Skoči na vsebino

Minimoto


SF

Priporočene objave

Če pa ima kdo kakšno fotko, na kateri sem jaz, naj jo pa nalima, ker nima nobene. Aja, edini sem vozil le v moto jakni, v navadnih hlačah s ščitniki! :D .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa ima kdo kakšno fotko, na kateri sem jaz, naj jo pa nalima, ker nima nobene. Aja, edini sem vozil le v moto jakni, v navadnih hlačah s ščitniki! :D .)

Še mojo še mojo, če ma kdo O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Orjak, zrihtaj kakšno mojo fotko, če sploh obstaja, drugače bom mogel še enkrat priti in ponovno postavljati najboljše čase :devil: :lol: :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo green mislm da si tuki na čist tazadni slikci. Slikce. Drugače bo pa udeležba v nedeljo ful bolša tko da morte vsi pridt. Tud ti SF.

Popravljeno . Popravil gapi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo green mislm da si tuki na čist tazadni slikci. Slikce. Drugače bo pa udeležba v nedeljo ful bolša tko da morte vsi pridt. Tud ti SF.

Res sem, čeprav nisem imel tega v mislih, sem hotel kakšno, na kateri z ušesi "čohljem" po asfaltu ali pa vsaj kakšno, na kateri se premikam :lol: :D

Hvala vseeno .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi ste majstri, kaj so lepo fotke, pa je kdo od vas na teh slikan novinec, ki je vozil ali sami mozakarji.....fino se ga zloži, no ga zložite :notworthy: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi ste majstri, kaj so lepo fotke, pa je kdo od vas na teh slikan novinec, ki je vozil ali sami mozakarji.....fino se ga zloži, no ga zložite :notworthy: :grim

B) jes ni sicr novinc j pa str 14let na rdičmDM i :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ici a ti si tist z Modrim polinijem k ma cifro 666? Maš na isti dan rojstn dan kt jst (samo par let prej).

ne z modrim z rdečim ! Piše pa njegov ata mali ma pa 14let 16. 05 1990 O:-) Da ne bo pomote sm se pa tud jz že vozu ampak ku gre pa tu hitr za 120kg :o :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ici a ti si tist z Modrim polinijem k ma cifro 666? Maš na isti dan rojstn dan kt jst (samo par let prej).aja številka je 53 mnde vsaj

:? :? ne z modrim z rdečim ! Piše pa njegov ata mali ma pa 14let 16. 05 1990 O:-) Da ne bo pomote sm se pa tud jz že vozu ampak ku gre pa tu hitr za 120kg :o :o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej tamalga modela se spomnm. Sam tist s polinijem je pa njegov brat al kako ker sta bla staln skp. Drugače pa kolk konjev ma njegov rdeči DM?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej tamalga modela se spomnm. Sam tist s polinijem je pa njegov brat al kako ker sta bla staln skp. Drugače pa kolk konjev ma njegov rdeči DM?

B) Tist s polinijam666 je Frenk in sta bratranca ga j pa naudušu lan za dirke :004

Dirku j ne 4km, zdej je pa na treningi bil skitiran :? predelava na 9km :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne bi vedel bi reku, da se res dolgo že kdo ukvarja-trenira....za prvič, no ni prvič ne, se pa res dobro držite-polagate :OK: ...kdo je pa tole, no da nebi bila kaka pomota-zamera...me čisto tako zanima, kdo je tole pa kolko ma kil??

post-14-1096458492.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!