Skoči na vsebino

Minimoto


SF

Priporočene objave

Ta vikend sem na Panoniji srečal kr neki minijev, Avsrtijci majo baje velik dirk in dost klas!!!

post-1102-1121697097_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predvsem so pa miniji postali popularni tud pri nas,po kranj se jih kr ene par voz,po lublan pa sploh!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v SKUTER CENTRU NA CELOVŠKI JIH PRODAJAJO V TRGOVINI

PA TUD REZERVNE DELE ZA NJIH.

nEKAJ SE GOVORI TUDI O SREČANJU NEURADNI DIRKI NA PROGI V KOPRU

13 AVGUSTA TOČNA INFORMACIJA ŠE SLEDI.

SKUTER CENTER TEL 439 69 00

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam minimoto DM letnik 2004 in veliko dodatne opreme.

Več informacij na tel. 041 709 740

Orjak in kompanija: v Murski smo vas mal pogrešal..... :hmm: Pa še tole o prodaji motorja.... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč se bat...))) Vse laufa. Ta teden bi pa lahko en TRENING naredil pred AVTOTEHNO... Ste za to? Zbiram prijave na PM.

VABLJENI TUDI LASTNIKI "KITAJCEV"!

Več na tel.: 041 732362 Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emmm, ok kitajcki nekje do 100k sit.. kulk pa pride nekitajcek? DM alpa polini? kulk je nov? kulk se pa rabljeni prodajajo? mal me zanima k bom verjetno nabavu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emmm, ok kitajcki nekje do 100k sit.. kulk pa pride nekitajcek? DM alpa polini? kulk je nov? kulk se pa rabljeni prodajajo? mal me zanima k bom verjetno nabavu

Prodajamo DM 4,2km ,z malo predelavo narjen na 9 km za ceno 1100EUR, pa tud POLINIJA 12km za 1500 EUR.Še lani sta bila na dirkah,letos jih imamo pa zmer s sabo,tko da si jih lahko videl,so pa tud nekaj strani nazaj na tem forumuslikan v vrsti.Če te zanima klič 041-674-091.

Če bo SF trening jih prpelem s sabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se tale minimoto splača kupit?

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornakolesa/oglas.asp?id=43765

ker zadnjič sem videl da so se eni fural s takimi pred mercator centram u KR. isti model minimota, sem prepoznal po avspuhu :P hehe

ali pa če bi kupil tega

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornakolesa/oglas.asp?id=43630 

katerega se bolj splača in kakšna je kaj razlika med njima. za vse informacije se zahvaljujem že vnaprej.

Vse to so kitajčki,tako da se strinjam s spydijem kam moraš klicat.Za moja dva pa v nedeljo pred avtotehno, kjer bo verjetno kar nekaj kitajcev in boš lahko primerjal.Avtotehna seveda če bo SF potrdil trening.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trening potrjen.(pika)

Ob 10.00 pred tehničnimi pregledi Avtotehne v Ljubljani.

Inf. : 041 732362 Andrej

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helou!

Spoštovani vsi ki tole berete predvsem pa tekmovalci v mini-moto dirkah!

Pred kratkim nam je prišlo na uho, da ste nekateri med vami 100% prepričani, da naš tamali zmaguje in je hiter zato, ker ima v motorju 50ccm cilinder. :slap:

Pozivam vse, ampak res vse te nejeverne Tomažke, da nam dajo protest na naslednji dirki v Zagorju. Z veseljem vam Team Habat sporoča, da se boste opekli na vsej črti :lol1:

Zdej ne vem zakaj, ampak izgleda, da nekateri res težko prenesete, da Vas mali z 8 let starim motojem "naščije" kot (ne mi zamert) vajence. Tle ne govorim, da ste slabi dirkači, nasprotno: Živko, Leban, Trifko, Bizjak... odlični dirkači, nekateri že skoraj oldtimerji, ki pa ste še vedno zavidanja vredno hitri, govorim pa o tem, da nekateri zgleda ne prenesete poraza oz. tega, da je Bošti s tega motorja res iztisnil kar največ.

Pa še to: če mi gulfamo, vem za nekoga, da baje vozi mini z 9KM, pa se vseno vozi med prvimi tremi, štirimi dirkači, nekateri pa imate najnovejše motorje, pa Vam še vedno nikoli nič ni prav :hmm:

PS: pa če ima kdo kaj za povedat oz. za očitati, naj se zglasi v našem boksu in naj to pove Boštjanu oz. Silvotu v obraz in ne neki za hrbtom širit neresnico :fight2:

Pa ne mi zamert.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:fight2:

Naštel si:

Živko Leban Trifko Bizjak

Pa sej to smo v bistvu vsi! Kdo od nas pluje po malemu?

Imel sem in imamo samo eno pripombo: Pravično bi bilo da bi bili razdeljeni po KG. 80 ali 55 je velika razlika na 40 ccm. Ker je naše prvenstvo majhno po številu voznikov imamo kar pač imamo, kjub vsemu smo lahko veseli da sploh tolk imamo. Če ne bi bilo Trifonija in kasneje Orjakov ne bi bilo v Sloveniji MM spljoh! U šit! Ne smem bit krivičen, tudi g. Silvo Habat je bil kmalu na MM sceni prisoten oz vsi habati, razen tebe .)

BTW: V dežju se mi mali Habat vedno nastavlja pred sprednjim biciklom tko da... Še v suhem ga na bremzanju ujamem sam kaj ko iz ovinka kilogrami in velikost voznika naredijo svoje.

