Skoči na vsebino

Maturantski izleti


#46#

Priporočene objave

pejte v Bolgarijo, tm je vsaj per pocen! sej zarad druzga pa verjetno imate namena it kot zarad bejb pa alkohola! :OK:

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kam so vredu destinacije za maturantske izlete? Kje ste že bili? In kako je bilo?

lp :OK:

Enkrat v Grčiji, enkrat v Turčiji, enkrat na Madžarskem - v Španijo pa nisem šel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo se tud menli za bolgarijo samo takrat ko bi mi šli ni več folka tam! (28.8)! Ker doli je vredu pa poceni samo ludi nebo! Krf smo nekaj zaj gledali pri jupiteru(agencija), za nekje ok.90k dol letalo nazaj ladja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ohrid ! 9 dni z vlakom ! Prva liga ! :OK: ču ču the train, vagončki ropotajo, ču ču the train ko vlak drvi skoz nouč ! ču, ču, ču s postaje do postaje, ču, ču, ču, ču,...... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če že mora bit ladja potem zihr dol ladja nazaj letalo :grim

Pejte pa tja, kjer je žur B)

Ohrid ! 9 dni z vlakom ! Prva liga ! :OK: ču ču the train, vagončki ropotajo, ču ču the train ko vlak drvi skoz nouč ! ču, ču, ču s postaje do postaje, ču, ču, ču, ču,...... :grim

A to ste šli dol, pa kar nazaj :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to ste šli dol, pa kar nazaj :?

2 dni vožnje dol, 5 dni na destinaciji in 2 dni vožnje nazaj ! SŽ & HŽ & SiCGŽ & MŽ a takrat še vse pod JŽ ! Bife, spalniki in enakomeren ritem ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo šli na Krf za 8 dni , pa je pršlo ene 65.000 na osebo. Ladija dol in nazaj, šli smo pa z Jupitrom. Blo je megafulkulšponbombastičnoodlično :OK:

PS: "Malo vas je, malo vas je, pič*ice-Mondial,Mondial,Mondial.... " :D

Popravljeno . Popravil Killroy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Catalunija (Barcelona, lloret de mar) :OK: :OK: 24. 4. - 2. 5. 2006 :beer2: :beer2: :beer1: :beer1: :beer1: :music3: :drunk: :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo šli v Rimini z Jupiter agencijo in je blo noro. Šli smo tud na dirkališče Monza, kjer je imel Ducati test in smo lahko gledal zastonj na tribunah :kva2: :OK:

V glavnem ni važno kam greste imeli se boste noro :yes: :kva2: :kva2:

Agencija Jupiter je zakon :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Destinacija maturantskega izleta pa res ni pomembna, saj je to le izgovor za prekomerno pijančevanje in kurbanje. Sošolko se lahka nategne doma, na Wc-ju na šoli al pa nekje v bukojebinah. Ne rabte hodt v Španijo al pa Grčijo. Za malo bolj globja potovanja pa predlagam Švico in Francijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi bomo šli verjetn v bulgarjio :D

Jao poceni alkohol.....to se ne bo dobro končalo :D

Ja poseksal boš najgršo sošolko. Un k bo pa pametno trezen, bo dubu pa najbolšo. .)

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Catalunija (Barcelona, lloret de mar) :OK: :OK: 24. 4. - 2. 5. 2006 :beer2: :beer2: :beer1: :beer1: :beer1: :music3: :drunk: :drunk:

+ :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :drunk: :drunk: :drunk: pa še malo :SS :SS :SS

jaz bi tud to še enkrat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja poseksal boš najgršo sošolko. Un k bo pa pametno trezen, bo dubu pa najbolšo. .)

Hehe.

Korzika. Vzdušje: odlično. Sredstvo opoja: pir + :grim (+ neka čudna mešanca medice, vina in nekih tablet. ampak jaz tistega nisem pil (okej, probal sem, no :D ), je pa tisto pil sošolec, ki se je potem skotal po cca. 10 metrskem strmem puklu na spodnjo teraso, in sem mu nudil prvo pomoč (piksno pira pod glavo dal :grim ). Trajanje seanse: menda en tedn, ne vem; človek zgubi občutek za cajt.

Vem pa, da zgornja teorija ne drži absolutno :grrr Pri nas so vsi od onih treh treznih bli na suhem :grrr . Pa smo meli 23 bab zraven, nas (skupaj z onim itremi) pa je blo osem. :grim :OK: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

April - maj 1999 --------->Verona, Monte Carlo, Lorett de Mar, Barcelona bilo je super(pa Duhec iz našega foruma je bil tud z nami :grim ), šli smo pa za 7 dni. Spili smo veeeeeeeeeeliko sangrije in počeli bedarije :kva2: :whistle: . Zadni dan smo vrgli v vodo razrednika in vodiča :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sredstvo opoja: pir + :grim (+ neka čudna mešanca medice, vina in nekih tablet.

vino + antibabytablete :grim :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spili smo veeeeeeeeeeliko sangrije in počeli bedarije :kva2: :whistle: . Zadni dan smo vrgli v vodo razrednika in vodiča :OK: :OK:

Si pa dala primer bedarije :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!