Skoči na vsebino

Parni Valjak se poslavlja


.T.

Priporočene objave

Včeri nekaj ujel po TV, da se poslavljajo. Člani skupine so se odločili, da po 30 letih skupino "zaprejo".

Enkrat sredi decembra bo še zanji kocert v MB in LJ. A gre kdo poslušat?

Pred leti nas je šlo nekaj Motosvetovcev na njihov koncert v Križanke, pa je blo odlično.

Veseli december, pa koncert, bolje rečeno zadnji poslovilni koncert. Zna bit kar zanimivo....

Tadej

PS: A kdo ve, kje in kdaj bodo igrali v LJ?

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, menda je dans poslovilni kocert v MB :hmm:

Parni Valjak

18.11.2005 - Dvorana Tabor - Maribor - Slovenija (20:00)

[vstopnice] 3.000,00 Sit

Poslovilni koncert skupine, ki je zaznamovala zadnjih 25 let rocka v Sloveniji ter bivši Jugoslaviji.

Vsekakor dogodek, ki bo vreden obiska

vir: vstopnice.com

v Lj bo menda 14.12.2005 (vstopnice 4.900,00 :P )

Popravljeno . Popravil bubamara
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne bi raje kaki slovenski bendi špilali, ne pa, da nam tele 'tujce' turijo ...

(se pardoniram: to zgoraj je zgolj reakcija v stilu tadeja...)

PS: je bil že cajt, da spokajo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ja ne?!?!?!?!?!?! :?

he he he he he he končno, če samo pomislim koliko čag sem moral pretrpeti ko so pijane budale to vedno proti jutru navijale in se zraven objemale in drle :SS :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(se pardoniram: to zgoraj je zgolj reakcija v stilu tadeja...)

Ah Sym ti sploh nič ne kapiraš. Je pa škoda mojega časa, da ti karkoli pojasnjujem.

Zato prosim nehi mi vsiljevat neke stvari, ki mi jih itak kar naprej vsiljuješ po forumu. Raj se mal zase brigaj.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah Sym ti sploh nič ne kapiraš. Je pa škoda mojega časa, da ti karkoli pojasnjujem.

Zato prosim nehi mi vsiljevat neke stvari, ki mi jih itak kar naprej vsiljuješ po forumu. Raj se mal zase brigaj.

Tadej

:OK: Tako je. Sicer pa, če nebi bli dobri, sigurno nebi tak dolgo špilali. Pa vsi jih poznajo, pa njihove komade tudi, saj jih je narod vzel za svoje, pa če glih so ne iz Slovenije. Aja, kera naša grupa pa se lahko primerja z njimi?

P.S. Perwy, zakaj pa si šel na koncert, če so te tak fejst živcirali? :krneki:

Parni valjak :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. Perwy, zakaj pa si šel na koncert, če so te tak fejst živcirali? :krneki:

SAJ NISEM ŠEL!!! :blink: :angry: na skoraj vsakem "piše se leto" so špilali pa se ne moreš izognit, še hujše pa je da so jih na vsaki privatni čagi al pa celo po gostilnah nonstop terali ko se je folk ga vlil in pol so še vsi zraven krulli :SS

ne rečem da so tako slabi ampak po 53.457.987-ti ponovitvi istih komadov je pa :angry: itak se nonstop samo 4-5 njihovih romadov tera :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da bi jih poslušal kr tko mal,doma pa v avtu...to res ni...ampak ene 2x na let, po možnosti nekje na obali,pa sedejo... če nisi take volje-greš pač stran oz. zamenjaš cd :)

ma što da žeeliiiiiiiim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ein, a ti veš, zakaj se je splačalo na koncerte Parni Valjak hodit in zakaj smo nekateri tja kdaj šli? Ker so vedno dobre mrhe takrat prihajale, oni so jih fajn raznežili, nam pa potem za dosego "cilja" ni bilo potrebno več veliko truda vlagat :P :D

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je res, da majo pač tistih nekaj komadov, ki se ponavljajo.. sam so mi pa fajn :yes: Na koncertu njihovem tud še nism bla... sam... 4900 :huh: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je res, da majo pač tistih nekaj komadov, ki se ponavljajo.. sam so mi pa fajn :yes: Na koncertu njihovem tud še nism bla... sam... 4900 :huh: :hmm:

Še čuka zraven prištejem in vložim v Hypocrisy čez deset+drobiž dni. B)

Mr. Awt, to je to. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še čuka zraven prištejem in vložim v Hypocrisy čez deset+drobiž dni. B)

Mr. Awt, to je to. :grim

KJE?!?!?!?! :eek: me tooooooooooooooo! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ein, a ti veš, zakaj se je splačalo na koncerte Parni Valjak hodit in zakaj smo nekateri tja kdaj šli? Ker so vedno dobre mrhe takrat prihajale, oni so jih fajn raznežili, nam pa potem za dosego "cilja" ni bilo potrebno več veliko truda vlagat :P :D

