Skoči na vsebino

Minimoto


SF

Priporočene objave

Slučajno mamo enga na zalogi... drugače prodajam trud sam svojga sam ne mislim nehat... če ga prodam bom pač šelč po drugega. Ne moremo si privoščit zalog... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo na dirki v Zagrebu je junaško!!! debitiral naš orjak in tudi motosvetovec gapi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja čeprav zarad tehničnih težav nisem končal nobene dirke, sm se tko zabaval kot že dolgo ne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem za to napako, sm biu slučajno pr Jakatu pa sm pozabu svoj nick not vnest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure hvala za dobre želje. Obupu zihr ne bom, samo upam da me motor ne bo več pustu na cedilu <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja izkušnje so ponavadi take, da je treba vse pregledat pred dirko če se viziš cel mesec pa sploh...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z leti se vsega naučiš

Vprašaj simona ali mene pa ti bova razložila katere stvari so obvezne za pregled pred dirko. In kaj je potrošni materijal pri minimotu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jst mam tud eno ponudbo. Prodam polinija 910 z okoli 11 konji. Najraje bodočemu dirkaču, tko da če koga zanima mu dodam zravn še kombinezon. Cena po dogovoru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jst mam tud eno ponudbo. Prodam polinija 910 z okoli 11 konji. Najraje bodočemu dirkaču, tko da če koga zanima mu dodam zravn še kombinezon. Cena po dogovoru.

Gapi??????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP,

zanimam se za kakšen takle motorček (ne predrag) ni nujno da je polini sam da je dost pocen pa da ga bi meu tko zase ne za derkat za rekreacijo mal !!

Najlepsa hvala za vse inrmacije ke bi se dal to kej kupt pa cena pa ce ma kdo ksno ponudbo !

hvala Lenart

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen pa je ta kombninezon ?
Dianese usnjen. Drugače pa mene žal ne bo na dirki v MS ker mi je zdravnica odsvetovala, ker se mi rana ki sm jo dobil v Zagrebu zelo slabo celi :cry: .
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako sta se končail dirki v MS v kategoriji minimoto?

Vem samo da je zmagal Matjaž Leban, pa a ma kdo kake slike z dirke?

Prva vožnja:

1. Grega Bizjak

2. Igor Trifoni

3. Matjaž Leban

4. Blaž Krašovec

Druga dirka:

1. Matjaž Leban

2. Igor Trifonic

3. Grega Bizjak

4. Blaž Krašovec

Skupno:

1. Matjaž Leban

2. Grega Bizjak

3. Igor Trifoni

Slike bi moral imeti Symru, saj je gledal obe dirke, njegova kolegica je pa še nekaj slikala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KOLEGICA mamicu ti :angry:

:topic:

Oprosti nisem vedu , da si ti Tejka, iskreno se opravičujem. Poleg tega pa tudi ne vem kakšnem odnosu si s Symrom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!