Skoči na vsebino

Odprava Dubrovnik maj 2002


Lucky

Priporočene objave

NO... VRAGEC SE JE ZBUDUUUUUUU... ma ste navalili s pisanjem... buh...

Ajd od zacetka do konca...

27.4. Datum, ki je bil predviden za odhod... zjutri me zbudi eno ropotanje... pretakanje vode po zlebovih... hmmm... a je tole dez al ne... je a ne... nic potem ne gremo nikamor... cel dan malo povisim tu in tam, jasno pa sem se cel dan metala malenkosti v torbo...

28.4. Ko majhno dete skocim iz postelje in evoooo pogledam skozi okno... bum sonce nazge svoje zarke direkt vame... jupiiii... pejmo na motor...

Evo tocno ob 9.00 (ajd s 5 minutno zamudo) prileti izza ovinka en BMW z Bmwjem in Bmw lady v sedlu... ja, kaj? Vragec, pejt kavo kuhat... ... tocno 9.30 se pripelje se DUKATI (a je prov napisan ), katerega voznik je bil se med ta zaspanimi... ja kdo drug kot Desmo... evo in se jaz hopla na svojo PetTriPetko in gremo...

Kje smo sli?... Ribnica - Kocevska Reka (prvi postanek) - Brod na Kolpi (bencinska crpalka zaprta ... Bmw skoraj pesaka do...) - Delnice - cimprej do morja - JADRANSKA MAGISTRALA ... levo desno levo... joj... - konkreten postanek (kosilo) v Jablancu, kjer pade odlocitev, da bo za prvi dan dovolj, ce se pripeljemo do Biograda na moru... - ja vsi full zagreti za voznjo potegnemo dalje... buh in glej ga zlomka tabla: Grbine na cesti... buh takrat sem pa preklela vse od a do znji... dobro da me nihce ni slisal, ker se je nabralo kar veliko starih in novih kletvic ... no evo Biograd... vse cool... samo nekdo je nekje full smrcal...

29.4. Ustaj vojsko... lepo se poslovimo od sefice sob in hajd proti Vodicam... pizza za zajtrk ni slaba ideja (ja, hmmm, recimo, da zdele ene dva tedna ne bi o pizzi)... no pot se je nadaljevala preko Sibenika - po celini do Trogirja (dva radarja, ki pa nista imela srece z nami, smo jo imeli pa mi ... in sicer po zaslugi zagrebcana, ki nas je prehitel in potem vozil pred nami in nam nakazoval kje so radarji ) - Split - Makarska - klele nekje na kosilo - Dubrovnik ... Biker's caffe in PIVOOOOOOOOOO... kolk je pasal... ... hrk postla in spat

30.4. Opet ustaj vojsko... Bmw je ze nazaj iz trgovine... zajtrk... kaj bomo pa zdaj poceli? Pohajkovanje po mestu in obzidju pa spet pozno kosilo... zvecer pa... ja banda spet na kup v Bikersu... ce koga ponesrec pozabim naj se zadere : Pero in Natasa, Lucky in Janja, Hanzi, Twix (... evo tale je pa za tvojga Daystarcka, k te prenasa; haha pa Bmw lady je prav lepo zabaval), enkolegaodPerota, Bmw, Bmw lady, Desmo in mojamalenskost... ej kje je pa Macica... brrrrrrrmmmmmmmmmm gasaaaaaaaaaa.... lej jo mim nas ... ej komaj se je ustavila... evoooo je ze klele...

1.5. Kresa nismo kuril... smo pa vseen pozno vstal... in evo ze spet Bmw ze nazaj iz trgovine... ob zajtrku se odlocimo, da gremo pa malo v Cavtat pogledat in potem na kopanje v Srebreno... hmm pravzaprav gledat Obalno strazo by Twix ... hopa cupa vecer in veliko pricakovanje... evooo Zoolo, Gregs, Perla, Roly, Bladzo, Bladzo lady, Nearrain, Ice in Ice lady... baje se je enih par nekje zgubilo ... te popokamo po sobah in ...

2.5. Buh kdo nabija zogo in kdo drgne s spohtlom po zidu ... evo spet Bmw tokrat s spremstvom Ica... zajtrk in spet vandranje naokol do vecera... ... joj kolk sem se polenila...

3.5. Akcija... spet na motorje in nazaj proti severu... kar porazgubili smo se ... stiri + en... Zoolo, smo vzgal eno ta pocasno... no in se peljemo in peljemo... pogledam v ogledalo... pa kje se je pa Bmw zgubil? Hmmm, no pa je zmanjkalo bencina... nic, hitra akcija Zoolota in evo Bmw je zopet z nami ... lepo mi to teramo do Splita, kjer na Zoolo kot turiste sprehaja gor in dol po obvoznici preden nas pripelje do Riviere... KAVOOOOOO prosim... ja in kam gremo zdaj... na celino ali se malo na morje... v Vodice na pizzo... quote: ...pa nam je en domačin vsilil še sobe, tako da smo tam tudi prespali. V Vodicah so imeli tisti dan neko praznovanje, tako da smo uleteli ravno sredi gasilske vaje in smo se do pizzerije prebijali po stranskih uličicah. ja, skoraj motor na ramo, pa pes naprejJe pa bila zvečer v mestu mala žurka, tako da smo lahko uživali ob koncertu dalmatinske klape.

