Skoči na vsebino

Vzajemna


Špilferderber

Priporočene objave

Zanimiv članek, predvsem za tiste, ki se brez lastne pameti tako privoščljivo posmehujete Marku Jakliču...

Finance: Vzajemna, kdo bo tebe ljubil?

Odlomek...

Zanimivo je tudi to, da nikogar ne moti, da Triglav, zdravstvena zavarovalnica in Adriatic že poslujeta kot delniški družbi. V zvezi z njima se ne govori o "strahoti", namreč da bosta z dopolnilnim zavarovanjem ustvarjali dobiček, to zadnje je moteče le, če bi to počela preoblikovana Vzajemna. Zaradi tega vsem vpletenim svetujem, naj v dobro državljanov in zaradi zmanjševanja moči etatizma podprejo preoblikovanje Vzajemne. Trenutno namreč kaže, da so številni novinarji in politiki zaradi osebnih antipatij in zavisti do Marka Jakliča pripravljeni podpreti skupino gerontokratov okoli Bručana, katerih modus vivendi je nenadzorovan etatizem. Pamet v roke, sicer bomo padli še na enem izpitu iz liberalizacije našega gospodarstva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ponovno dobil obvestilo Vzajemne, katerega ton je, vsaj zame osebno, skrajno žaljiv. Menda sem bil zaveden s strani drugih zavarovalnic, in sem nevede zapustil Vzajemno in odšel konkurenci. Ponujajo mi še zadnjo možnost, da ostanem dodatno zdravstveno zavarovan pri njih, obdržim delež... ....

Ufff..... :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponovno dobil obvestilo Vzajemne, katerega ton je, vsaj zame osebno, skrajno žaljiv. Menda sem bil zaveden s strani drugih zavarovalnic, in sem nevede zapustil Vzajemno in odšel konkurenci. Ponujajo mi še zadnjo možnost, da ostanem dodatno zdravstveno zavarovan pri njih, obdržim delež... ....

Ufff..... :BUA: :BUA: :BUA:

Hja, glede tipa, ki dela na privatizaciji tele zadeve, Vzajemna imenovane ... Govori se, da naj bi mu nad žepom bingljala kakšna milijardica ... ali morda vsaj 100 milijoninosov...

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maju jim jeb... vzajemno!! Sem mislil da te štale okol Vzajemne ne bodo vplivale na končne zavarovance, in evo ti ga na. Redno plačujem dodatno zavarovanje, pol sem pa šel kartico potrdit, pa mi izpiše da nimam urejenega dodatnega zavarovanja za to obdobje!!!!! Fak!!! Pol sem pa klicaril pa težil vsem vzajemcem ki so se me podajal po telefonu s prevezavam ker kao "js nism nč kriv te prevežem", kol me je razpidiil. Ampak se je soplačal težit. Potem čez en dan blo vse spet normaln in urejen. Ko mine leto grem zihr k triglavu. Cenejš-dražji?, Boli me k.. za par sto tolarjev razlike, zihr je zihr.

<_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi tisti ki ste iz Vzajemne odšli k drugi zavarovalnici in ste Vzajemni plačevali preko trajnika ne pozabite na banki tudi trajnik preklicat.Kajti za trajnik ste vi poblastili banko ki pa ne ve da ste odšli k drugi zavarovalnici, Vzajemna pa jih itak ne bo obvestila (ji ni v interesu).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Vem samo nekaj in sicer ko sem imel nesrečo v tuji državi pri Vzajemni ni bilo nobenih problemov z poravnavo nastalih stroškov povezanih z bolnišnico v Udinah

Ne rabiš bit dodatno zavarovan za kritje urgentnih stoirtev. Za vsak slučaj si lahko npr. pred dopustom skleneš dodatno zavarovanje za čas trajanja in nič več.

Ko pa mi je Triglav moral plačat dnevno odškodnino za 68 dni na račun življenskega zavarovanja (za isto nesrečo), sem imel en kup problemov in so mi to izplačali šele dokler nisem popolnoma popiz*** in jim poslal eno bolj pikantno pismo

popolnoma druga oblika zavarovanja. Nezgodno. Nima absolutno nobene zveze z dodatnim zavarovanjem, ki ga ponuja vzajemna.

Manu je govorila o amniocintezi in o tem koliko bi morala plačati prijateljica, če ne bi bila dodatno zdravstveno zavarovana. NI RES. Ta pregled krije obvezno zavarovanje.

V drugem topicu se jezimo(te) zaradi neke druge obdavčitve, tukaj pa praktično prostovoljno vsak mesec nakazujete 4,5 kSitnih, kar znese ca.54 kSit na leto (Naprej si zračunajte sami). Vse nujne zdr. storitve so pokrite iz obveznega zavarovanja, doplačilo pri obisku zdravnika ca.300 Sit mene ne boli.

Čakalne dobe za spec. operacije so tako dolge, da tiste, ki niso nujne, ponavadi iskalec tako ne dočaka (Razen če si samoplačnik). Večina zdravil j itak na samoplačniški listi, itd.

Zdaj pa se vprašajte za koga plačujete dodatno zavarovanje. Jaz zate ti zame?

Ne me j.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!