah vladajoče garniture... (Pa katerakoli to že je,je bila, ali bo.. )

Kje smo že?? Aha, od novinarjev sem zalutal spet nazaj k Jankoviču...

Adijo, grem raje na pir.....

Lp Damjan

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, moc kapitala trenutno fura politiko, barem to je jasno. Zakaj pa mislis, da se vse to dogaja??

@HHV: Trenja sem pac gledal, ker me zadeva zanima, in hocem imet cim vec informacij. Ce si si ti sposoben brez informacij ustvarit lastno mnenje, si pa fenomem. Za ustvarjanje lastnega mnenja, potrebujes informacije iz vseh strani, ne samo iz tiste, ki ti pase?

Iz pluralnosti pa ti dobis "sedi, ena!!" :lol1:

Spet dobiš "sedi, ena!!" iz branja!

Negledanje histeričnih Slakov, Hrenov in podobnih "rastlin" ne pomeni pomanjkanja informacij! So drugje mnogo kvalitetnejše in verodostojnejše in tudi osvetljene iz različnih strani. Zato odsotnost tega plevela ne pomeni pomanjkanja "pluralnosti" (česa neki? :hmm: ), aja informacij, kot so te prijazno dopolnili drugi! Razen če ti teh zadev ne razumeš na način, kot je pred leti pluralnost medijev razumel Peterle!

Aja, pa še tole: Za ustvarjanje lastnega mnenja se lahko pogovorim tudi s Ciko iz sosedove štale, ali pa še to ne. Stvar svobodne osebne odločitve. In ne rabiš biti fenomen!

Če pa želiš kvalitetno informacijo in realen pogled, ti pa tudi ta trenja ne pomagajo. Tiste prave informacije so večini ljudi za veke vekov nepoznane!

Sicer pa je tole tu gori tudi bolj neko "trenje". Celo bolj rumeno od originala! Adijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet dobiš "sedi, ena!!" iz branja!

Negledanje histeričnih Slakov, Hrenov in podobnih "rastlin" ne pomeni pomanjkanja informacij! So drugje mnogo kvalitetnejše in verodostojnejše in tudi osvetljene iz različnih strani. Zato odsotnost tega plevela ne pomeni pomanjkanja "pluralnosti" (česa neki? :hmm: ), aja informacij, kot so te prijazno dopolnili drugi! Razen če ti teh zadev ne razumeš na način, kot je pred leti pluralnost medijev razumel Peterle!

Aja, pa še tole: Za ustvarjanje lastnega mnenja se lahko pogovorim tudi s Ciko iz sosedove štale, ali pa še to ne. Stvar svobodne osebne odločitve. In ne rabiš biti fenomen!

Če pa želiš kvalitetno informacijo in realen pogled, ti pa tudi ta trenja ne pomagajo. Tiste prave informacije so večini ljudi za veke vekov nepoznane!

Sicer pa je tole tu gori tudi bolj neko "trenje". Celo bolj rumeno od originala! Adijo!

Berem Mladino in berem Mag! Ti pa mi govoris, naj berem samo Mag, ker so tu itak informacije osvetljene na razlicne nacine in da drugega sploh ne rabim (naj te opozorim, da sta omenjeni reviji samo primer, da ne bos spet koga v klop posiljal..)! Kvalificiranje Trenj niti ni moj namen, dejstvo pa je, da vec gledas, boljse lastno mnenje si lahko ustvaris. Ti si kar izvoli ga ustvarjat v pogovoru s sosedovo kaj-ze-je, ampak mislim da ga ne bos spremenil.. JJ je itak edini in vecen, ne?

Damijan ima prav... Grem na pir, taki mi grejo na :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1) ... Ti si kar izvoli ga ustvarjat v pogovoru s sosedovo kaj-ze-je, ...

2) ampak mislim da ga ne bos spremenil.. JJ je itak edini in vecen, ne?

Damijan ima prav... Grem na pir, taki mi grejo na :SS

1) Cika, zraven nje je Cvetka in še naprej tik pred Bučkom je še Sivka. Prijetna druščina. Ko pa postane preklepetava, se presedem v drugo vrsto k Zori in Cveti, s katerima komuniciram na višjem nivoju. Včasih sem ju tudi prav z veseljem pojahal. :whistle: No to je bilo samo malo toliko za pluralizacijo informacij!

2) Nope, JJ ni večen, :grrr je pa večen njegov učitelj. So ga kar z glizantinom ali nečim podobnim nafilal, da bo dlje zdržal. Tako kot tudi pred tem njegovega učitelja.

Da ne bom spremenil mnenja? Kaj pa vem, že marsikaterega sem, pa še kakšnega bom. Včasih npr. sem bil prepričan, da je Union pivo najboljše na svetu. Sedaj pa :SS

Sicer pa s pivom le previdno sedaj v mrzlem času. Kuhano vino se bolj prileže. Sicer pa kakor komu, saj to ima tudi nekaj veze s pluralizacijo. Pitja, če že česa drugega ne. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1) Cika, zraven nje je Cvetka in še naprej tik pred Bučkom je še Sivka. Prijetna druščina. Ko pa postane preklepetava, se presedem v drugo vrsto k Zori in Cveti, s katerima komuniciram na višjem nivoju. Včasih sem ju tudi prav z veseljem pojahal. :whistle: No to je bilo samo malo toliko za pluralizacijo informacij!

