Skoči na vsebino

Motodrom - dirkališče v Sloveniji


vrho1679

Priporočene objave

Mali dobi cash za dirkališce, popije nekaj piv, casha zmanjka, zajaha motorin pa hajd na cesto dirkat, ata pa zopet na mamo.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Skrajni cas bi bil, da Slovenija naredi eno vecje dirkališce, da se lohk ljudje z motorji tud tam zdivjamo.

Lp

Meni se zdi, da se ne bomo najbolj zdivjal. Po pisti se bomo gonil kar se bo dalo, pol na poti domov, bo treba pa vsem pokazat, kaj smo se malo prej naucil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

upam,da bodo postavili "pametne" cene,katerih folku ne bo zal placati.

npr.A1-ring (zeltweg) 1/2 dneva,motor ATS 550.-,neomejeno km/krogov z vso varnostno postrojitvijo.pannonia-ring je pa nekje ATS 350-400 (??) po info,ki sem jih dobil.samo ne vem,koliko casa lahko vozis.

best

Ice

Kje si pa pobral te cene za A1? Jaz sem bil lani gor eno soboto in sem za pol dneva placal 1000ATS...najprej sem pol ure premišljeval a bi ali ne bi, ker za nas iz Slo je 1000ATS kar veliko..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lani sem bil dvakrat gor,ATS 550.- za stiri ure (nekako od 9-13),prosta voznja brez instruktorjev med tednom.mogoce zato?

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolkr obrnemo je zadn cajt da se nekaj naredi pa naj se zdivja kdor hoce.Kar se pa mobikroga tice sem odvozu nekaj krogov z svojo VTR-ko,pa je popolnoma neprimerna za kakršne kol motoristicne podvige!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

A ima kdo kakšne frišne informacije v zvezi z "pisto" na Vranskem, kjer naj bi bila aktualna lokacija? Verjetno je zadnji cas da motoristi dobimo svojo stezo in se tam znorimo, kot pa na cestah, kjer je rezultat tak kot je! Pa še dnarja ne bo treba vec cez mejo na Grobnik nosit!!!

Edited by - green on 27/08/2001 06:44:14

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lokacija je znana, podpora strokovnih služb je dana (lokalnih in republiških), govori se o sponzorjih (Sava, Mercedes....), caka se še na žegen državnega zbora, da zadeva pride na vrstni red branja ...

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

A je znan tudi ze izgled/potek proge? A ima kdo slikco kaksnega nacrta?

LP suzuki

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katera bo sedaj lokacija med Vranskim in avtocesto (malce malo prostora) ali nižje proti celju (barje z ogorženimi pticami).

Sponzorji: Sava, Mercedes - se pravi bolj avtomobilisticno usmerjena proga, kjer bodo lahko težki avtomibili gubali asfalt.

Ali bo sedaj to dirkališce tipa Grobnik,... ali le bolj vadbišcna proga, kjer bodo lahko dirkali le s kakimi oldtimerji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lokacija motodroma je zacrtana v smeri proti Celju (Ceplje), nacrt piste naj bi bil potrjen tudi s strani FIA-e, sponzorji so nujno potrebni, ker takšen objekt z pripadajoco infrastrukturo stane ogromno denarja (poleg tega Sava potrebuje poligon za testiranje gum), objekt pa je itak vecnamenski...

Bom poskusu nekam 'obesit' idejni nacrt piste ...

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hola!

A je znan tudi ze izgled/potek proge? A ima kdo slikco kaksnega nacrta?

LP suzuki

Zdi se mi, da se da izgled piste na Vranskem (maketa) videti v Muzeju motociklov na Vranskem, saj so oni glavni pobudniki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zdi se mi, da se da izgled piste na Vranskem (maketa) videti v Muzeju motociklov na Vranskem, saj so oni glavni pobudniki.

Hola!

Kaj pa ne Netu - a se jo da kje videti, ne da grem glih v muzej na Vransko (na njihovem HPju, ki je v izgradnji, ni te slikce...)?

LP suzuki

Edited by - suzuki on 28/08/2001 10:50:44

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekje sem prebral, da na Vranskem ne bo dirkališča ampak samo poligon za spretno in varno vožnjo. Na njem naj bi potekala šola varne vožnje in občasno dirke veteranov.

Mam občutek, da bodo "dirke" v Slo še naprej na Planini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Nekje sem prebral, da na Vranskem ne bo dirkališča ampak samo poligon za spretno in varno vožnjo. Na njem naj bi potekala šola varne vožnje in občasno dirke veteranov.

vse to kar si naštel + pista...

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pista + garažno-servisni boxi + tribune (ali drugačni prostori za gledalce) + parkirišča za obiskovalce,

toliko prostega prostora daleč okoli Vranskega ni.

Nekaj bi se ga našlo doli na Krasu, v obdelanih dolinah vzhodno od Trojan pa ne.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Pista + garažno-servisni boxi + tribune (ali drugačni prostori za gledalce) + parkirišča za obiskovalce,

toliko prostega prostora daleč okoli Vranskega ni.

Najprej se prepričaj, nato govori...

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejkej, če imaš načrt, mi ga pošlji in ga bom navesil na motosvet!

Če je v e-obliki, ga pošlji kar po mejlu. Če ni, me pokliči 041 711 317 (motosvet.com hotline) in se bova zmenla kako in kaj.

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj smo bli na Vranskem in sem lastnika muzeja in pobudnika za izgradnjo dirkalisca mal vprasal kako je s tem. Pravi, da so vsi papirji v obdelavi pri drzavi in da bo sedaj odlocil parlament. Oni zemljo imajo, investitorja tudi, tako da nebi smelo biti problema! Poleg tega je dirkalisce menda tudi pogoj za vstop v evropsko skupnost!?

Vsa zadeva pa naj bi bila nekaj takega kot grobnik, le po zadnjih standardih, tako da ne bo samo za trening varne voznje. Ne bo pa za formulo, ker se to ne splaca!

Makete pa v muzeju nisem videl!

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da dirkalisce v Sloveniji krvavo potrebujemo, da bi se lahko z motorji mal nadivjali. Samo pa zgleda da ga se ne bodo tako kmalu zgradili, dokler pride v parlamentu na vrsto in pol se gradnja bo preteklo se nekaj let. Upam da se motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pred časom smo že govorili o tem ampak še kr ne vem kaj je z morebitnim dirkališčem nekje na Vranskem,a se ve že kaj več o tem???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tem ve največ AK, vendar se že dolgo ni oglasil.

Mislim, da je bilo govora tudi o tem, da bo nekdo idejno skico zrihtal, da jo objavimo na motosvetu, pa tudi nič iz tega, tako kot iz dirkališča ne.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko ste ravno AK omenili, a je komu kaj zameril ko se več nič ne oglasi ?

Od njegove pobude za ZMKS naprej, ki smo jo nekateri zaradi nedefiniranosti sprejeli z rezervo, ni glasu.

Škoda, ker je forum vedno popestril z svojimi prispevki in domislicami.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!