Skoči na vsebino

Let's race!


Priporočene objave

Gremo probat pa da mi ne bo nihče več očital da sm najbolj pametn :OK:

Spoštovani!

To sporočilo vam pošiljamo, ker ste izrazili zanimanje za testiranja inteligenčnega kvocienta v organizaciji društva Mensa Slovenija.

V petek, 25. novembra 2005, organiziramo novo

TESTIRANJE INTELIGENČNEGA KVOCIENTA.

Testiranja bodo potekala ob 16:00, 17:00 in 18:00 na Fakulteti za gradbeništvo in geodezijo, Jamova 2, v Ljubljani.

Priporočamo, da se za željeni termin testiranja prijavite vnaprej prek naše spletne strani, kjer lahko izveste tudi več podatkov o testiranju.

Če se želite odjaviti s seznama prejemnikov tega sporočila, odgovorite na to sporočilo z besedilom: "ODJAVA".

Lep pozdrav!

Mensa Slovenija

--------------------------------------------------------------------------------

Powered by Mach5 Mailer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: ..sploh se ne zastopm zakaj se tle gre....a morš bit tešč.....pa še tri testiranja, vsako uro - kdo pa zdrži 3x preverjanje........doktor me sam pogleda pa že vse ve..in jemam bolniško :D ...zakaj bi pa tle 3x me preverjali...pogledaš me in vidiš a sm za to organizacijo, al pa ne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uvodni test:

najdi kraj kjer se vse skupaj dogaja.

Najpomembnejši napotek se že skriva v prvi objavi te teme... If you didn't make it so far ... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najpomembnejši napotek se že skriva v prvi objavi te teme... If you didn't make it so far ... :devil:

you didn´t get the point.

zero points for grossland.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

you didn´t get the point.

zero points for grossland.

Ma smo se heecaaali ...

ok, un k ma najnižji rezultat na testih časti pijačo vsem ostalim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol sploh kdo gre? a si lohk tud mejn k 18 da te tm sprejmejo? ksn mejl da se prjavim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom šel, trenutno mi ni do vsega pompa, ki bi nasta,l ko bi dosegel rekorden rezultat! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi pa sou... ce bi dobu mejl do zdele pa da bi se prjavu... tko nau pa 0! kvj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!