4.5. Hoplakonopla... spagetti za zajtrk, se zadnji pogled na morje in gassa proti Plitvicam... hmmmm... takole se peljemo in kolona... pripravim svojo pettripetko (voznja: prvi Zoolo, drugi Desmo, tretja Jst, cetrti Bmw), da potegne na 140 km/h, da bi prehitela avtobus (o je kar teral) in evo se vrnem na svoj pas in kwa evo desni zmigavec in pojdimo na kavo... le kaj si je sefediavtobus mislil, a? Ah kaj baba za balanco, kaj pa? ... Pelje cesta dalje... evo spet kolona, vsi v akcijo za prehitevat... vsi istih misli, da je guzva zaradi sleparja... NE... se je nasel en zagaman lublancan, ki vozi 60, toliko, da mu je se slepar trobil ... No kje smo zdaj? Aha, Karlovac - Metlika (joj in policaji na meji) - Gorjanci in ta prava hrana quote:... in tudi med tem časom se je ulilo, vendar je bilo kmalu vsega konec, tako da je bila edina ovira mokra cesta.

Vozi, vozi, vozi, do doma... in kaj nas caka... CAJ (hvala mami )... no sledil je zahvalni govor... quote:ja... PIŠUKA je blo dobr PIŠUKA... (no ja eni bi tole povedali malce drugace... )

Vsem hvalahvalahvalahvala za prijetno druzbo in .

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NO... VRAGEC ((beri:VIAGRICA ))SE JE ZBUDILAAAAA... ma ste navalili s pisanjem... buh...

-------------------------

Živim, da težim ! ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

NO... VRAGEC ((beri:VIAGRICA ))SE JE ZBUDILAAAAA... ma ste navalili s pisanjem... buh...

Si se ti že zbudu (pišuka)? Če si se pa kaj napiši...

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbudu se tud jst!

Blo je huuuuuuudoooooo! Non stop sam puuuuuuuuniiiiiiiim!

Ce vas pa kej vec zanima, pa pejte drugic znam!

lp

puuuuuuuuuniiiiiiiiiim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, ma ja sem zbujen pa se sam cudim, ma lahko samo še eno dodam...

COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL je blo, pa thanX ekipi za pure fun 4. dni!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

NO... VRAGEC ((beri:VIAGRICA ))SE JE ZBUDILAAAAA... ma ste navalili s pisanjem... buh...

Si se ti že zbudu (pišuka)? Če si se pa kaj napiši...

Bye

Desmo

......PIZDA....HMMMM.....ne vem če bi.....

....

...

..

.ahh ne bom

-------------------------

Živim, da težim ! ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

......PIZDA....HMMMM.....ne vem če bi.....

....

...

..

.ahh ne bom

-------------------------

Živim, da težim ! ! !

Pi*** si ti smotan Pi***

Al' so ti samo tiste girice res zagrenile zivljenje, Pi***?

Ej, Near... PIZDOLER...

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Dragi Hanzi (& Co.),

... naj izdam, da Roly JE trznil - hehe, za pol milimetra je spustil gas, ko je foto-radar sinil mimo Nearraina v temo ... hehe, fotka, je gotovo prazna, kaj?! (zeblo ju je, zato smo bili leteci).

Perla

Hehehe, slika ni povsem prazna. Pravzaprav je glede na vašo hitrost kar dobro ratala. Rolyja sicer nisem ujel, sem pa Nearraina. Moj foto-radar ni kar tako.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Dragi Hanzi (& Co.),

... naj izdam, da Roly JE trznil - hehe, za pol milimetra je spustil gas, ko je foto-radar sinil mimo Nearraina v temo ... hehe, fotka, je gotovo prazna, kaj?! (zeblo ju je, zato smo bili leteci).

Perla

Hehehe, slika ni povsem prazna. Pravzaprav je glede na vašo hitrost kar dobro ratala. Rolyja sicer nisem ujel, sem pa Nearraina. Moj foto-radar ni kar tako.

Burn to be wild

kje so pol slike??????????

-------------------------

Živim, da težim ! ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VIAGRICA.....

....PA NE DA SI SPET VZNEMIRJENA????

-------------------------

Živim, da težim ! ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se moje kratko porocilo o financah in podobno z Dubrovnika.

Poraba denarja: 34.000 SIT

Od tega za bencin: 14.870 SIT

Povprecna poraba bencina: 5,14 l/100km

Skupno stevilo km: 1.470

Skupna poraba bencina: 75,52 l

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!