Skoči na vsebino

Minimoto


SF

Priporočene objave

lah bi naredl kšn trening na kakem parkirplacu...

jes sm se tut glih dons z fotrm zgovarjov ket bi biv kksn pametn prkirplac ... sam ... sva se bl za en ku*** zmenila <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jes sm se tut glih dons z fotrm zgovarjov ket bi biv kksn pametn prkirplac ... sam ... sva se bl za en ku*** zmenila <_<

Tle u Lublanskem konci se mi zdi še res najbolš plac pod dolgim mostom na Viču. Tam so bli ubistvu prvi začetki minimota kolkor se jaz spomnem. Takrat še ni blo Orjakov, imel jih je pa Gaber Keržišnik (nekoč moto novinar v reviji Grand prix magazin). Tam ob vikendih mislim da ni nobenega avtomobila, pa še parkplac je zadovoljivo širok in dolg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej bi tud jst čestitu SF za 34. rojstni dan. Pa da bi mel velik uspehov pa da bi z orjaki še vedno tko dobr promoviral slovensko moto sceno.

Bonzy: V igri so gorenjske jesenice, ker mamo tm vikend.

hehe, jest hodm na jeseniško gimnazijo pa bliz jesenic sm doma, tko da sm mislu da ceb se kej srečal an :) :)

em...ja skoda, ker grem zej ta vikend na škotsko...pa drugič ;) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, jest hodm na jeseniško gimnazijo pa bliz jesenic sm doma, tko da sm mislu da ceb se kej srečal an 

em...ja skoda, ker grem zej ta vikend na škotsko...pa drugič 

Ja sej ni blema. Itak bom zdej pomoje vsak vikend gor ker bom mogu it s tastarimi. Ampak mi bo vikende krajšu minimoto :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kranj: iskra,mercator,sejem.pa še kaj bi se našlo

drugač je ful dobr parkirplac pri spodnji iskri(blizu planike) ampak tm en fotr ni prov zadovoljen z ropotom...mene 2x nagnal <_<

mercator je hudič ker je ful robnikov,tko da je pomoje še najbol iskra na laborah,pa še asfalt je ful grob in dobro drži.ne prevelike reklame delat in če ne bo prevelikega šundra pomoje ne bo težav

pa seveda SF-naj se ti dogaja še na dolga leta!!! :OK:

Popravljeno . Popravil batzajla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mercator je hudič ker je ful robnikov,tko da je pomoje še najbol iskra na laborah,pa še asfalt je ful grob in dobro drži.ne prevelike reklame delat in če ne bo prevelikega šundra pomoje ne bo težav

Pri Iskri na Laborah so zagradili parkplac! :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

parkirplac pri elektro gorenjske (bliz srednje elektro in strojne šole) na zlatem polju?nič robnikov,dreves,luči...samo veliko asfalta,oz.dovolj za MM,skuter.včasih so se tam že vozili SM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Un parkirc v Lj je tud dobr. Za halo 17 v BTC-ju kjer so mel orjaki lan predstavitev.

sam da je sedaj tam v bližini gradbišče "vodnega parka" in je vse skupaj kar precej zasvinjano...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

parkirplac pri elektro gorenjske (bliz srednje elektro in strojne šole) na zlatem polju?nič robnikov,dreves,luči...samo veliko asfalta,oz.dovolj za MM,skuter.včasih so se tam že vozili SM

pozabu sm povedat,da blizu ni hiš,samo njiva...tko da nevem če bi šlo sploh lahko kermu na živce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No današn prvi trening je za mano. Najprej je blo mal treme po tistmu čudnmu padcu na motoboomu. Pol mi je pa kr uspešno zalavfal in sem v dobri uri kr lepo zbrusu "drsnike". Vmes sm mel mal tehnične napake ker mi je odbil tisto plastično varovalo pr ketnci, tko da sm neki časa kr brez vozu. Edin kar še zdej čutm po treningu so bolečine v roki :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gapi:

Če nameravaš letos tekmovati v DP ter za AMD Orjaki me prosim kontaktiraj, da urediva vse okoli licence!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naprodaj je minimoto znamke DM1 Official acqua 12,5 konjskih moči, model 2002, v odličnem stanju! Pripravljen na sezono!

info: Blaž, št. 041/878-619

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naprodaj je minimoto znamke DM1 Official acqua 12,5 konjskih moči, model 2002, v odličnem stanju! Pripravljen na sezono!

info: Blaž, št. 041/878-619

Kaj je zdej Blaž?? Pa tko se je že okol govorilo, da boš letos pelu... mende se nisi ustrašu svoje zverine???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razlogi zato so predvsem osebni, enen izmed njih je zdravstveni.

Mašince se nisem uistrašu sam žal ne bom glih vec na stezi.

Bom pa član kluba in vam pomagal kot se do sedaj.

Cena motorja je 450000 siz oziroma 1950 Eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena motorja je 450000 siz oziroma 1950 Eur
Hm ful lepa cena. Če bo motor po koncu sezone še naprodaj, ga bom mogoče vzel.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je to resno ali so to zgolj špekulacije?

Če je to res mi prosim sporoči, saj sem dal delati zavarovanje!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!