Skoči na vsebino

Minimoto


SF

Priporočene objave

Da le mal po bencinu diši, pa da ni treba kej dost pogajnat, smo Kamnčan zraven :lol:

Ja a pa je treba za tak mejhn motor tud trenerat?

:lol:

...ahhh...ne...to sam kupš, pol pa driiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnn....punim....ostalo se boš že sprot, na poti do rehabilitacije nauču....

....kdo pa še trenira :?:

...zakaj pa bi sploh treniral :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič bat, so mašince tako male, da ko gre kaj narobe ga sam za belanco v luft dvigneš, pa po kolenih al pa po riti naprej ... :? .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da le mal po bencinu diši, pa da ni treba kej dost pogajnat, smo Kamnčan zraven :lol:  

Ja a pa je treba za tak mejhn motor tud trenerat?

Ja če se hočeš med prvih pet vozit je treba vikende kr žrtvovat za treninge, ampak ne na parkirišču. Je treba na pisto it. Zdele je najbolj primeren Poreč oz kaj v Italiji, baje se pripravlja trening konec marca v Riminiju. (Italija)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da le mal po bencinu diši, pa da ni treba kej dost pogajnat, smo Kamnčan zraven :lol:  

Ja a pa je treba za tak mejhn motor tud trenerat?

Ja če se hočeš med prvih pet vozit je treba vikende kr žrtvovat za treninge, ampak ne na parkirišču. Je treba na pisto it. Zdele je najbolj primeren Poreč oz kaj v Italiji, baje se pripravlja trening konec marca v Riminiju. (Italija)

Sej se ve;brez muje se še čevelj ne obuje!U nobenmu športu ni nč šenkanga.Kakšna kapla znoja je prov dobrodošla, je pol zadovoljstvo tolk veči.A sem jest to tebe vidu na avtocest prot Grobniku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da le mal po bencinu diši, pa da ni treba kej dost pogajnat, smo Kamnčan zraven :lol:

Ja a pa je treba za tak mejhn motor tud trenerat?

Ja če se hočeš med prvih pet vozit je treba vikende kr žrtvovat za treninge, ampak ne na parkirišču. Je treba na pisto it. Zdele je najbolj primeren Poreč oz kaj v Italiji, baje se pripravlja trening konec marca v Riminiju. (Italija)

Sej se ve;brez muje se še čevelj ne obuje!U nobenmu športu ni nč šenkanga.Kakšna kapla znoja je prov dobrodošla, je pol zadovoljstvo tolk veči.A sem jest to tebe vidu na avtocest prot Grobniku?

če misliš v soboto potem ja! S kombijem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U kombiju pa en hudo velik MM!?

SF-ju pa čestitke za 11 kg minusa! Sam če boš tkole hujšov, boš mogu letos med juniorji vozit :lol:

Jep! Kje si pa vidu?

SF ima srečo, da v SLO ne vozimo več kategorij ki bi bile urejene po kilogramih. Sedaj ko je izgubil tiste klobase, pa rebrca, pa... ima pred nami veliko prednost :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U kombiju pa en hudo velik MM!?

SF-ju pa čestitke za 11 kg minusa! Sam če boš tkole hujšov, boš mogu letos med juniorji vozit :lol:

Jep! Kje si pa vidu?

SF ima srečo, da v SLO ne vozimo več kategorij ki bi bile urejene po kilogramih. Sedaj ko je izgubil tiste klobase, pa rebrca, pa... ima pred nami veliko prednost :evil:

Vidu,vidu-raj povej kva je dogajal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Novost iz sveta MM!

Naša tovarna Sava začela proizvajati gume za MM. Najboljši voznik AMD Orjaki ima to čast da sodeluje pri razvoju pnevmatike in ima status testnega voznika. Zaenkrat kaže gumam zelo dobro!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pripeljali par rabljenih minimotov... Če koga zanima... 041 732362 Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pripeljali par rabljenih minimotov... Če koga zanima... 041 732362 Andrej

Ja mene in to kdaj boš dau spet kkšn krog... :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej si mel možnost pa jo nisi izkoristu

Je blo preveč konkurence v Soboto, v Nedeljo je pa padal....drgac pa....hm no sj boste vidl... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

EVO ŠE KŠNA SLIKA Z LJUBEČNE ZA LJUBITELJE MM:

Spidy:''kva gledaš,a še nikol nis vidu da bi kdo padel!!!''

Spidy_ljubecna.JPG

SpidySF_ljubecna.JPG

''men je pa ribnuuuu :cry: ''

SpidyjevMM_ljubecna.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kako nekateri izmed MM voznikov preko zime nabirajo kondicjo :twisted:  :twisted:  

nfs2003_bojan_077.jpg

SF je zelo dobro izkoristil svoj zimski spanec in presenetil vse gledalce ter tekmovalce s svojo neverjetno vožnjo in kar dvakrat osvojil tretje mesto!

Bravo SF!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zima je zima. Treba se je v pravem trenutku zbudit :D bravo SF :wink:

Btw: A je res spet predviden trening v Ljubečni to nedeljo :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SF svaka čast prvi ORJAK al kaj???, pomedu si z konkurenco kot da bi bli mačkasti v nedeljo... :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zima je zima. Treba se je v pravem trenutku zbudit  :D bravo SF :wink:  

Btw: A je res spet predviden trening v Ljubečni to nedeljo :?:

Ne! Ta vikend zaradi gorske dirke v Slovenski bistrici treniga ni!

Organiziran bo pa na velikonočni ponedeljek!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!