Skoči na vsebino

Minimoto


SF

Priporočene objave

Jst sm bil u Domzalah...pa sm minimoto vidu zam zadnih neki krogov, pa se tist preden sm se prerinu do prve vrste. Pol smo se pa na en ovink premaknil...ste pa zal orjaki nehal dirkat z miniji, (SF: kraterja pa nism vidu, sam je bil en potres uceri pr nas...a je blo to to?). Supermoto sploh finale je pa itak bla utrganija...100% se je splacal pridet. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SF, kje to trenirate (in kje boste dali za en điro :wink: )?

Dunker,pri vsem napenjanju in filozofiranju bi se danes lahko pripeljal (s skuterjem) v Domžale, pa bi videl kje trenirajo in kako grejo minimoto-ti, pa skuterji (bi sigurno malo perja odletelo), pa še zelo zanimive dirke v supermoto bi si lahko ogledal.

P.S.

Pa prosim ne mi zamerit, če mi internet racerji že malo presedajo :? .

Roman, nikol nisem rekel da znam bohvekako dobro peljat. Mi se kvečjemu kregamo, komu gre skuter hitreje po ravnini. :wink:

Tud z minimotom nimam nobenega namena dirkat al komurkoli kaj dokazovat, sam res me full močno zanima, kako se je peljat na uni (sem slišal en dober izraz) leteči pručki. :lol: Če mi bo kdaj dana šansa, se bom samo tko bl na izi okol zapeljal, sam da dobim življenjsko izkušnjo. :wink:

Pa brez zamere,

Anže

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje upam da bo sezona 2003 boljša kar se tiče treningov in testiranja minimota. Odločno gremo v akcijo za plac.

Podpiram idejo in upam da vam bo uspel, če pa se bo zravn še kkšn Supermoto dal odpelat bo pa sploh fino. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kdo se bo pa peljal pa ni odvisno samo od nas ampak od Slovenske veličine ali Kape CHD-ja. Zaenkrat navezali stike samo z gokardisti (neuradno) za svaki slučaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr so ti prporočil... Sploh bi se pa spodobilo met še eno članico k bi vozila minimoto da bi ble dve... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm pa sprasevala v eni temi, kaksen motor nej si najdem za svojih 168cm visine... priporocili so mi, naj zajadram v minimoto vode... :roll: :wink:

YES to mi deli, vljudno vabljena sprejeli te bomo z veseljem :D Se zmenimo za probo! FAker ma en MM glih zate :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mini PRUČKA Moto je res pravo doživetje, kdor ni probu neve kaj zamuja!

Jaz bi si mogu sam pante na gležne zmontirat pol bi pa to šlo brez problemov. Mopedi pa kokr zgledajo ene igračke niso ravn od muh, je treba kr z občutkom gas dodajat kar imajo že vsi serijsko vgrajen kiper. :twisted:

THNX Orjaku in Fakerju ki sta nam omogočla vstop v MM svet, blo je luštn.

p.s. Kdaj gremo spet?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gidl če bi mel čevlje s tanjšim podplatom bi se to zelo poznalo. Veliko lažje se sedi, pa še veliko manj trpijo gležnji!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SF bo še sive lase dobil, če nama bo res posodil minimotka za en krog. :wink:

Drugač pa, Chris, tud po višini sva si precej podobna. :wink: Shit, ane. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!