Skoči na vsebino

Odprava Dubrovnik maj 2002


Lucky

Priporočene objave

Danes smo se ob 10h zbrali Pero, Natasa, Twix, Darko, Hanzi, Janja in moja malenkost ter lagano odbrzeli proti Dubrovniku. Climber in Climberino sta nas zgresila ze v Ljubljani, ampak sta nas po obilnem zajtrku dohitela ze v Ribnici. Tu postanek na prizoriscu zbora, kavica ,ogled tazgodnjih in picimo dalje. Danes predvidoma potegnemo do Paga. Sonce nam je ze od turjaka naklonjeno.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lucky,a ti to s palma pises? al si podaljsek za pametnega s seboj vzel?!

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lucky, če to bereš, pol jutri zjutraj javi kako je vreme tam dol pri vas. Jaz se bojim, da bova s Hočkom štartala v dežju.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Lucky, če to bereš, pol jutri zjutraj javi kako je vreme tam dol pri vas. Jaz se bojim, da bova s Hočkom štartala v dežju.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

bez panike, nema dež spljoh, dok sam ja živ. :-) Če pa štartava v dežju mu pa kaj kmalu upam tudi uideva.

hotschko

Popravil/a - hotschko dne 28/04/2002 ob 22:12:29

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vesela druscina se je danes veselo prikotalila do Paga, kjer sta nas pricakala Tadej in Misha ter nam priskrbela krasne sobe.

med samo potjo seveda ni slo brez tezavic. Najhujsa, ki pa nas je zadevala le posreduo je bila nesreca nemskega motorista, ki je pri delnicah zapeljal prevec cez polno crto in nabasal na avto. Razen šoka najbrz nic hujsega. Skulirani smo se spustili se do grobnika pogledat lokalne matadorje ozemat svoje zverce.

proti crikvenici se je Clmber izkazal kot poznavalec teh krajev, ker nas je vozil po najvecjih vukojebinah. Pri vsaki tabli za crikvenico smo zavili se bolj v klanec. Ceste pa - ojej ni za coperje.

za nami je 280 km lagane voznje in po nic kaj obilni vecerji smo ze v vecini v mizalah. Jutri je nov dan in novih 300 km pred nami. Vreme baje bo, volja pa nas tudi se ni zapustila, ceprav je ze tu v novalji prav lustno.

Jutri pricakujemo soloridersko srecanje v makarski.

Lep pozdrav od prve pasko-dobrovniske skupine in skoda da vas ni z nami.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zajtrk uspel, odhod po urniku, oblacno z malo soncka, nad celino crnina.

pijemo kavico v Zadru v caffe Forum, Twix pravi da je frekvenca dobra, mi mu slepo verjamemo. Do Makarske nas bo najbrz spremljal mocan veter. Samo da ne bo dezja.

Zasedba se vedno ista, Tadej ostal na pagu, viragica in desmo bezita pred nami, macica in hotschko nam sledita.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj lahko spremljamo ON-line prenos s poti v Dubrovnik. Lucky, ko se ustaviš v DU, nam sporoči, kakšne trdninsko-mehčninske zadeve nosiš s seboj, da se lahko neposredno javljaš. Srecno pot še naprej, čakamo nadaljevanje prenosa!

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole, takole v živo, je pa kakor bi se še sami vozili zraven. Je potem v službi kar lažje. Obilo sonca tja dol

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu makarska. Odprava dobiva nove priveske. Iz ljubljane sta s polnim suson pribrzela Macica in Hotschko. Vreme se kisa, zato nabiramo pire da nam bo laze. 6 solo ridersov bo danes tolklo runde! Jutri samo se 160 km in nasa druzbica se bo se povecala.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se tice hardvera, nic posebnega. Palm (bravo Ice), GPRS telefon in simobilova narocniska kartica (do 1.junija GPRS na hrvaskem brezplacen). Uzivajte, to je prvic, zadnjic in nikoli vec!

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater sem vam fouš... vse naj naj tja dol v južno Dalmacijo - sporočite kako je z vremenom in ostalimi klobasarijami...

Pa ne pozabit kakšne fotke narest.

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, pice so v makarski majhne ampak je vsaj cena sprejemljiva. ce ne bi bilo majoneze in kruha, bi nas polovica ostala lacna. praznino v zelodcu ze nekaj ur pridno polnimo s hladnim kaltenbergom (ni slab, se mu da privadit) in debatiramo o ... jasno, motorjih. nebo se je zjasnilo, upamo na lepo vreme ceprav nam napovedujejo popoldanske plohe.

lepe pozdrave od celotne skupine, ki pocasi potuje v dudrovnik in ce se kdo premisli, ima se vedno cas priti dol. v torek se bomo sicer poslovili od treh soloriderjev, ampak saj pridejo drugi. Motosvet osvaja Dalmacijo!!