Pozdrav od Roberta

Enemu se je že posvetilo.... + veseli december + evforično-žalostno vzdušje ker bo zanji koncert :naughty: :naughty: :naughty: Muhahahahaha :devil:

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ein, a ti veš, zakaj se je splačalo na koncerte Parni Valjak hodit in zakaj smo nekateri tja kdaj šli? Ker so vedno dobre mrhe takrat prihajale, oni so jih fajn raznežili, nam pa potem za dosego "cilja" ni bilo potrebno več veliko truda vlagat :P :D

Pozdrav od Roberta

Razumem ta pristop, ampak osebno mi je to preveliko osebno zrtvovanje za kratko satisfakcijo.... Pa tudi obiskovalce takih koncertov nimam ravno v najljubsi luci prikazane, tko da se ni bi ravno druzil z njimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KJE?!?!?!?! :eek: me tooooooooooooooo! :kva2:

Laibach, VPK, 30-11-tegaleta.

+ Exodus + Noctiferia. :grim

Si zraven?

Drugače pa pritrjujem Einu. Jebiga, če si že tako horny, da moraš na taka jajca hodit f_k iskat, pol je pa že res kriza. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je res, da majo pač tistih nekaj komadov, ki se ponavljajo.. sam so mi pa fajn :yes: Na koncertu njihovem tud še nism bla... sam... 4900 :huh: :hmm:

Na Poli maratonu v okolici Ptuja pa je bila vstopnina jurja.

Pa še pir je bil cenejši kot v LJ.

Sicer pa je blo kar žalostno gledati, ko so vsi lepo sedeli na njihovih stolčkih in brenkali.

Ni več energije.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa je blo kar žalostno gledati, ko so vsi lepo sedeli na njihovih stolčkih in brenkali.

Ni več energije.......

izštekani steam roller ! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POSLOVILNI koncert legendarne zagrebške zasedbe Parni Valjak

Tokrat gre zares. Na prvi tir ljubljanske Hale Tivoli bo 14. decembra še zadnjič prispela postava ene od največjih rock 'n' roll ikon s področja nekdanje skupne države. Po svoji poslovilni turneji, ki vključuje tudi spektakularna koncerta v Mariboru (18.11.) in Ljubljani (14.12.), bodo člani skupine Parni Valjak zasluženo odšli v pokoj.

Njihovo glasbeno pot je moč zasledovati vse od leta 1976, ko so izdali prvi album 'Dođite na show!', preko številnih zlatih in platinastih izdaj v osemdesetih in devetdesetih ('Vrijeme je na našoj strani, Uhvati ritam, Pokreni se, Sjaj u očima, Buđenje, Samo snovi teku uzvodno') vse do zadnjega studijskega albuma 'Pretežno sunčano?', ki je izšel lansko leto. Svoji zavidanja vredni diskografiji so dodali tudi pet koncertnih plošč, med katerimi se boste gotovo spomnili desetletje starega odmevnega albuma in turneje 'Bez struje', ki je nastala ob 20. obletnici skupine ter zadnje žive dvojne retrospektive 'Kao nekada – Live at S.C.', posnete leta 2001 posneta v zagrebškem Studenstkom Centru.

Parni Valjak, bend, ki je skozi svoje dolgoletno delovanje nedvomno zaznamoval številne generacije, je na svoji glasbeni poti ostal zvest prepoznavni formuli spretnega avtorskega dueta, ki ga sestavljata izjemni kitarist, tekstopisec, skladatelj in aranžer Husein Hasanefendić – Hus in neponovljivi vokal Akija Rahimovskega. Poleg njiju bodo na odru Hale Tivoli še zadnjič, kot nekoč, lovili ritem kitarist Marijan Brkić – Brk, basist Zvonimir Bučević – Buč, bobnar Dražen Scholz – Šolc in klaviaturist Berislav Blažević – Bero.

Težko bi našli koga, ki ga ni zaznamovala vsaj ena od številnih uspešnic Parnega Valjka. Med pesmimi kot so 'Jesen u meni', 'Kao ti', 'Dođi', 'Prokleta nedelja', 'Sve još miriše na nju' teče tok brezčasne nostalgije, mnogokrat pa so zibali boke in tresli tla pod nogami hiti kot so 'Javi se', 'Ugasi me', 'Zagreb ima isti pozivni', 'Lutka za bal' in 'Zastave'. Prav tako je njihov zadnji studijski album ostal zvest grenko-sladki tematski kombinaciji, ki melodičen rock 'n' roll prepleta z vmesnimi melanholičnimi vložki.

Parni Valjak je v letošnjem letu odigral kar nekaj že klasičnih koncertov na slovenskih tleh. Toda zadnja turneja je ena sama, zato je ta priložnost izjemna.

14. decembra bo še zadnjič na vrsto prišla slovenska prestolnica, kjer bodo obiskovalci imeli možnost prisostvovati delčku rock 'n' roll zgodovine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!