Skoči na vsebino

Minimoto


SF

Priporočene objave

Tm pr vas je mel nekdo tak ognjemet, da sm mislu de sm pršu v Fužine u Ljubljani, al pa na Planino u Kranju... :naughty:

Mrbit so pa iz Fužin al pa Planine pršli delat ognjemete u Kranjsko :lol1:

Želim pa vsem minimotašem čimbolj zanimive borbe in dirke "na nož", ter vsakmu vsaj po eno zmago v sezoni 2005, da bo pravičn. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ter vsakmu vsaj po eno zmago v sezoni 2005, da bo pravičn.  :D

Ne bo šlo... mamo premal dirk... hehehhe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolje pa je da se ti dve prezkušnji združita, pripravi primeren MM in v prvi peskokop trenirat!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Na dirkaško sceno Minimoto se letos znova vrača Habat Silvester. Če bo še vedno tako hiter, bomo videli že 8. maja v Kamniku :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na dirkaško sceno Minimoto se letos znova vrača Habat Silvester. Če bo še vedno tako hiter, bomo videli že 8. maja v Kamniku  :grim

:worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodaja kdo kšn cenejši minimoto?lahko brez plastik-važn da mašina dela pa kolesa vrtijo. :)

so na avto.netu neki kitajski,samo v to mam rahle dvome :hmm: ponudbe kar na PM :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodaja kdo kšn cenejši minimoto?lahko brez plastik-važn da mašina dela pa kolesa vrtijo. :)

so na avto.netu neki kitajski,samo v to mam rahle dvome :hmm:  ponudbe kar na PM :)

Kaj pa tukaj si kaj pogledu? Zdej ne vem, kaj je zate "cenejše", samo recimo ene 1000€ je kr dost dobra cena.

PS: A boš minije začeu vozt? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nene,ni zame...kolega rab-bo neki improviziral :hmm: :D

ne rab nč specjalnega,samo zračno hlajeno mašino,nobenih hidravličnih zavor pa tega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Men se pa zdi, da ma dans SF rojstn dan!!

Vse najboljše gospod predsednik!!!! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OBVESTILO GLEDE DIRKE

Komisija za hitrostni motociklizem je obravnavala spremebbo koledarja in po pogovorih z organizatorji sprejela

Sklep CHD-08/05-03-10/01: Koledar dirk za DP 2005 se spremeni, kot sledi:

Dirka vpisana pod št. SMST-01 bo organizirana 08.05.2005 v organizaciji PVC M. Sobota v M. Soboti in ne v Kamniku v organizaciji AMD Sitar Dunlop racing kot je bilo določeno prvotno.

Dirka vpisana pod št. SMST-02 bo organizirana 22.05.2005 v organizaciji AMD Sitar Dunlop racing v in ne v M. Soboti v organizaciji PVC M. Sobota kot je bilo določeno prvotno.

Dirka vpisana pod št. SMST-06 bo organizirana 10.07.2005 v organizaciji PVC M. Sobota v M. Soboti in ne 04.09.2005 kot je bilo določeno prvotno.

Popravljeno . Popravil Jure007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa nekaj vprasal v tej temi, sicer off topic ampak ok. Na blhi in avto.netu sem zalsedil par minimoto motorjev ki baje dosezejo 60km/h in imajo 3,5KM, pa me zanima ce ma kdo kej tazga od vas? Rad bi mel nek minimoto za soboto in nedeljo po parkiriscu, dirkal ne bi. imel bi ga le tko za igrackanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa nekaj vprasal v tej temi, sicer off topic ampak ok. Na blhi in avto.netu sem zalsedil par minimoto motorjev ki baje dosezejo 60km/h in imajo 3,5KM, pa me zanima ce ma kdo kej tazga od vas? Rad bi mel nek minimoto za soboto in nedeljo po parkiriscu, dirkal ne bi. imel bi ga le tko za igrackanje.

Najbolš je, da kontaktiraš SF ali Orjaka, še bolše pa je, če prideš kako nedeljo, ko je lepo vreme pred Nove tehnične preglede v Šiški, kjer vsi minimotaši razkazujejo tako svoje motorje kot tudi način vožnje z njim.

Kaj več pa lahko izveš tudi TUKAJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to so kitajski miniji, v kratkem jih bomo tud mi ponudil tržišču in sicer po precej konkurenčnejših cenah kot "konkurenca". Oblubljamo tudi ostalo podporo v obliki kvalitetnega servisa in nabavo rezervnih delov. Če mene vprašaš bi jaz vseeno raje odštel 1000 evrov za rabljen DM s 4,2 konjema kot za kitajca s 3 konji 700 evrov za kolikor sem slišal da jih prodajajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!