Skoči na vsebino

Kje ste se najbolj načakali?


lo1ma

Priporočene objave

meni pa gre na zivce to cakanje pri zdravnikih ko se moras narocat, kero je lahko tudi 2 leti :(

samo malo ne kapiram, zdaj cakas vcasih si cakal 3 dni, zdaj cakas 2 meseca, kolko bo trebalo cakat cez 10 let :hmm: kaj pravite na to ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno, kolk debelo denarnico boš imel.

Ko sem jaz čakal (4 leta nazaj) za operacijo zoba pri oralnem kirurgu, bi prišel na vrsto po enih 14-ih mesecih. :angry2:

Sem poklical privatnika v Besnico, čez 3 tedne prišel, operiral, plačal (cca 140 DEM) in šel domov. :worship:

To je blo pred leti. Mislim pa, da so danes zobozdravniške cene enih 250% višje. :devil: :devil:

(npr...keramični zob je bil takrat ene 200 DEM, zdej pa je 250 EUR)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj sem se načakal na urgenci... jebojihpas.

Sicer pa še vedno čakam da bom bogat (no ja, da bi mel za čike, benz pa kakšen kofe kdaj bi bil že luksuz).

Pa čakam na eno normalno sezono preganjanja se z motorjem. Al je moped v prafaktorjih, al ni dnarja za benz, al ni cajta k je treba delat al je pa vreme fqrcu. Jebiga, čakam. Mogoče niti ni slaba ideja nehat čakat.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če za nekaj vem, da bom čakala....se pač odločim/vdam in čakam...čist brezvoljno sedim / stojim in čaaaaaaakam. Najbolj me razhudi brezveno čakanje, ko ga ne pričakujem ....v trgovini...dva osebka pred tabo...to naj bi šlo hitro...pa ne gre...koda ne prime...in pol blagajničarka telefonira...in čaaaaaaaaakamo, da se una, ki naj bi take zadeve reševala privleče....in pol skupinsko reševanje kako in kaj to sploh je za en artikel in potem..... heureka... no potem ogled računa...bo plačala z gotovino?...seveda je treba najti denarnico in prešteti fičenke...mah nima drobiža...potem so na vrsti raznorazne kartice ugodnosti...potem zlaga v vrečko naslednje pol ure in žlobudra z blagajničarko...no v takih situacijah jaz umiram....in navečkrat sikam. Sem zaradi enega kvazi kinderjajčka čakala cca 30 min.(otrok ga nikakor ni hotel pustiti tam)..glede na situacijo-gužva bi lahko otroku podarili tistih 35 sit vredno jajce...ampak ne....propisi su propisi....in takrat sem jim mogla j*** francosko mater -pogoltno packo, ki si raje v kolen luknjo zvrta kot bi nekomu nekaj šenkala ....

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi imam dobre živce, ko se gre pa za čakanje pa te popustijo. Nekaj primerov.

Prvi:

Hvar. Avgust. Ura 14:00. Z Misho se v popolni motoristični opremi pripeljeva do kučice, kjer podajajo karte za trajekt. Nikjer žive duše! Sva hotla kupit karte za naslednji dan. Med tem, ko se kobacava z motorja se pripeljejo štirje italijani v nekih starih jacih. Do kučice pridemo istočasno. In una pička v kučici me ne jebe in se posveti italijanom. Prokleti makaronarji se začnejo menit, kako bi zamenjali neke karte in doplačali za karte za Korčulo. Una pička razlaga, da ni možno it iz Hvara na Korčulo, da morajo iti najprej do Splita. Vmes vljudno vprašam: gospđice mugu samo nešto da pitam? Odogovr: NE, ČEKAJTE NA RED!!!!!.

Tako gorim v usnju na soncu (temperatura je samo okol 35 stopinj) pred uno kučico 10 min, 15, 20, 25. Uni se še kar menijo.... Pošljem italijane v kurac (v njihovem jeziku), pošljem uno v kučico v kurac (tudi v njihovem jeziku) s pripombo, da naj ga italijanom še popušjo, ker jih obrajtajo bolj kot Slovence. Italija, ki je bil poslan v kurac se začne zaganjat vame, una iz kučice se dere: Zvaču policiju! Misha me vleče stran....

Drugi:

Banka na Trdinovi. Kadarkoli grem v to banko čakam ko budala. A mam samo jaz tako nesrečo, da se postavim v najslabšo vrsto? Ponavadi se zmeri najde kak upokojenec, ki bi uno vsoto nakazal na to knjižico, tam bi še prej preveril stanje, pol bi eno tretjo knjižico zaključil in odprl novo. Pol še prosi, da mu še enkrat razložijo kako se dviguje s kartico. In, ko že odhaja, se vrne nazaj k šalterju in zahteva izpiske.

V tem trenutku sta, tako kot zmeraj, od treh šalterjev odprta le dva. Pa vedo, da so 5. v mesecu plače in da bo posledično gneča. Zraven je pa še en šalter, kjer piše svetovanje. Za šalterjem si jo pa ena čoha. Ko tko čakam v vrsti več kot pol ure rečem uni na šalterju SVETOVANJE, če je ona tam samo za svetovanje al se da tudi pri njej dvignit denar. PA reče, da je samo za svetovanje. Pa ji odvrnem nazaj, naj potem svojim sodelavcem svetuje, da odprejo še tretji šalter, vsaj 5. v mesecu.

Tretji:

Bencinske pumpe poleti. Čakam v usnju, da plačam. Od dveh blagajen dela samo ena, ker drugi črpalkar peče sveže žemljice. Folk na drugi blagajni, pa zamenja bencinsko pumpo za trgovino in kopuje vse mogoče.

Četrti:

Leclerc. Na hitro blagajno za pet artiklov pride kak kreten z zvrhanim vozičkom. Pol pa čakamo in čakamo. Ponavadi se pol prodajalka še zmoti in je treba narest storno. Zato mora priti nekakšna nadzornica in une sobe, ki ima temne šipe. Pol unemu kretenu ne potegne nobena kartica,..... In na koncu za npr. dve banjici sladoleda čakam 20 minut, ki se med tem itak stopi. Ko prodajalki rečem, zakaj takega tipa, ki ima polni voziček ne napodi iz vrste, ma pa samo neumno gleda.

.

.

.

.

.

.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa najbolj fazfuka to da te nekje za določeno uro naročijo (zobar naprimer) pol prideš pa čakaš še dve uri.

Popravljeno . Popravil Godfather
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj te zdravniki naročijo ob dveh, na vrsto pa prideš ob štirih?

Zato, da s seboj vzameš knjigo in jo v miru bereš.

Drugje itak ni več ne vem koliko časa za to.

K zdravnikom vedno s knjigo pod pazduho. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!