Skoči na vsebino

Motosvetova novoletna vožnja


Špilferderber

Priporočene objave

malce se poigravam z mislijo, da bi lahko vse MS sekcije pozvali, da bi se za novo leto naredili kakšen krog ali dva z mopedi.. vsesplošno srečanje je verjetno utopija in nepotrebno mučenje (z vsem spoštovanjem do MSjevcev), na lokalni ravni pa bi bilo to precej izvedljivo..

kratka krožnja vožnja, po celi SLO ob isti uri, potem pa čajček, aspirinček in domov..

toliko, da se srečamo in si zaželimo suhih cest in nizkih cen bencina v naslednji sezoni..

res je, da je zadeva precej pogojena s stopnjo tigra v buči in prisotnostjo v rojstnem kraju, ideja pa ni tako slaba.. termo perilo, gretje ročk in gaaasaaaa..

vem, da zadevo vsako leto organizirano klub Savinja iz CE in morebiti bi jim kazalo slediti..

:huh: seveda, če bo lepo vreme.. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, če bo sneg in led?

A bo dovolj, da ga zavlečem pred hišu in ga navijem namesto sirene.

vsaj 20 minut.. drugače ti bodo cilindri zarustali.. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem rajši jaz po vas, z silažno prikolico.. samo me počakajte na dogovorjjenem mestu, pa obvezno 14dni prej dieata, ker ne vem, če boste lahko šli skozi boben... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos vem da sem šla 1.1 do morja,cca 170km :OK: ceste so bile suhe temperatura pa od 3 do -1

tako da če bo le cesta suha itak da nardim kak krog,je pa res da se tud sama že od prehoda iz 99 v00 milenium ko sem bila v parizu in vidla točno ob polnoči veliko motoristov,sama poigravam z mislijo da bi preživela prehod v novo leto na motorju,sam do zdej še ni zneslo,pa letos tud težko če bo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neizvedljivo! :grrr po praznovanju novega leta še najmanj 3 dni ne smem vozit :P se pa poigravam z mislijo na elefantentreffen spet, če kdo hoče zmrzovat na motorju .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je izvedljivo,letos sem se 2.1. vozil :grim 1.1. sem pa z biciklom okol skakal in videl kar nekaj motoristov v Kranju :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaaaaaaaaaaaaaaaa, šel, pelu, tulu, vraaaaaaaaaaaaaaaaaam. Itak sem pa abstinent tako da nimam težav z mački ( tudi moralnimi ne ). :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tudi če bo 10 stopinj C me 1.1.2006 ne bo na motorju, kajti poskrbeti moram za blaginjo Slovencev :kva2:

Sem od 7:00 v službi :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sodeč po prejšnjih letih ponavadi pridem domov 2.1. z cca. 2-3 promili v krvi tko, da...........mogoče 5.1. če ne bo snega :OK: ideja je pa čist ok :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sodeč po prejšnjih letih ponavadi pridem domov 2.1. z cca. 2-3 promili v krvi tko, da...........mogoče 5.1. če ne bo snega :OK: ideja je pa čist ok :grim

saj pa to ni vazno, glavno je kaj bo v tanku, da ne bo kaksna cudna mesanica .)

auspuhe vsi dol pa so peterdu tu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!