Skoči na vsebino

Maturantski izleti


#46#

Priporočene objave

Ja poseksal boš najgršo sošolko. Un k bo pa pametno trezen, bo dubu pa najbolšo. .)

Model ne poznaš me. Ko sm pijan ko kanta mi je zadnja skrb da bi kero podru. V takšnem stanju ta funkcija pr meni zamre, ker ponavadi obležim in sm v svojem svetu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi gremo pa u amsterdam... sicer sele cez 2 let, sam interes u klasu je in kjer je volja je tudi pot :kva2:

redlightdistricthereicomepress

coffieshopshereicomepress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Model ne poznaš me. Ko sm pijan ko kanta mi je zadnja skrb da bi kero podru. V takšnem stanju ta funkcija pr meni zamre, ker ponavadi obležim in sm v svojem svetu :D

Boga tvoja punca, k hoče trdega pjet v roke po/na kaki žurki. Samo upaš lahko. da medtem, ko ti komiraš, ona ne seksa v kaki omari ali kakemu avtomobilu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi bomo šli verjetn v bulgarjio :D

Jao poceni alkohol.....to se ne bo dobro končalo :D

...pol pa ne it, "pa se bo vse dobr končal" :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sredstvo opoja: pir + :grim (+ neka čudna mešanca medice, vina in nekih tablet.

vino + antibabytablete :grim :wacko:

Mislim da je bil prozac, nisem pa čisto ziher. :hmm: :grrr :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm bil letos u Bolgariji in morm rečt da je blo kr fino. Edin hotel je bil pa najslabši kar bi jih loh dobil. Oprema vsa nova sam narejen vse na pol. Pa kokr so mi razlagal kok je tm ful pocen, isti qrac je k pr nas .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm biu u grčiji na Krfu in je :yea2: samo litlle bit expensive vsaj na tistih lokacijah, ko te za rokco vodijo :blink:

Če bi še enkrat izbirou bi verjetn kšna Bolgarija bla na sceni točno zarad ''draginje'', fešte so pa itak povsod najbolše, bejbe so pa tut povsod radodarne :blush: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!