Skoči na vsebino

NATEG LETA - Evropski vodič!


Priporočene objave

Kolegi so me opozorili na tole. Nekaj jih je to 'ponudb' celo že dobilo v kastlc. Previdnost nujna!

gre za ponudbo 'samostojnim' prevajalcem itd ...

>>Potem ko je firma barab iz Valencie (Spanija) oskubla ze marsikatero

>>evropsko in tudi slovensko kulturno institucijo, se je sedaj spravila se

>>na samostojce - podatke je verjetno pokradla s kakega seznama.

>>Ce torej prejmete njihov formular, na katerem so ze vpisani vasi

>>podatki, od vas pa zelijo le, da ga podpisete in posljete v prilozeni

>>kuverti, preskocite mastni tisk, ki govori o gratis objavi, in preidite

>>v droben tisk na dnu formularja, kjer pise, da se s podpisom obvezete

>>placati 937 Evre za objavo v tem vodicu:)

>>Kolikor vem imajo po Evropi tudi mrezo odvetnikov, ki potem ta

>>denar celo izterjajo od vseh podpisnikov formularja.

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolegi so me opozorili na tole. Nekaj jih je to 'ponudb' celo že dobilo v kastlc. Previdnost nujna!

Včeraj dobili na moto klub in športno društvo taisto ponudbo. :)

Popravljeno . Popravil Thundercat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

varianta xyz, serije 25.381, podkategorija masten nateg.

jih prejmem samo se nekaj 10 letno.

In koliko % jim uspe??? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fotr neki podobnga dobu... sam to ze vec k pol leta nazaj... se dobr da ne zna anglesk :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so mimogrede dobila tudi podjetja... moje tudi... sicer nič nelegalnega, pač lahko plačaš, lepo piše... malo na manjše, a vseeno... se pa da to lepo rešiti na sledeči način: prepogneš enkrat, nato po črti pretrgaš... ostanke zložiš in pretrgaš še enkrat... nato odpreš koš za smeti in spustiš noter... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobivam že ene 3 leta vedno na firmo te zadeve - grejo enako hitro v koš kot maili hčerk afriških diktatorjev, ki me prosijo za posredovanje pri dvigu denarja in obljubljajo provizijo v višini par mio $ :grrr

sem pa slišal da je pri nas nek podjetnik nasedel in se na koncu pogodil, da bo plačal 200 eur ko so ga terjali :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas je pa moj bivši sodelavec podpisal nekaj v tem smislu :slap: ; evropski register za nogometne navdušence :grim

Že dve leti plačujemo po 200 eurov, pa še drugo leto moramo, potem pa "pogodba" preneha. Smo se pritožli, da je dokument podpisala nepristojna oseba, itd. itd. pa ni nič pomagalo. Briga njih; oni hočjo svoj dnar.

Aja, v zameno smo dobil nek CD register, ki pa itak ne dela. :blush: :whistle:

Torej, omenjeni sodelavec, je že cca pol leta bivši sodelavec (se je nabralo par stvari); bi šel lohk v kakšen tečaj angleškega jezika, da se mu kaj tazga ne bo zgodilo v ta novi službi. :devil:

Ja, ja dragi moji, takla mamo. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sem tudi jaz dobil tole "ponudbo", tako da sem jo temeljito prebral in takoj ugotovil da je vse skupaj eno veliko nategovanje :BUA: ..... Ko sem na hitro pogledal sem si mislil "ooo, super... zastonj objava v evropskem vodiču... hmm, to pa bo nekaj", samo sem potem kot imam navado prebral tudi drobni tisk spodaj in :eek: :eek: .... ogromno denarja za eno bedno objavo v "kao" vodiču!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj tata tudi padu na finto ma to vec ku dve leti nazaj. Seveda nic prasu sina al kogarkoli, ki bi malo bolje znal anglesko in veselo odposlal. :doze: Zgleda da so zaceli spet posiljat okoli. <_<

Jst se samo spomnem, da je na veliko pisalo neki v smislu preverite, ce so vasi podatki pravilni in tata napise ja so pravilni in oni mu odpisejo ok stari. daj pare. in mi samo :blink:

Sej, ta european city guide ni edina firma. Jih je se par in tudi tolko strani, ki se borijo proti temu izkoriscanju. Ku battle for good and evil. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!