2) Nope, JJ ni večen, :grrr je pa večen njegov učitelj. So ga kar z glizantinom ali nečim podobnim nafilal, da bo dlje zdržal. Tako kot tudi pred tem njegovega učitelja.

Da ne bom spremenil mnenja? Kaj pa vem, že marsikaterega sem, pa še kakšnega bom. Včasih npr. sem bil prepričan, da je Union pivo najboljše na svetu. Sedaj pa :SS

Sicer pa s pivom le previdno sedaj v mrzlem času. Kuhano vino se bolj prileže. Sicer pa kakor komu, saj to ima tudi nekaj veze s pluralizacijo. Pitja, če že česa drugega ne. .)

Hehe, imas prav, sem kar kuhano vino dahnil...

Ampak to je ze :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj je sedaj kriv JJ...ok...prodali so delnice (država je napovedala umik iz gospodarstva)...Jankoviča je odstavil Istrabenz in Laško...zanimivo laško je veljalo za rdečo trdnjavo...Bavčar je pa tudi produkt LDS-a...ampak to DEJSTVO ni pomembno saj se ne sklada z vašim okvirjem o ,,bad boy JJ,, tako, da kar nadaljujte...če rabite robčke jih imajo v Merkatorju...najceneje...res pa da od kar ZJ ni več...niso tako mehki. :doze:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj je sedaj kriv JJ...ok...prodali so delnice (država je napovedala umik iz gospodarstva)...Jankoviča je odstavil Istrabenz in Laško...zanimivo laško je veljalo za rdečo trdnjavo...Bavčar je pa tudi produkt LDS-a...ampak to DEJSTVO ni pomembno saj se ne sklada z vašim okvirjem o ,,bad boy JJ,, tako, da kar nadaljujte...če rabite robčke jih imajo v Merkatorju...najceneje...res pa da od kar ZJ ni več...niso tako mehki. :doze:

Dejanja JJ mi ravno ne dišijo po umiku države iz politike , ampak bolj po odstavljanju "rdečih " direktorjev. In to seveda ne direktno, toliko je pa spet pameten.Najprej se zamenja nadzorne svete, ti zamenjajo direktorje. JJ pa o tem nič ne ve, saj on direktno ni nikogar zamenjal... :lol1: :lol1: :kva2: :kva2:

Ko so na tak način delali v LDS-u, ste temu govorili drugače, ne pa "umik države iz gospodarstva"..

Laško je verjetno bilo bolj rdeče pod Turnškom, Šrot pa je daleč od levice. Bavčar pa mi ni ravno jasen, zagotovo pa ni produkt LDS-a. Se mi zdi, da z JJ kar vseskozi dobro skupaj vozita, razen nekaj prask v preteklosti, ki pa so bile po moje bolj namenjene javnosti.

Vsekakor je tudi LDS delala podobno, čeprav ne tako očitno in na hitro, kot se mudi JJ.

Sicer pa Janezu J. celo "nasprotniki" priznavajo, da bi bil vrhunski politik, če le ne bi bil tako maščevalen.

Za Jankovičem pa ne mislim jokati, saj si je sam dovolj dobro poslal. Vendar bi bolj razumel, da bi ga razrešili zaradi kakšnih čudnih povezav s svojimi firmami, kot pa kar tako...

No, Oni, ki se umikajo iz gospodarstva, verjetno že vedo, kaj delajo......

LP D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Lina : 12.avgusta letošnjega leta dogovor igralcev v vladnih prostorih ! sestanek katerega je vlada mukoma potrdila medijem, a vsebine ni razkrila ! realizira pa ga ta trenutek, ko se zamenjuje vodstvo Mercatorja, lastniki v Mercatorju in vezanem poslu glede lastništva v Delu ! kaj je kdo kriv pa bo odločlo razsodišče v Bruslju na katerega je zadevo prijavil novinar Financ in morebitna parlamentarna preiskovalna komisija v državnem zboru, katero ustanovitev trenutno blokira pozicija !

mimogrede ! JJ nikoli ni bil ničesar kriv in nikoli tudi ne bo ! drugače ne bi bil JJ :devil: !!!

ampak na ledu mu vseeno drsi !!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Lina : 12.avgusta letošnjega leta dogovor igralcev v vladnih prostorih ! sestanek katerega je vlada mukoma potrdila medijem, a vsebine ni razkrila !

Torej....gre za domneve in za novinarje v katere jaz nimam zaupanja, ker so levi in tak halo okoli tega se dela samo zaradi zapiranja ventilov na dovodih denarja in javne podobe... To kar se dogaja, se dogaja vedno pri vsaki menjavi oblasti...in ker so bili prvi toliko časa na oblasti so si popolnoma ,,priredili medije, ki sedj zganjao paniko, da sindikatov sploh ne omenjam... Jaz si močno želim da bo enkrat tako, da ne bošlo samo za nasprotovanje nečemu, ker je druge barve, da se bo iskalo dobre rešitve za NAS, in s staro garnituro to pač ni mogoče in v to v kar so nas pripeljali NI BILO DOBRO. Bojo ti boljši? ne vem, vem samo da so potrebne DRASTIČNE spremembe...ker jaz si z obljublenimi 36.000 pokojnine niti poštenega samomora ne morem privoščit.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!