Skoči na vsebino

Minimoto


SF

Priporočene objave

Višina ni pomembna! Višji (tisti z daljšo stegnenico) morajo bolj pokrčit kolena in manj gležnje, nižji ( tisti s krajšo stegnenico) pa bolj zvit gležnje in malo manj pokrčit kolena. Vse je v pravilnem sedenju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EJ folk ne mi zdej s kaksnim porecem, ker sem jest v dominikanski republiki, ful ga uzivam

Lejga lejga Bizija- p..... eni se majo pa res dobr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej spidy da ne boš pozabu snežaka za mirjam. In prijavit se moraš na dirko v avstriji. naslov www.minibike.at. Glej da se boš naužival in spočil ,da nebo pol kakšin izgovorov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej spidy da ne boš pozabu snežaka za mirjam. In prijavit se moraš na dirko v avstriji. naslov www.minibike.at. Glej da se boš naužival in spočil ,da nebo pol kakšin izgovorov.

Dej me prosim ti prijav, jest bom pozabu! Soncni pozdravi v slovenijo, razocaraj Mirjam tega tle ni prinesem pa malo peska s plaze, prosim moderatorje da naj tega ne brisejo hvala za razumevanje, ne bom vec tko smetil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SF bo še sive lase dobil, če nama bo res posodil minimotka za en krog.  :wink:  

Drugač pa, Chris, tud po višini sva si precej podobna.  :wink:  Shit, ane.  :wink:

pomoje, da bi SF prej dobu sive lase in par zivcnih zlomov, ker sem storasta (zelo)... :oops: :roll: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Orjak kva je z gumami a so ze narocene, a sem prijavljen na dirko? A si prasal za grelce gum - :?: qvanto kosta :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo (jutri) 17.11. Bomo mel spet en mal treninga... Tokrat v Kamniku pred Interieri. Začnemo ob 13.00 uri. Možna bo poizkusna vožnja! Interesenti naj me pokličejo na 041/ 732362

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil tam..

fantje kar lepo obvladate tiste vaše žepne motorčke - svaka vam čast :D

Spidy upam da boš držal tisto obljubo pa boš dal enkrat za krog!! :P

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz biu tm.... :P , THNX za fure fantje :wink:

ps

kako sam ga tiščao :n00b:

ti si bil tist k je mel na hrbtu napisan štern-ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz biu tm.... :P , THNX za fure fantje :wink:

ps

kako sam ga tiščao :n00b:

ti si bil tist k je mel na hrbtu napisan štern-ne?

Jep

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil tudi jaz, pa se nisem nič peljal, nisem imel opreme.... :(

Pa drugič, a ne SF? :D

Aja, sem moral kar kmalu domov, ker se je nek dirkač začel vozit s sinovim motorjem, pa je bil sine zelo jezen. Ne vem zakaj, ampak po tistem ko je sedel na Matčrnem bajku, je mislil da je to njegov motor (aja, star je pa 13 mesecev)...

Evo, Jaka na motorju:

Prva.jpg

Pa še stric, ki mu je vzel motor:

Druga.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!