Skoči na vsebino

REDARSKA KAZEN


snakeyes

Priporočene objave

zgodilo se mi je da sem napačno parkiral avto in sicer ob pločniku, vzel ga je pajek, takoj nato sem avto šel iskat in plačal kazen 18.000,00 SIT zdaj po enem mesecu od tega pa sem dobil še položnico da naj bi moral plačati 20.000,00 SIT neke globe ali je to res treba plačat se prav 40.000 cukov al je to mogoče pomota? a ma kdo kasne izkusnje s tem

lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq. 18 jurjev je bilo za "pajkovo delo", 20 jurjev bo pa za napačno parkiranje. B)

Alla

....IN NEKATERI SO OB TAKIH GLOBAH, BREZ MESEČNE PLAČE !!! :BUA: :BUA: :BUA: :BUA: :BUA:

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

:SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

parkirno mesto ni pločnik :nono: to da NI parkirnih mest, pa je že druga zgodba :angry:

Popravljeno . Popravil Ventil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj rečem.....jaz tudi nimam dost šuškov, da bi si lahko privoščila parkiranje tam, kjer je prepovedano. Zato pa parkiram tam kjer je dovoljeno. Dost simpl rešitev, a ne?

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgodilo se mi je da sem napačno parkiral avto in sicer ob pločniku, vzel ga je pajek, takoj nato sem avto šel iskat in plačal kazen 18.000,00 SIT zdaj po enem mesecu od tega pa sem dobil še položnico da naj bi moral plačati 20.000,00 SIT neke globe ali je to res treba plačat se prav 40.000 cukov al je to mogoče pomota? a ma kdo kasne izkusnje s tem

lep pozdrav

Kje pa si to parkiral, če ni skrivnost?

Nazadnje, ko je meni pajek Freelanderja odpeljal, je bilo vse skupaj cirka 12 jurjev odvoz + 10 jurjev kazni... pa je blo v centru Ljubljane ...

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

parkirno mesto ni pločnik :nono: to da NI parkirnih mest, pa je že druga zgodba :angry:

Točno tako, današnji primer, mamica z vozičkom zaradi avta na pločniku na cesto, malo nisi pozoren in ... :(

Pa je šlo cca. 66 ur garažne hiše :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am symru kranj tam ko je zavarovalnica triglav in pošta, dražgoška 1 sj je ok sam da pa pajek tolko računa inkasant jebemti :D

symru če ne verjameš ti lahko skeniram pa na mail pošlem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včasih še vedno prime pritožba za napačno parkiranje, da razložiš da nisi ti avta parkiraj, nego Sead Mulesahanovič, iz dubrovnika.. naj njemu pošlejo položnico :) ... čeprav po novem zakono je odgovorn lastnik, ampak meni je zadeva prijela nekaj mesecev nazaj

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha mulehasanoviĆ je reku :D :D :D :D :D :D :D :D :D ma sj boli me kurac sj zastopm folk sam da me je pa tko ocuru zarad enga berlingota 23.9 najvecjo kazen mi nabu ko da mam tovornjak pisda, kok pol lisice stanejo????????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj rečem.....jaz tudi nimam dost šuškov, da bi si lahko privoščila parkiranje tam, kjer je prepovedano. Zato pa parkiram tam kjer je dovoljeno. Dost simpl rešitev, a ne?

Alla

In sedaj naj vrze kamen tisti, kateri ni gresil.....ane Alla:P....hmmm ti, kje ze parkeras ponavad, ko k meni prides na obisk????

LP

Gugo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In sedaj naj vrze kamen tisti, kateri ni gresil.....ane Alla:P....hmmm ti, kje ze parkeras ponavad, ko k meni prides na obisk????

LP

Gugo :whistle:

Heh, Gugo....po ene treh krogih parkiram direkt pred tvoja vrata.....ampak tud hitro spizdim, a ne? :P

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa si to parkiral, če ni skrivnost?

Nazadnje, ko je meni pajek Freelanderja odpeljal, je bilo vse skupaj cirka 12 jurjev odvoz + 10 jurjev kazni... pa je blo v centru Ljubljane ...

Za Freelanderja je nižja tarifa :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem pa včeraj dobla parkirno kazen za 10 prešernov, a nimajo druzga dela kot da zajebavajo ljudi - kre..ni :angry:

Ne boš verjela - prav za to so plačani!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!