Skoči na vsebino

Dva naslova svetovnega prvaka


Noise

Priporočene objave

Melbourne - Slovenija je na 38. svetovnem prvenstvu v moški in ženski športni gimnastiki zadnji dan tekmovanja osvojila kar dva naslova svetovnega prvaka.

Mitja Petkovšek je osvojil naslov svetovnega prvaka na bradlji....

Potem ko je najprej domači tabor na bradlji z zmago razveselil Mitja Petkovšek, je tudi Aljaž Pegan na drogu pometel s konkurenco in se z oceno 9,662 veselil naslova svetovnega prvaka...

http://www.delo.si/index.php?sv_path=41,33,102303

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

carsko......čestitke..... :worship:

Dvomim, da bereta motosvet ...

Sta pa res carja. Me zanima, ali jima bo to kaj izboljšalo položaj? Se bosta zaposlila v vojski, pri specialcih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bosta zaposlila v vojski, pri specialcih?

A še nista? :?

Drugače pa :worship: :OK: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A še nista? :?

Drugače pa :worship: :OK: :worship:

A sta? A je kje kak seznam teh 'vojaških športnikov'?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skoda edin da ne tekmujeta tud v mnogoboju... bi mel se ksno olimpijsko za povrh ;) drgac je blo pa dons u TLPju da sta mela take nemogoce razmere za treninge and stuff, da bi marskdo odnehu na njunem mestu... RES CARJA! :OK: :worship: :OK: :worship: :OK: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno je to dobro za njiju.

Močno pa dvomim, da bom imel jaz kake koristi od tega.

Pegamove © figure na drogu ziher ne boš nikoli zmogel izvajat (poleg njega jo je samo še en gimnastičar zmogu) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pegamove © figure na drogu ziher ne boš nikoli zmogel izvajat (poleg njega jo je samo še en gimnastičar zmogu) ;)

Pegamove po moje še Pegan ne izvaja. ;) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če sem iskren, boli mene đoka, za te cirkusante....

lahko vadijo, kjerkoli, kadarkoli in kolikor hočejo....

pa še kšenki je...

:ninja: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Petkovšek danes v Cottbusu spet raztural :OK:

Njegov komentar: "Se mi zdi, da sem - sploh po zmagi na svetovnem prvenstvu - postal pravi flegmatik in uživač. Vem, da se mi bo enkrat moralo maščevati, ker tako sproščeno in neobremenjeno nastopam, a v vaji zelo uživam in z veseljem tekmujem."

še en: "Tudi ta zmaga enako pomembna kot vse ostale in nič drugačna od prejšnjih. Z vsako zmago sem zadovoljen, rad tekmujem, uživam v nastopih in z veseljem spremljam konkurenco - to je še bolje kot iti v kino. Večje doživetje, še bolj napeto, vam povem!"

več: tukaj in tukaj

IPB Slika

:worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Petkovšek danes v Cottbusu spet raztural :OK:

Njegov komentar: "Se mi zdi, da sem - sploh po zmagi na svetovnem prvenstvu - postal pravi flegmatik in uživač. Vem, da se mi bo enkrat moralo maščevati, ker tako sproščeno in neobremenjeno nastopam, a v vaji zelo uživam in z veseljem tekmujem."

Dosegel je vse in res lohk sproščeno uživa in reskira kot mu paše...Olimpijske so mu nedosegljive, ker grejo samo mnogobojci....banda ušiva.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!