Skoči na vsebino

Minimoto


SF

Priporočene objave

SF...najbolj da se jaz kr nate obrnem, če boste pridem tudi jaz, mi lahko ti svoj tel sporočiš v pm, pa še to, preberi moje prejšne poste, pa gledau sem na int strani oni iz italije in imajo kar spodobno ponudbo, samo ne vem a se splača kupiti, no vem da se, samo ne vem kaj naj kupim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se na orjaka obrni on ma veze dol. Sam vem eno stvar kvaliteta je bolj "kitajska"... Orjak je precej sodeloval s Savo pri razvoju nove minimoto gume in imamo informacijo, da je Sava kupila za svoje potrebe 10 kitajskih gum.

GUME NE TRESEJO!!!!!! OPLETAJO :D Take kvalitete so verjetno tudi ostali kosi...

Sicer je pa tako... boš probal navaden otroški motor s 4.2 konja in ko bo mimo priletel 12 konjski, boš razumel, zakaj se kitajskega 1.2 kw ne splača kupit...

Sploh mi ni jasno, od kod jim klobasa, da bi šlo tisto sranje do 45 milj na uro... :OK:

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se tut jaz sprašujem, pa mi ni jasno, zakaj sm taka mala razlika, ampak vem, saj sem sam trgovec......sto ljudi tisoč čudi, ha kaj češ vglavnem me pa zanima zakaj se v Slo nič ne premakne in se začne končno prodajat malo več mini bikov cenejših dražjih, oprema no skratka vse za mini moto!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej se prodaja vse, sam se nisi zanimal za to... Je treba tud kdaj okrog priti, pa vprašat... Pocen bikeji? ja sej obstojajo starejši sam mi za njih ne dobavljamo delov... Bojo pa mogoče v kratkem... A si jih ti hotu na honda.si prodajat za 200 jurjev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne da sm jih hotel oz. bi jih prodajal, poleg kar prodajam, pa samo za to, da bi bli tudi cenejši (slabši), saj sam veš, kdo bo dal, no kdo pozna da, ampak kdo od staršev bo dal 400k, 200k pa mogoče ali ne??

Mogoče se motim, mogoče se ne splača, ampak greh ni, zato bi bil vesel, da bi vedel, če se cenejši v slo prodajajo, ampak mislim, da ne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm že za minije je bolj malo prostora za tele tavelke pa res ne vem kje bi se vozil.. je pa neki... Po cenejših minijih do zdej ni blo povpraševanja... Drgač pa ti lahko povem, da ni da se ne bi premaknilo... mi se matramo že par let tko da tele tvoje kritike v slogu da se nič ne naredi ne sprejemam... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Playgame zgleda da ti sploh ni do motorjev saj v italiji stane motor ki bi ga ti prodaju 120.000.00 SIT ti bi pa že ceno skor podvojil .Tako se motorizem ne raširja ali popularizira ampak glih nasprotno. Mi uvažamo DM minimote po italjanskem ceniku plus 10% za transportne in ostale stroške Rezervne dele pa po DM-jevem ceniku. Če se misliš z motorizmom obogatit rajši še naprej prodajaj konzole. :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka, bilo je noro!!!Hvala SF in predvsem Orjaku, čigar mašinco sem gnal do "onemoglosti" :rolleyes: ! Sem hotel priložit fotke, pa moram zmanjšat resolucijo, tako da jih bom prilepil naknadno! :OK: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SF in Orjak...ja res, da sem malo čudno napisal, zato sta me malo po svoje razumela......mislil sm takole: pohvalno, da se ukvarjate in predvsem uživate v tem športu, nism mislil, da bi se na ta način obogatil, gre se vse skupaj bolje zaradi mene, jaz bi se spet rad malo ukvarjal z motorji (na majhno), ne me razumet, da se mi gre za denar, ampak če se že sam ukvarjam, zakaj ne bi prodal kaj?? tisti o podvojitvi ceni, je malo pretirano, mislil, sem za cenovne mini moto ranga 160-180k. Vem da se vse razvija, vemo da bi se alhko bolje, lahko tudi slabše...........ampak, zakaj bi mogel, recimo zaćetnik starosti 8let, dati, ne on ampak njegov oče, 300k za motor....lahko bi začel v slabšem razredu, mislim dosti cenejši motor cca do 150k, nato če se vidi da je saj malo talenta v njem, se mu pa rade volje kupi Polini ali kaj hudega za 400k..........Vem, da sami poznate tržni prostor bolje od mene in iz napisanega se vidi, da se prodajajo samo dražji mini moto, ampak zakaj jih ni več alli celo veliko...mislim, da jih ni oz. so ampak ne veliko, sama vesta koliko jih je približno v sloveniji in koliko otrok ima pro mini moto za 400k....mislim, da bore malo, mogoče ja, oni otroci, ki imajo starši malo preveč pod palcem, ki mu itak kupijo kar si zaželi, no edino moje vprašanje, a je smoterno prodjati, navdušite potencialne stranke, ki imajo malo denarja in veliko talenta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej PLAYGAME... Preberi si pravilnik državnega prvenstva... Tam piše da mora otrok vozit od 7 do 14 leta 4,2 konjski motor. Za 7 let met enak motor, se sigurno ne splača šparat 100 jurjev kar smo že zračunal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne da ga ne sme... enostavno se ne splača dat par jurjev za motor, pol ga pa prodajat čez 1 mesec... otroci so itak oproščeni štartnine kar pomeni da jih potem starši vozijo na dirke. in brezveze se jim pol zdi da bi mel njihov otrok pol 2 konjski motor 7 let... ponavadi se bolj splača dat enih 1200 evrov za res dober 4.2 konjski rabljen stroj če že nimaš 1800 za novega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni v minimotu omejitev 40 ccm?? ker teli cenejsi imajo 47 ccm (in le 2,7 HP)... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja... tale mašina je zlo podobna kot tista od Blate al pa ZPF-a... Zraven ma še tisto prisilno hlajenje, kar pomeni, da še težje skriješ nogo... No treba je videt... Jest mislim, da niso zastonj tako poceni... vsekakor že zarad pravilnika ne bi smel dirkat v tem prvenstvu razen če bi se dogovoril drugače... so bolj primerni za svoj razred samo še en razred delat pomen toliko in toliko prodanih motorjev sploh pa nekaj dela da ne govorim o tem da je treba dobit zaupanje ljudi da bojo stvari res špilale kar se tiče delov in servisov...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ja sej tuki je ves pojnt: motor ze dobiš (slab) poceni, samo deli so dragi, kar je pa najbolj zakomplicirano se jih sploh ne dobi, odvisno za keri model........mal sm skor ze obupal, ker ni prespektive, pač bi bila, samo je omejen prostor, pač prostor za dražje minimoto, kar ni slabo, ni pa vredu za one, ki imajo malo željo, pa manj denarja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr palaygame zdej te pa res ne razumem.. mi smo že zdavnaj prišli do tega, da je za odraslega človeka 2 konja premalo... za otroka se pač splača mal boljšega kupit glede na to da bo vozil isti motor 7 let... zdej če ga misliš met na autotuning showu prislonjenega tko kot si pisal na honda forumu maš pa verjetno dnar tud za dražjega... Mi sigurno ne bomo mel delov za neko nekorantno robo kero boste sami uvažal, pobasal dnar, pa ljudem rekl adijo... Sej ni problem... probajte pa mejte stvari na lagrju, pa kej delajte na populaciji športa, sam posebne klase vam mi sigurno ne bomo organiziral za dva motorja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!