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst tud fouš biti . Malo bo še treba potrpet ....

Kakšne načrte imate za v soboto? Jaz imam ta teden na Študentu oddajo, tako da se mi lahko po želji kdo od vas javi (med 14h in 15h na 01 242 88 00). Če kdo odloči za javljanje, mi čimprej sporočite, da prilezem do studia, v nasprotnem primeru bo oddaja posneta (grem tudi jaz malo na lepše ).

Pocasi se dalec pride, hitro pa se dlje.

LuCy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, pa se še midva s Hanzijem javljava online s popotovanja. Na poti med Makarsko in Dubrovnikom sva naredila ovinek v Vrgorac. Če kdo ne ve kje to je, naj po0gleda na zemljevid. :)) No, zdaj pa šibava naprej, da ujameva ostalo skupino, ki nama je šla naprej rihtat sobe.

Aja. Pa vreme je božansko. Lih ta pravo za vožnjico z motorjem. Ajd. Naslednjič se bo pa itak javil Lucki in poročal iz Dubrovnika. Mejte se lepo tam v Sloveniji.

Čau.

Lucki, zakaj pa ti nisi nič omenu, da sva s Hočkom pršla dol v enem dnevu?

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dubrovnik at last! Vreme prekrasno, cesta najlepsa na jugu, radarji vsepovsod. Tisti ki se prihajate, pazite v naseljih, upostevajte ce vam blendajo. Bilanca: hotschko vceraj, climber danes ob 100 zivali. Se sreca, da se da s kopsi zmenit za manjse stroske.

Mi se gremo zdaj kopat, pa vi?

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z nogami v vodi! Takorajzni so pa Twix, Hanzi, Pero, Climberino in Hotschko. Prvi vtis - bozansko! Ja itaq.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S solzami v oceh in s cmokom v grlu, ker ne gremo zraven, smo nase prijatelje pospremili na trajekt. zalost zdaj utapljamo v bikers caffeju, kjer so nas pricakali drugi motosvetovci. Heinekena so nam sicer pozlampali (prazniki, ja itaq) ampak tudi stella je nasa zaveznica.

vreme je jasno, tudi za jutri je napoved obetavna. Jutranji dan bomo zasluzeno izlezavali na prazni plazi in se namakali v ledeni vodi-korajza je pol zdravja. Dubrovniska odprava bo najbrz jutri popolnjena se z ostalimi prijavljenimi, ostali pa ...TRPITE! (quote by BMW).

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav lep pozdrav tudi od stajerskega dela motosveta!!!Vsem vse dobro in srecno voznjo!!

Eintopf schmeckt immer!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lucy, hvala za vabilo v oddajo, ampak takrat bomo v vecini ze doma. Pa za zdaj tudi ni nihce prevec zagret za javljanje. Ti kar pojdi v miru na lepse.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko besede ne morejo opisati obcutkov. Na kavici v Cavtatu furamo suffer u ibr.

Twix - ampak res je dobr! To ti je life.

Macica, Hanzi in Darko so prebegnili v Crno goro, mi pa na kopanje. Nebo brez oblacka, bejbe graciozne, kava ...mmmm

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvecer prispelo v dubrovnik se 12 motosvetovcev, tako da je zdaj slika odprave popolna. Brez neprijetnosti ni slo, saj so legende foruma uspece 730 km poti opraviti v enem dnevu. Menda je slo za 2 padca brez posledic, kaj vec pa jutri, ko jih srecamo. Nocoj jih je v rejo vzela Viragica.

sicer pa se del odprave z juga dalmacije poslavlja ze jutri (danes), eni pa bomo se en dan uzivali in se sprehajali po dubrovniku.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem motosvetovcem!

Prav prijetno je brati reportaže s potovanja proti Dubrovniku. Lucky: dobro ti to emitovanje signala iz putovanja po putovima bratstva i jedinstva !

Sam sem že prišel v Slovenijo s Kornatov (otok Murter) v ponedeljek 29.4. popoldan. Do teh izredno lepih krajev, katere jadranska magistrala malce obide,(še dandanes si nisem na jasnem ali je to prednost ali pomankljivost) sem pospremil Elefanta, ki je sicer bil tudi namenjen v Dubrovnik in nato z Motosvet ekspedicijo na Sicilijo.

Vsem Motosvetovcem in -kam želim prijetne kilometre na njihovih jeklenih konjičkih "i nek Vam vrime bude prijatno"!

Vaš krotki Krotilec slonov <-> Dei-chi

..... Kdor se zadnji smeje se najslajše smeje..., al pa ta zadnmu potegne za kva se gre ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krotilec, prihodnjic bom porocal v zivo na motosvetovem radiu. kar izpod celade, kt uni na pariz-dakarju.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!