Skoči na vsebino

Minimoto


SF

Priporočene objave

Hehehe res je... Begi... Bojan 6 a pozna kdo koga tam da bi se dalo kej zmenit?

Ne bi blo glih fajn da bi pršli tja, pol bi pa čez 10 minut škifi prletel s tremi maricami pa 4 golfi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe res je... Begi... Bojan 6 a pozna kdo koga tam da bi se dalo kej zmenit?

Ne bi blo glih fajn da bi pršli tja, pol bi pa čez 10 minut škifi prletel s tremi maricami pa 4 golfi...

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

pa pru bi vas gledal s čim se to furate, da se ne furate z igračkami od svojih otork na katerih piše (3-5let) :P :P :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jure končn si se za taprav motor odloču.... hehhehe normalno de bomo povedal če bo kej... Zihr boste vsi zvedl...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi probal? hehehhe

veš da bi probal :D sploh če bo v Ljubljani bom pršu gledat, če bo pa MM proba, se je pa tut ne bom branu :) :D

Če sem lahko iz Jesenic prišel v Mursko Soboto gledat zadnjo dirko za DP, bom pa tut v Lj. prisel :D

Popravljeno . Popravil bOnZy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

plac pri iskri ero je ful vredi,bi blo tud za SM dobr ker je pol še makedama.bi blo treba vprašat...

drugač ma pa fotr prostore pri planiki,mogoč bi se dalo zmenit-je tud precej prostora samo je dost 'zmajan' asfalt.drugač smo se pa kranjčani dostkrat dobil pred iskro na laborah al pa pred mercatorjem,samo to ilegalno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Perspektiven mlad voznik MM z udeležbami na državnih prvenstvih, ter mednarodnih dirkah išče sponzorje za tekmovalno sezono 2004. Zadal sem si cilj skupno zmago na DP Slovenije, ter skupno zmago na Pokalu Slovenije&Hrvaške 2004. Vsekakor mi to brez vaše pomoči ne bo uspelo. V proti uslugo reklamiram vaše ime ter logotipe na dirkalnem motorju, zaščitnih oblačilih, ter na spremljevalnem vozilu. Lahko pa tudi nastopam v vaših reklamnih spotih.

:yea2: :OK:

Vse ostale informacije na PM!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadal sem si cilj skupno zmago na DP Slovenije, ter skupno zmago na Pokalu Slovenije&Hrvaške 2004.

Proti Lebanu in Habatu bo to prekleto težko....

Nič ne rečem, fajn bi blo, da ju kdo nabriše, samo mislim da bo to res zelo zelo težko...

Drugače pa: kakorkoli že, držim pesti zate :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tkole mlad glih nisi... perspektiven????? To si pa že več let... :devil: Saj si sam mal pred mano bil na koncu... hehehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tkole mlad glih nisi... perspektiven????? To si pa že več let... :devil: Saj si sam mal pred mano bil na koncu... hehehehe

Tudi slepa kura zrno najde, jest sem se odloču da je bilo dovolj hecanja po boksu in nerestnosti, drugo leto strogo profesionalno! Tko kot ti SF :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: Sj mene nebo na taprvo dirko Spidy....tko da ni bojazni... :SS :SS :SS

Oziroma SF...sm podkupljiv... :smoke: :smoke: :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: Sj mene nebo na taprvo dirko Spidy....tko da ni bojazni... :SS :SS :SS

Oziroma SF...sm podkupljiv... :smoke: :smoke: :smoke:

Zaradi tebe in tvojga :beer2: in :SS sem izgubu prvo dirko in s tem posledično celo prvenstvo :beer2: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty:  Sj mene nebo na taprvo dirko Spidy....tko da ni bojazni... :SS  :SS  :SS 

Oziroma SF...sm podkupljiv... :smoke:  :smoke:  :smoke:

Zaradi tebe in tvojga :beer2: in :SS sem izgubu prvo dirko in s tem posledično celo prvenstvo :beer2: :SS

Ja prjatu nč se ne spomnm da bi ti :beer1: kej v grlo ulivu....mislm sej se tud zase ne .... :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker si se ti prvi javu izmed množice slovenskih podjetnikov, predvidevam da si se kot prvi ti ponudil da me spozoriraš :OK:

Res sem ti hvaležen, pogodbo o sponzoriranju, ter račun, ti pošljem po pošti.

Še enkrat hvala O:-) :yea2: :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest da se vedem profesionalno?????? Kdo pa je mel med sezono svoga mehanika? Kdo je mel skor vsako dirko nove gume? Sploh pa ste mel srečo da jest nism za prvo dirko vzel kakih substanc tko kot vi, ker bi drugač z lahkoto zmagal... Gidl kaj a misliš vozit drugo leto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest da se vedem profesionalno?????? Kdo pa je mel med sezono svoga mehanika? Kdo je mel skor vsako dirko nove gume? Sploh pa ste mel srečo da jest nism za prvo dirko vzel kakih substanc tko kot vi, ker bi drugač z lahkoto zmagal... Gidl kaj a misliš vozit drugo leto?

KVA SI DRZNEŠ!!!! :fight2:

Ti si imel celo sezono svojega mehanika (beri: Beguš Andrej), ti si celo leto vozil na uvoženih italijanskih gumah ko smo mi vsi ostali vozila na domačih gumicah (Sava) in imeli skupnega mehanika :angry: Kr se pa substanc tiče si pa ti tko al tko gidla podkupu da nas je na prvi dirki omamu :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mehankar pa še vozu sm... gume? letnik 2000 (šparat) vi ostali pa 2003.... de se ne bi kej ptreveč.. gidl vas je pa samoiniciativno povabil na substance če boste pa kej trobl ste si pa sami zlival u goltance... hehhehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gidl vas je pa samoiniciativno povabil na substance

Morm tole pojasnt da si ne bo kdo od nepoznavalcev mislu da smo kkšne mamile jemal, pil smo Jegra in ga z pivom zalival....nč nelegalnga...res pa da smo pri količini mal pretiraval... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mehankar pa še vozu sm... gume? letnik 2000 (šparat) vi ostali pa 2003.... de se ne bi kej ptreveč.. gidl vas je pa samoiniciativno povabil na substance če boste pa kej trobl ste si pa sami zlival u goltance... hehhehe

Celo zimo si hujšaj in se odrekal dobrotam! Kva pa zdej reces?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!