Skoči na vsebino

Minimoto


SF

Priporočene objave

ej nebi vedu kva je za en :hmm: zanč sm rablnga od znanca nabavu pa ga mislm mal pobarvat pa mogoče tud mal motor zrihtat :OK: U k**** je pa kr dost stvari recimo zadn zobnik pa diski pa auspuh(sej res kje bi auspuh dobu pa za kolk) pa mal tud cel motor (sam piči ga pa kr dobr) :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(sej res kje bi auspuh dobu pa za kolk)

041 732 362 ČE POKLIČETE V NASLEDNJE POL URE VAM TRGOVEC DODA ŠE NEVERJETNO DARILO BENCINSKI FILTER V VREDNOSTI 2.6 TISOČ SIT ZATO POKLIČITE ŠE TA TRENUTEK :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprasam samo, če ima kdo kak plan srečat se z minimoto - mal za rekreacijo, ker bi sabo prpelov svojga sina s svojim minibajko, pa da bi mal čvekal pa iskušne nabiral.

Sin je čisti začetnik - je vozu, je padu, ur pa še nima kaj dost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HOMAR poklič me pa telefonsko pust pa ko se bo kej organiziral bom tud jest poklical, ker bi radi združl vse lastnike, da se nam čim več dogaja... Gre mini preveč? lahko ti ga še zapremo, mamo varjantok ker če je takoj na začetku padu bo treba počas prdobit občutek da ga ne bo strah... pa nč ga ne silit...

Poklič 041 732362

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poklič me pa telefonsko pust pa ko se bo kej organiziral bom tud jest poklical, ker bi radi združl vse lastnike, da se nam čim več dogaja... Gre mini preveč? lahko ti ga še zapremo, mamo varjantok ker če je takoj na začetku padu bo treba počas prdobit občutek da ga ne bo strah... pa nč ga ne silit...

Sem dal tvoj telefon kar sinu in te bo on poklical, ker ima on neke treninge, pa tekme itd - pa tudi zadost je star. Mene rabi samo za prevos pa finančno pokritje jasno. Midva s tabo RF pa se bova dobila na pivu. :beer2:

Jes sem se peljal samo enkrat pa ne bom več zaradi zdravstvenih razlogov. Drugač me zadeva zelo zanima :notworthy:

Popravljeno . Popravil HOMAR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti mojster SF ker sem te preimenoval v RF ker mi je motoristična oznaka bolj pri srcu. Se bom pa že navadil, sploh pa, če se bova kaj videla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pivo??? Normalno... Ni lepšega, kot pit pivo ob razbeljeni stezi... :beer2: :OK:

Homar kaj pa je to zaen minimoto če lahko mal poveš?

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno od slik sem pustu malo višje na forumu. Pravo pa ti pošlje si z podatki.

Kje boš ta vikend. te pokličem na mujota.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje da bo žal na isti datum... Kot sm slišal ni drugega pametnega prostega termina... Bomo vidl, eni tud peljal, nekateri pa celo zmagal... Samo to zadnje men sigurno ne bo uspelo... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9. maj a :hmm:

hm ... jes mam podatek za tole --> 09.05. Mičevac - Zagreb (HR)

Ha jest pa sem dobil podatek, da se je Mičevac prestavil na 02.05.2004 :hmm:

Tako naj bi se dirki NE pokrivali....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha jest pa sem dobil podatek, da se je Mičevac prestavil na 02.05.2004 :hmm:

Tako naj bi se dirki NE pokrivali....

huh ... to pa nism vedu ...

da nam ze taprvo dirko zamutu :wacko: -> :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huh ... to pa nism vedu ...

da nam ze taprvo dirko zamutu :wacko: -> :D

Sej ne dam roke v ogenj - tako sem slišal, vsi pa vemo da so govorice eno, realnost pa drugo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha jest pa sem dobil podatek, da se je Mičevac prestavil na 02.05.2004

Tud jaz imam en tak koledar, samo mislm da to še ni čist uradno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lastnike minimotov vabim da se 1. maja udeležijo moto parade (starodobnikov). Progo si bomo postavili sami. Vsa zabava se bo dogajala na velikem parkirišču v Naklem pri Kranju. Lastniki starodobnikov so si želeli popestriti zadevo in zato povabili minimote. Hrane in pijače bo dovolj tudi, tudi zate SF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lastnike minimotov vabim da se 1. maja udeležijo moto parade (starodobnikov). Progo si bomo postavili sami. Vsa zabava se bo dogajala na velikem parkirišču v Naklem pri Kranju. Lastniki starodobnikov so si želeli popestriti zadevo in zato povabili minimote. Hrane in pijače bo dovolj tudi, tudi zate SF

Bom na to računal, pa še spomni - do takrat so še meseci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lastnike minimotov vabim da se 1. maja udeležijo moto parade (starodobnikov). Progo si bomo postavili sami. Vsa zabava se bo dogajala na velikem parkirišču v Naklem pri Kranju. Lastniki starodobnikov so si želeli popestriti zadevo in zato povabili minimote. Hrane in pijače bo dovolj tudi, tudi zate SF

Mam in bom tudi pelov dirko se že veselim :notworthy: :OK: Sam možakar ki organizira to srečanje je ful uredu dečko in me je prosu ker ve da se družim v teh krogih če lahko kaj zrihtam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!