Skoči na vsebino

CECA


Sanda7

Priporočene objave

Yep. Šušlja se, da je še zdaj pošteno vlažna :grim

Vse je bilo tako temačno.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, glede na število otrok, leta in število lepotnih operacij, rezultat niti ni tako slab.

lp

Rudi

Meni se zdi pa polomija. Grd fris pa 2 fuzbal žoge pa nagravžna muska :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi pa polomija. Grd fris pa 2 fuzbal žoge pa nagravžna muska :SS

Ma nima veze, glavno da smo mi ful lepi pa zabavni. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jebi ga, ne moremo vsi samih lepotic podirat, da bi se lahko preko cece zgražali ker ima celulitno rit in (baje) prevlke joške pa napumpane ustnice.

še dobro da ima večina žensk male ustnice in manjše joške in prav tako celulitno rit in tudi vsi ne-ljubitelji cece pridete na svoj račun :grim

...če so ti všeč "jugo" ženske se ti zna dopasti...

Me like it! Še zmerej. Mogoče mava z Arkanom isti okus :devil: :devil: No, sva imela...

Če ste opazili, je Ceca malo dobila na kilaži, ker NAJ bi bila v fazi spreminjanja svojega imidža. WTF??? :( :BUA: Naj bi jo kmalu začeli gledati tudi v kavbojkah in drugih bolj na izi cunjah. :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Ceca je huda bejba. Dokler je oblečena. Ko vidiš celulitna stegenjca, je malo manj bejba. Sicer pa, baje, zelo uspešna gospa. Še zaprejo jo tu in tam. Včasih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti pod razno ne prebavljam te zvrsti muzke so me en let bombardiral z njo v armije,se mi je zasrala do konca.Sicer pa sem zadnjič v eni taspodnji reviji gledal fotografije,ko so te pjevalke slikal tako da se glave ne vidi in glej ga hudiča vse imajo iste joške.Mislim da bi moral tisti kirurg k jih je delov mal kalup zamenjat. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi, ki smo bili v Jugo vojski, so pač poslušali iste jugo viže. Jaz jih imam rad še danes. Ceca pa ima pač serijske joške. Vsaj nekaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi, ki smo bili v Jugo vojski, so pač poslušali iste jugo viže. Jaz jih imam rad še danes. Ceca pa ima pač serijske joške. Vsaj nekaj.

Da se razumeva,nimam nič proti zabavni glazbi bivše juge,ampak takih pleh pičk z cigu migu muzko ne prebavljam.Zaston mi lahko karto dajo pa me tam ni.(never) :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se razumeva,nimam nič proti zabavni glazbi bivše juge,ampak takih pleh pičk z cigu migu muzko ne prebavljam.Zaston mi lahko karto dajo pa me tam ni.(never) :BUA:

Ma ne. Meni so zabavni, ker je to vse na isti način. Joškarce v minicah. One na odru spredaj, muzikanti zadaj. Melos pri vseh enak, poplesavanje tudi. Hecno. Na koncert pa tudi jaz ne bi šel.

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne. Meni so zabavni, ker je to vse na isti način. Joškarce v minicah. One na odru spredaj, muzikanti zadaj. Melos pri vseh enak, poplesavanje tudi. Hecno. Na koncert pa tudi jaz ne bi šel.

Mi je pa še danes žal,da nisem šel v Beograd na koncert Dugmašev,ker še nisem mel pasaporte.

Sicer pa Bregovič pride v Tivoli z svojim ansamblom,to se pa zna zgodit. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je pa še danes žal,da nisem šel v Beograd na koncert Dugmašev,ker še nisem mel pasaporte.

Sicer pa Bregovič pride v Tivoli z svojim ansamblom,to se pa zna zgodit. :OK:

Bjelo dugme so bili legende. Ravno zadnjič sem si kupil njihov CD. Cecinega pa vrgel proč. Ni je za poslušati, brez, da jo gledaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa drugače ful rad poslušam sevdalinke. Kaj jaz vem, tak me nekak pomirijo.

Tebe pomiri samo kišta uniona, pa četudi bi ti stoletni Črnogorc na gusli špilal pred okami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebe pomiri samo kišta uniona, pa četudi bi ti stoletni Črnogorc na gusli špilal pred okami.

Ja pa haloooooo, kaj si bo te folk mislo o meni. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa haloooooo, kaj si bo te folk mislo o meni. :blush:

Da si zlo kul in težki frajer.

Aja, da se vrnem na temo. Ceca je nikakva, njena glasba pa je še slabša.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da si zlo kul in težki frajer.

:blush:

Da si zlo kul in težki frajer.

B)

Da si zlo kul in težki frajer.

:smoke:

Da si zlo kul in težki frajer.

Daj nehaj že, zdaj mi je pa že prav nerodno. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da si zlo kul in težki frajer.

Aja, da se vrnem na temo. Ceca je nikakva, njena glasba pa je še slabša.

Glasbo pustimo. Ceca pa je kljub celulitu na stegnih, huda mrha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A še zmeraj o tej krvavi vdovi debatirate? Se vam nič ne gnusi? :SS :SS :SS :SS

Pa ne bi rekel, če bi vsaj ob izklopu možganov in spomina bila vredna akcije z drugo glavo. Žakl silikona!

Le kako ob vsem kar počne in počno tisti okoli nje, sploh lahko poslušate in .... maaah skratka :SS :SS :SS :SS Res vam samo ta mala glava dela, pa še ta je brez okusa!:SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je pa še danes žal,da nisem šel v Beograd na koncert Dugmašev,ker še nisem mel pasaporte.

Sicer pa Bregovič pride v Tivoli z svojim ansamblom,to se pa zna zgodit. :OK:

in priredbo opere Carmen s srečnim koncem ! Vsa glasba je avtorska ! Tako piše ! Da ga slišimo ! :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glasbo pustimo. Ceca pa je kljub celulitu na stegnih, huda mrha.

Kam nek,grda da b se jo še mrtu ustrašu.Mam pa raj Saško,pa čeprav je zažagana pa zabita kt švelar u tla. :OK:

. Cecinega pa vrgel proč. Ni je za poslušati, brez, da jo gledaš.

Še cd od od plastikusa si imel.Maš pa dost dnara al pa si slep,pa so ti ga v trgovin podturil.Nazaj ga nes pa dar zahtevaj,po gremo pa na pir. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!