Me je pa tudi presentlo da si se sploh odzval na govorice, saj vem da si že dolgo prisoten v Motošportu, bi lahko vedel, kwa se po boksih vse za hrbtom dogaja. Je blo v kartingu isto, CHD mi sicer ni tolk poznam, predvidevam da isto, tko da nebi smelo biti izjeme v MM, skuter in SM.

Tolk zaenkrat, sem pa pripravljen nadaljevat diskusijo, ob hladnem pivu (caferejserji :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sam še tole, pol pa uhka zdremo kako u boksih :D

Kar sem naštel imen: nisem rekel da je točno kdo izmed teh kaj rekel... pač sem naštel tiste, ki se vozte bolj spredaj in ki ste dobri dirkači.... No ja da nau zamer: še SF, Manca, Trbižan in ostala kompanija... .)

Pač sem dobil inf. da je nekdo od dirkačev nekomu nekaj omenjal glede Habatovega MM.

Glede kil: nau več problemou, gre tamali drug let v SM 450 :D

Aja pa da te popravim: tudi jaz sem peljal ene 4 dirke v minijih: v Luciji in enkat v Ptuju :whistle:

Drgač pa: kar se vas oz. NAS :OK: ORJAKOV tiče: to sm pa zmer poudarju, da bi bile brez vas dirke veliko bolj dolgočasne, oz. nekaterih klas morda sploh nebi bilo. In kar se tiče promocije teh dirk, Vam ni para. Vsaka čast :worship:

Kaj se v boksih dogaja vem in tudi sam sem nekje po ovinkih nekoč že slišal razne govorice, da naj bi Habati goljufali (predvsem v MM), sam nekak nism hotu nč, dokler mi ni pač nekdo v obraz povedal:" Ti, a veš da sm slišu, da mate v miniju 50ccm cilinder" :eek:

Morm pa povedat, da ko sm sam še vozu CHD, se mi je zdelo vzdušje v boksih nekako bolj prijazno, in ne tako "fovšljivo" kot pa v dirkah MM, SM in skuter. Ne mi zamert, moje mišljenje je tako, res pa je, da se lahko zelo motim.

Še enkrat pa poudarjam: nikogar ne obtužujem, samo javno povem oz. pozivam tistega, ki misli da imamo 50ccm cilinder naj pride k nam v boks, pa mu bo Bošti z veseljem dokazal, da to ne drži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ni samo silvi lahek v primerjivi z "orjaki" tudi mali živko, leban matjaža ne bi smeli šteti v težko kategorijo in to sem mislu z kilogrami.

Bilo bi pa najboljš da bi imel vsak voznik svojo kategorijo in potem bi bili vsi zmagovalci :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure pa jest res ne razumem, zakaj se s tem sploh obremenjujete... Govorice so zmeri bile in zmeri bodo, o vseh ki se vozijo spredaj, ali tečejo, al pa magari tekmovalno frnikulajo... Temu, da bi "konkurenca" hotla izvedet kje je skrivnost uspeha se ni mogoče izognit. Jasno, da fantje debatirajo tud o teh stvareh, ker v končni fazi vsak proba izboljšat svojo tehniko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem, da to ni nadaljevanje vaše diskusije ampak vseeno!

Mene zanima kaj obuti na minimoto? Ima morda kdo kaj rabljenega (številka 42)? So kakšne košarkarske copate, ki pokrijejo tudi členke dovolj? Nazadnje sem prav v njih vozu z orjaki, malo smo jih polimali z silver tape - om pa je blo.

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolje se obnesejo čevlji za dirkat z avtom...fake stanejo okoli 5k in se prov lepo obnesejo...dosti dirkačev jih uporablja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš morda kakšen link, naslov trgovine?

Kombenizjon je kul :OK: Malo sem ga poštimal in zgleda kot nov. Si dobil našitke?

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolje se obnesejo čevlji za dirkat z avtom...fake stanejo okoli 5k in se prov lepo obnesejo...dosti dirkačev jih uporablja...

Kje se pa dobi te fake cevlje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep podrav!

Sem nov na tem forum in nov voznik minimota :OK: !

Zdej me pa zanima ene par stvari!

Kako bi lahko iztisnil iz minimota največ kar je zmožen!Imam pa kitajčka(al kako mu pravte) s 49 ccm, 2,5 KW.

Kje je kakšna trgovina s "tuning" materjalom za minimota(ljubljana)?

Hvala lepa za odgovore!

LP

Roby

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem lastnik "kitajca", čeprav na svetovnem spletu takšne prodajajo kot japonske. No, pa pustimo podrobnosti. Tudi mene zanima, če se je kdo lotil tuninga kitajca. Sam sem našel telefonsko, kjer naj bi prodajali kitajce in kite za tuning, vendar še nisem utegnil poklicat. Če se bo kdo pozanimal, bom zelo vesel. če bo napisal kakšno ceno in kako zadeva izgleda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm če morda res obstaja tak kit, more biti kar precej drag...tko da pomoje se to ne splača, pa še naviti mašini bi stalno nekaj crkvalo...imam kolega ki ima polinija 6.2 konja stunana na malo več kot 10 konjev in tist motor mu uniči eno sklopko na dirko, pa eno ketno...bolje kupiti dirkalnega (13hp) ker se njegova cena potem pokrije z stroški vzdrževanja kitajca in kitom za predelavo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prosim vse tekmovalce ki vozijo državno prvenstvo MM,skuter in supermoto

da pridejo v nedeljo 7.avgusta v kisovec pri zagorju med 11 in 13 uro na

ogled proge. več informacij na GSM 041 674 091.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!