Skoči na vsebino

staro za novo


BaHa

Priporočene objave

sam neki mi povej. kdo ti je kupu motor?sam al stari?

ja glede teme pa:ja da se to nardit :D

Zakaj je tle važn, kdo ti ga je kupu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej Baha mal se umiri no! Tvoji posti so sam še od te aprilje in nevem kaj, kupi si jo pa pol povej, itak "vsi" mislimo da si je ne boš kupu, ker dat cca. 1.300.000 za eno ušivo !!!125!!! ko se res ne splača, itd...

Drgač pa nisem še slišal da bi se to dalo nardit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej Baha mal se umiri no! Tvoji posti so sam še od te aprilje in nevem kaj, kupi si jo pa pol povej, itak "vsi" mislimo da si je ne boš kupu, ker dat cca. 1.300.000 za eno ušivo !!!125!!! ko se res ne splača, itd...

Drgač pa nisem še slišal da bi se to dalo nardit

ja evo neki taga u tem smislu sm mislu,sj kul če si jo kupiš noben ti ne bo fauš sam ej mal poštudiri no čez 2 lete si boš lah kupu al pa ti bojo lah kupl mal močnejši motor tk da brezveze da menjaš pa mal mi že gre na žiuce ko skos eno in isto...glede tanovga modela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolše da daš v oglasnik motor in ga sam prodaš, ponavadi dobiš več kot ti pa ga v trgovini ocenijo, vsaj pri avtomobilih je tak :) . Če pa gre menjat staro za novo pa nevem, mogoče :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm .... ma verjemi mi da mi jo ni cist noben kupu in da sm si jo mogo cist sam prsluzit z delom .....

zej pa ne vem zkej ste tok proti ?? pac malo prasm a ne .... kej a ne boste rekl da je dobra ?? pac men je

kul ....

mhm kko ti jo pa ocenijo po eurotaxi ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa probaj nekje dobit to knjigo, ali pa idi v pooblaščeno Aprilijino trgovino in vprašaj koliko je vredna tvoja aprilija( isti letnik, prevoženi, ohranjenost,... ). Ponavadi imajo te knjige prodajalci :) .

Lp

Popravljeno . Popravil SiMoN`
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej eurotax je kurc,tam ti ga ocenjo najcenej kar je možn,oderuhi :D

ja, razn ce si kupu rabljenga pa ga rabs registrirat, pol ti pa nabijejo ceno pol mas pa miljon davka :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mitofreak tud to je res <_< zarad tega sm pa jezn na njih!ej baha če si si ga pa sam kupu še pa tok bol!!poštudiri mal a se ti splača,sej motor je lep sa sj ne boš večno meu 125ke!!ej brezveze preuč keša bo šlo u nč,razn če se ti ga ne zdi škoda!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja vem .... sej lih to je kazin :) sej meni je se zmer moja lepa pa tud tanova je lepa ... tko da res ne vem sej bom vidu itk nism nameravu jo tkoj kupit ce bi jo .... tko da res ne vem ... kvecjem bi v garazo prisla po poeltnih pocitnicah ko bi dobu kej kesa od dela .... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!