Skoči na vsebino

Minimoto


SF

Priporočene objave

Sicer pa ima Čeligo več vzrokov, da se pritožuje nad sosednjim lokalom, kjer so res tulili v luno do jutra... A je mogoče mislil, da bomo tja hodili scat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, da se ni prtožu nihče od dirkačev, ki so spali na dirkališču v šotorih ne pa tako kot čeligo 300m preč v udobni postelji. Ko so bili na obisku policaji jih je bolj zanimalo kako bomo drugi dan dirkali kot pa do da smo se zabavali!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima še kdo občutek, da je Čeligota najbolj bolelo to, da smo imeli svoj žar in hladilnik in nismo veseljačili v njegovem ne ravno poceni bifeju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, jst mam pa eno vprašanje in sicer kolk stane en takle minimoto, nov oz. rabljen...? In kolk treninga rabiš, da lahko dirkaš tko kot npr. Faker, Spidy...Ma vam povem, da je tole ena zlo fletna zadevca :P :)

ThanX :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, jst mam pa eno vprašanje in sicer kolk stane en takle minimoto, nov oz. rabljen...? In kolk treninga rabiš, da lahko dirkaš  tko kot npr. Faker, Spidy...Ma vam povem, da je tole ena zlo fletna zadevca :P  :)  

ThanX :wink:

Nov baje stane 600k ali 800k (ne vem vec tocno), svaka cast Spidyju, Fakerju in Orjaku....sam pa sem se za*ebu z obiskom Lucije zarad tehnicnih tezav (bericevzahladilnikpress), tko da vas bom poskusu ulovit na kaki drugi dirki ko gledalec...mi je pa full zal, se posebi glede sobotnega "baje" divjega dogajanja zvecer :P :P :D ,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Racing smo te res pogrešal, ker si omenil da se oglasiš... Drugače pa niti ni problem peljat zadevo, samo povedat ti mora nekdo, kako se je treba prav vsest, pol pa eno parkirišče, pa par keglov...Drugače pa se zdajle da kupit za pameten denar eno skoraj novo zadevo... Pokliči me na 041 732362, pa ti kaj več povem o tem... 600k sit je koštal Spidy-jev, vendar pa je treba povedat, da je to poslednji krik... Za začetek mamo boljšo varjanto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k8: Trening je vsekakor povezan z uspehom, moraš biti pa malo tudi talenta. Oglas se enkrat pri nas ti bomo vse razložil, pa tudi kakšen krog boš dobu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spidy... DOBILA! :evil:

Ops sej res čist sem pozabu K8 mlada dama iz naših koncev, sva že govorila na chatu!

K8: Upam, da sprejmeš opravičilo! A si bla v nedeljo v Portorožu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sprejmem opravicilo :wink: :P

Drugace pa sem vas prišla pogledat ja, s Fakerjem sva rekla par besed, zate Spidy, pa nisem bla prepricana a si taprav a ne, tko da drugic :) (beri: ni blo Racinga, da bi nas predstavil :twisted: :wink: )

Morm rect, da obvladate, sem bla zlo fascinirana 8) Zdej je pa fant cist navdušen, zato pa tud sprašujem za ceno, zaenkrat cist tko informativno...tko da hvala za informacije, Faker mogoc se pa res še slišmo! :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izredno je pa treba pohvalt našo manco, ki je prvič tekmovala na pravem dirkališču.Ni se ustrašila nobenega ki je prinorel mimo nje in je peljala svojo linijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče nakupa minimota jih je pa več. Motor se dobi že od 245.000 SIT pa do 600.000 SIT odvisno od let in znanja vožnje. Manca vozila takega za 245.000 SIT.Otroci do 14 leta limit pri dirkanju 4,2.In upajmo da se ji v čimkrajšem času priključijo še kakšni vrstniki. KM :roll: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AIWA

Sm neki bi prašo...tele cene men so rekl da košta okol 100 čukov. A mate v kratkem kšno dirko kje? Kaj pa sam tk mal za foro a se ga da kupt za kešne nedeljske vožnje?

Besni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj bo spet kakšna dirka men je že dolgčas!!!!!!!!!!

Hočem dirko, dirko, dirko!!!!!!!!

Če ne bo nič bom kr štrajkov. Bom z minimotom celovško zapru ali pa bom pred parlamentom gladovno brez benza štrajku!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

KVA je a noben ne jemlje resno mojih groženj, ki sem jih napovedal v prejšnjem postu! Jest mislim resno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa bojl zanima kakšni motorji so to? Firma? Vdržljivost pa to..

A so nujne po vsaki dirki generalke pa to?

Aja, pa prosu bi še če mi lohk kdo pove kak točno gredo kategorije.

Naprimer zdejle sem jest star 15, da bi znal to vozit bi se bližal že 16. V katero groupo bi lohk pol šol vozit?

Drgač pa sem se pred slabim pol leta vozu jest s takim motorčkom. Mislim, da je bil od polinija. Čist tak navadn. Okol 300k sit je pršol. Ena faca tle bliz mene ga je mel. Pa se je na treninge (fusbal) pa v mesto z njim vozu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas so v uporabi predvsem motorji znamke DM in Polini, obstoja pa še ene par firm katere delajo motorje... Več ali manj se vgrajujejo agregati Polini. Če bi zdaj začel vozit, bi lahko vozil kategorijo senior-no limit. Vsi motorji imajo 40 ccm, moč pa sega do 12 konj. za nadaljne informacije me pokliči na 041 732362

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kakšn pa je motor?

Če mal poveš še s tehnične plati..

Aja, a to ga bote/boš mel za dirkat al bo na voljo za 'free ride'?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da se v nedeljo 01.09.2002 dobimo na nekem parkirišču! Če imamo kdo od motosvetovcev kakšno idejo za primeren prostor prosim na plan znjo! Po možnosti tako, da bo čim več ljudi zraven!

SF: Mormo začet mal trenirat,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!