Skoči na vsebino

Minimoto


SF

Priporočene objave

12 konjev miniji... kakih 15 pa midiji, kateri so prav tako vozili z nami... Boš videl posnetke pa boš potem govoril... Posnetega je za cca 80 minut materiala... Večina od nastopajočih leti v "smrt" :!: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla SE kumi premikam odrgnin kar nekaj in pa plavih potpludb tud .Musklfibr oja to je pa nekaj lepšega. z Sovoznikom sva v dveh urah prevozila jaz 55 minit sovoznik pa 65 minut saj je našemu tretjemu vozniku že v drugem krogu odpovedal motor. Pa tudi steber mi je bil napoti ga pa čutim še danes. A vseno nasvidenje prihodnje leto.

A še to Letos smo imeli tud mehankarja sabo in je bilo veliko lažje kot lani.lani si vozil 20minut pa v box šraufat pa zopet nazaj na pisto.Letos smo se vsaj malo spočil med dvem vožnjam.

Upam da nas bo drugo leto še več na dirki. :P :twisted: :P :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 konjev miniji... kakih 15 pa midiji, kateri so prav tako vozili z nami... Boš videl posnetke pa boš potem govoril... Posnetega je za cca 80 minut materiala... Večina od nastopajočih leti v "smrt" :!:  :shock:

Pismo so močni te miniji :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Welkom to the world of rac(Fuck)ing... :twisted:

...IN TUKAJ JE DOKAZ, DA SO DIRKE BOLJŠE OD SEKSA!

Vsebujejo še mnogo več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poslovil se je na vrhuncu kariere - z zmago! Baje gre v SM...

Welkom to the world of rac(Fuck)ing... :twisted:

Wholethehusout je spet nastavu rito :D :wink: DEJ GA ..... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wholethehusout ne se sekirat, baje da bo drug let velik boljš klima. VOR se umika (govorice tko pravjo) mehanik tud baje, vsaj slišat je blo velik negodovanja okrog njega, kao da nima pojma, da sam pametuje nč pa ne nardi in da A.H. dobi novga mehanika za nasledn let (kao da je že zmenjen) , manager se pa tud umika zarad poslabšane situacije ob njegovi vrnitvi.

Da me neboš narobe zastopu, to so stvari ki mi prihajajo na uho.

Medizza bo vozu za KTM pri M..... in to pomen da ljudi ki so kuhal po boxu nebo več.

Kaj ti pravš???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wholethehusout ne se sekirat, baje da bo drug let velik boljš klima. VOR se umika (govorice tko pravjo) mehanik tud baje, vsaj slišat je blo velik negodovanja okrog njega, kao da nima pojma, da sam pametuje nč pa ne nardi in da A.H. dobi novga mehanika za nasledn let (kao da je že zmenjen) , manager se pa tud umika zarad poslabšane situacije ob njegovi vrnitvi.

Da me neboš narobe zastopu, to so stvari ki mi prihajajo na uho.

Medizza bo vozu za KTM pri M..... in to pomen da ljudi ki so kuhal po boxu nebo več.

Kaj ti pravš???

Piz.a, jaz niti ene babe ne poznam, ki bi tolko vedla in opravljala vsevprek kot ti. Za to pa rabiš poseben talent, mogoče je pa res tisto kar so naslikali v sosednjem forumu...

Ne vem kdo bi bil ta Wholethehusout, je pa očitno človek iz tvojega tabora, ki mu je nekaj močno dopizdilo.

Ti misliš, da si bolj na tekočem kaj se dogaja pri VOR-u kot pa sam uvoznik - zato pa streljaš take klamfe.

Ne skrbi, VOR je prebredel finančno krizo in gre z polno paro naprej, raje se sekiraj za tvojo Husqvarno ki je total v kurcu - beri: NA ROBU PROPADA (TO PA SO PRAVE INFORMACIJE - NE KAKOR TVOJE STRELJANJE V PRAZNO)

To je bil PRESS RELEASE iz V O R Teama: We are the BEST :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ne mi tle mazat Minimoto foruma! :evil: Mate svojo rubrike pa tam klamfjte svoje bedearije, tle pa raj kej lepga napište oz. spi_dite! :!: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo mogoče kakšno veliko dvorano, da bi se dalo tudi pozimi trenirat? Res se hočem še vozil še nisem obeh gležnjev in kolen polomu!

Batzjla ali nisi ti nekaj o tem pravil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja k je fotr kupu nove prostore pa je blo se vse prazno bi se dal dirkat notr,sam zj je pa skladisce tm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!