Skoči na vsebino

Folk znorel zaradi Hoferja


Insallah

Priporočene objave

če bi bil trg potrošnikov moto opreme enako velik kot ta, da.

O tem pogoju v tem postu:

in če bi motoristična trgovina delila čelade 20% ceneje kot konkurenca, motoristi ne-bi ispadli majmuni ali ovce, ampak pametni potrošniki.....

ni niti ene besede. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....in marsikdo od teh ki se tukaj posmehujete tem ljudem, bo zelo kmalu copotal mel policami v tem marketu.... ^_^ mogoče bo kdo tudi primoran...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa ja de, samo se ne bom utaboril en dan prej pred vrati, češ, da bi kaj zamudil...

Bomo pa pogledali, sevede, ko ne bo gužve... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK ne kapiram, a je bilo vse tako svinsko znižano al pač kot vedno glupi folk navali ker je nekaj na novo odprto in "OBLJUBLJAJO" popuste čeprav je mogoče v resnici kje ceneje? :blink: me prav zanima če je folk vedel kaj kupuje al so samo tlačli v vozičke vse kar se je zdelo ugodno! :slap:

PS: sigurno je kak stari perverzneš prišel na svoj račun ko je lahko v gužvi otipaval "skoraj omedlele" ženske :devil:

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: sigurno je kak stari perverzneš prišel na svoj račun ko je lahko v gužvi otipaval "skoraj omedlele" ženske :devil:

huh stari my thinking exactly. :grim :devil: Ampak ko sem videl same penzionerke tam na posnetku... not my kind of soup. :wacko: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huh stari my thinking exactly. :grim :devil: Ampak ko sem videl same penzionerke tam na posnetku... not my kind of soup. :wacko: :grrr

ej enako kot za robo ki so jo kupovali, ni vredi je pa poceni (zastonj) :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej enako kot za robo ki so jo kupovali, ni vredi je pa poceni (zastonj) :devil:

hehe. pa oboji majo bolj kratek rok trajanja. :lol: :devil: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj tam na posnetku je bilo videti eno mladinko, ki je pizdila "ej pišuka no", ko jo je nekdo porival :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in če bi motoristična trgovina delila čelade 20% ceneje kot konkurenca, motoristi ne-bi ispadli majmuni ali ovce, ampak pametni potrošniki.....

:devil:

ne, motoristi celo leto jokcajo, če jim nekdo ne da popusta...

Pa folk tle u hoferju kupoval po 6 TV-jev, k po možnosti sploh ne ve a so dobri al niso, samo da jih je kupu. Mislem, vsako tako stvar moraš it pogledat v najmanj 10 trgovin, ker skoraj vedno se ti zgodi, da od iste firme dobiš za 5000-10.000 SIT dražjega a občutno boljši model.

se mi zdi, da je bilo včeraj vse 50% skonto?

Saj tam na posnetku je bilo videti eno mladinko, ki je pizdila "ej pišuka no", ko jo je nekdo porival :naughty:

šef prodajalne mogoče? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da sem spet vse prespala. :doze: Kdo je Hofer? O:-)

Hofer je zgolj podalpsko ime za Jimmy-ja Hoffo. :grim

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Otvoritev trgovin hofer:

LJUBLJANA 07.12. 2005

LESCE 08.12. 2005

CERKNICA 09.12. 2005

LITIJA 10.12. 2005

IZOLA 12.12. 2005

KOPER 13.12. 2005

CELJE 14.12. 2005

Navali narode, men je tko fajn ko se folk tepe prvi dan, pa ker ni dobil pralnega stroja kupi tv... :yea1: :wacko:

Ma svašta folk počne, tumast do amena, kot da bo samo na dan otvoritve takšen popust.

comp3fh.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hofer je nov dom upokojncev v Ljubljani.

Leon... Hofer ne bo nov dom za upokojence. Par dni nazaj sva se s sodelavcem peljala z Dunaja, pa sva zavila z avtoceste(!), da je šel nakupit par melenkosti v Hofer v Seiersbergu. On ni upokojenec, šteje rosnega čertr stoletja. :)

Ni, da si Hofer ljudje želijo, ljudje ga potrebujejo. Ni želja, ki bi pomenila kvaliteto življenja, je potreba, ki peha v odvisnost. Potreba in odvisnost sta dovoljeni otroku, ko odrasteš, upravljaš s svojimi željami, s katerimi si določaš kvaliteto življenja in osebnostno rast.

Princip delovanja družbe in gibalo (kvazi) razvoja so danes taki, da potrebujejo otroke. Na vse kriplje si prizadevajo, da ne odrastejo.

Naj bo Hofer pri nas, vseeno bolje tako, nima smisla, da ljudje hodijo v šoping drugam.

Popravljeno . Popravil Dry
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....in marsikdo od teh ki se tukaj posmehujete tem ljudem, bo zelo kmalu copotal mel policami v tem marketu.... ^_^ mogoče bo kdo tudi primoran...

Te podpiram.

In še neki....ko bomo mi ( s pomočjo obetajočih reform) na vrsti za v penzijo, zaradi starosti in zgaranosti sigurno ne bomo stal v vrst. Ne bomo zmogli.

No ja, mogoče na vozičkih. Pa še velik manj nas bo. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končno mi ne bo več treba fehtat mojo drago mamo, naj mi pripelje pošteno filter kavo, ki jo ne vem zakaj, nikjer v nobeni ama čisto nobeni drugi trgovini ne prodajajo ... :P :P :P

Hofer rules ... :OK: ... vsaj za nas ki zadevo poznamo že 30 let in ki nismo celo življenje v tej zagamani Sloveniji živeli ... :devil:

zdaj še samo čakam PLUS pa NORMO pa SCHLECKER pol sem pa kompletna ... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končno mi ne bo več treba fehtat mojo drago mamo, naj mi pripelje pošteno filter kavo, ki jo ne vem zakaj, nikjer v nobeni ama čisto nobeni drugi trgovini ne prodajajo ... :P :P :P

Hofer rules ... :OK: ... vsaj za nas ki zadevo poznamo že 30 let in ki nismo celo življenje v tej zagamani Sloveniji živeli ... :devil:

zdaj še samo čakam PLUS pa NORMO pa SCHLECKER pol sem pa kompletna ... :lol1:

Nism vedu da si tak shopping-freak :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!