Skoči na vsebino

Minimoto


SF

Priporočene objave

Še mal pa bomo mel boljšo ponudbo kot cela Italija skupaj... :OK:

Samo je pa treba tiste, k špekulirajo, a bi kupil al ne, opozorit na to, da ko se bojo začele dirke bo nemogoče kupit kaj drugega kot nove motorje, ker večina nas prodaja svoje zaradi promocije (širitve) in ko se bo začelo prvenstvo v Italiji tam zase ne bomo mogli kupit drugih motorjev ker jih pravtako ne bo nihče prodajal. To pomen, da tud mi svojih ne bomo več prodajal. Kdor ma namen nej se kr podviza...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje glavnim orjakom --> Ali imate to leto planirane tudi take organizirane treninge kot ste jih imeli lansko leto v Ljubečni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se mene tiče se bom zgleda končno zmenil za poligon za nedeljske vožnje in sicer v Ljubljani. Dal se bo postavit vsaj pol daljšo progo kot je bla v Celju na sejmu moto bum, je pa res, da če bo to uspelo bo zadeva dovoljena samo za minimoto. Za drugo se bomo pa še odločal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da boste ostali vedli: pod nickom Becker se skriva moja sestra( in starši), ki ne želijo da bi odnehal. Tko da ste seznanjeni s tem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

go becker becker !!!!

Tvoja družina ni edina ki želi, da nadaljuješ! Pa zakaj bi se enostavno podlegel, če se pa lahko boriš. Poleg tega imej pa v mislih vedno moto Važno je sodelovati ne pa zmagati!

Bom spidiju reku, da naj kar naredi zavarovalno polico tudi zate!

Ne me razočarat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej kučan, žal te bom mogu razočarat...

Sam Blaž zakaj morš it? Tud te zdravstvene težave se da odpravt. Glih ko jst pridem, da bi blo več dirkačev, ti greš.

Popravljeno . Popravil gapi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa nekaj dalo mislit:

Blaz pravi, da bo končal zaradi zdravstvenih razlogov. Nato pa v naslednjem postu pravi, da pa njegovi domači ne želijo, da bi končal. Tukaj pa se mi poraja vprašanje?

Blaž ne odnehaj!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče sem se napačno izrazu. Zato pa spidy ti bom okpijasči razložu za kaj gre da ne bo napačnih iterpetacij mojih odgovorov. Gapi lahko se zaneseš na mojo moralno podporo Orjakom in tebi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gapi lahko se zaneseš na mojo moralno podporo Orjakom in tebi!

Hvala. Sam vseen ni enako kot če bi dirkal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Bomo probali naredit en trening pred dirko v Ljubečni pri Celju, baje pa da se bo dalo nekaj tudi v Ljubljani. Bo kaj več okoli tega povedal SF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo probali naredit en trening pred dirko v Ljubečni pri Celju, baje pa da se bo dalo nekaj tudi v Ljubljani. Bo kaj več okoli tega povedal SF

A če bo organizirano v Ljubečni bo mozno vozt tut z skutrjem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se mene tiče se bom zgleda končno zmenil za poligon za nedeljske vožnje in sicer v Ljubljani. Dal se bo postavit vsaj pol daljšo progo kot je bla v Celju na sejmu moto bum, je pa res, da če bo to uspelo bo zadeva dovoljena samo za minimoto. Za drugo se bomo pa še odločal...

Težka bo Beno.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa mamo spet en motor za prodat... To pomeni da bo en več lahko dirkal! :naughty:

Slikca na naslovu: www.freewebs.com/orjaki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa mamo spet en motor za prodat... To pomeni da bo en več lahko dirkal! :naughty:

Slikca na naslovu: www.freewebs.com/orjaki

Eden več? Mam tak občutek kot da bo dirkal eden manj... Je to nou mini ali od nekoga, ki se je odločil prenehati z dirkami v mini-moto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!