Skoči na vsebino

Sadam Husein


Insallah

Priporočene objave

zanimivo :OK: ...a daleč nepopolno, pač samo tisto kar je v zvezi z USA... :photo:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Slišal sem, da ga bodo v najboljšem primeru obesili. Sicer mučili itd...

Jaz sem proti!

Mučenje ni etično, čeprav je zagrešil toliko trpljenja in strahot. Bi ga pa mesec dni pred usmrtitvijo, vsako noč na pol ure zbujal in ga seznanjal z odštevanjem minut, do konca njegovega življenja. In to zaradi dejstva, kaj je storil nedolžnim žrtvam. Otrokom, ženam, starcem itd...

Vem da ni lepo, a s takšno zverino, se je potrebno pogovarjati na njegovi ravni in v "njegovem, pogovornem jeziku"!

Popravljeno . Popravil fičo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, prav imaš. Ni boleče, na dolgi rok pa zelo učinkovito. Sicer pa, kaj pa ono ''zob za zob, oko za oko''? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm.... on je že v osemdesetih letih s plinom moril, njega bodo pa zdaj na srednjeveški način obesili.

hmmm :hmm: ..al je pa škoda plina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že,že, vendar smo to po moje že prerasli. So po vojni to delali in se je izkazalo za krivično....

Izkazalo za krivicno ali je nekdo zacel trdit da je krivicno? Po moje je to dvoje precej razlicno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izkazalo za krivicno ali je nekdo zacel trdit da je krivicno? Po moje je to dvoje precej razlicno.

Se strinjam. "Izkazalo" sem pozabil dati v navednice, ko sem ugotovil, da ima sedaj drug pomen pa sem bil prepozen za popravit

LPD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo kdaj tut kak američan odgovarjal za napade na civiliste?

Na žalost niso in verjetno ne bodo. Pa bi morali. In to že davno nazaj, ko so pobijali Indijance.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odgovarjat bi moral prvo in edino ta, ki je prvi drugega s krepelcem/kostjo po glavi česnil, da mu je vzel kar se mu ni dalo iskat. vse ostalo je zgodovina. <_<

sadam pa je dobil kar si je zaslužil. čeprav, če ga miljonkrat usmrtijo ne bo poplačal za vse zločine, poleg tega, je na prostosti na stotine krvnikov tega režima. te bi morali tudi pobesit skupaj z njim. ne morete si zamisliti, kaj so počeli z ljudmi. zaslužijo si smrt. brez izjeme. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi ga pa vsaj eno leto, vsak teden peljal do vislic na izvršitev, potem bi se pa tik pred obešanjem, premislil in prestavil za en teden :grim :grim

p..da sem krut janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ironiično,da mu danes sodijo tisti,ali pa vodijo iz ozadja vse to,ki so ga zverino tudi naredili.Samo takrat je delal v njihovem interesu in jim je to pasal. :BUA:

Punk skupina Exploited imajo dober komad, ki ni potreben komentarja.

Fuck the USA. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V principu sem proti smrtni kazni.

Žal pa tisti, ki bi jim ta, ali kakršnakoli druga kazen kaj pomenila, niso več med živimi.

To sodbo so sprejeli sodniki, ki so jih postavile ZDA. ZDA so imele možnost ustaviti Sadama Huseina prej, tako pa se je Husein celo "zgodil" z njihovim blagoslovom. Vse skupaj se mi zdi malo farsa oz.posipavanje s pepelom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja...kdo je pa naše "agresorje" v 8 dnevni vojni postavil na oblast? in zakaj smo se jim lahko legitimno uprli, če pa smo jih sami "sproducirali"...

dajte pomest pred svojim pragom, potem pa ostale....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja...kdo je pa naše "agresorje" v 8 dnevni vojni postavil na oblast? in zakaj smo se jim lahko legitimno uprli, če pa smo jih sami "sproducirali"...

dajte pomest pred svojim pragom, potem pa ostale....

Vojna v SLO ni trajala osem dni, temveč celih deset dni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No strica Sadama so obsodili, sledijo pritožbe...Naj ga spustijo na cesto, me zanima koliko časa bo preživel v tem kaosu. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vojna v SLO ni trajala osem dni, temveč celih deset dni.

:lol1: to je skoraj tretino dlje...

To je pomemben podatek. Ko se bodo naši froci čez desetletja učil zgodovino Slovenije, in če bodo skrajšal našo vojno za tretjino bo cvek padu

:lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil avro
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: to je skoraj tretino dlje...

To je pomemben podatek. Ko se bodo naši froci čez desetletja učil zgodovino Slovenije, in če bodo skrajšal našo vojno za tretjino bo cvek padu

:lol1: :lol1: :lol1:

Če bo zgodovino oz. froce učil Thundercat, potem bo tako kot praviš! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kakšne vislice.. Scvret bi ga bilo treba in to počasi s suho gobo na glavi.. .) In vse podobne tudi, neglede na poreklo <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maščevanje je potrebno potešiti! Krivci morajo skozi katarzo! Seveda to pušča za seboj tudi mučenike kot seme za nove peesdarije. A so te vsaj časovno malo bolj odmaknjene kot v primeru še živečih vzornikov, ki v tej tako opevani demokraciji in eksploziji medijev dandanašnji kar iz zaporov vodijo in hujskajo pristaše.

Sem za to, da se vsakemu takemu patronu samo 1% tistega naredi, kar je on drugim.

Vzroki, vodila, nameni ali vsaj premeteno izkoriščanje vseh teh morilskih sranj so seveda večinoma v ozadju. Onem globoko in udobno z zelenci postlanem. A to ne spremeni zadeve. Ozadje uspeva zaradi človeških neumnosti in vedno bo. Tako da barabije opravičevati s tem, da je nekdo to podpiral niti ne drži kaj dosti vode!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!