Skoči na vsebino

Navtika


Osama

Priporočene objave

Lep dan!

Vidim, da imamo novo temo - Vodni skuterji, tam pri ATV-jih, motornih saneh in vseh odšetekanih prevoznih sredstvih, ki so podobna motorju, pa to niso.

Seveda je stvar logična - ravno zaradi tega, ker obravnava motorjem podobna vozila.

A vendar -

nabiram naprimer prve izkušnje z navtiko (sem nabavil en 4 m čoln in Yamaho 15) in o tem bi se dalo na široko razpravljat, če drugega ne, vsaj kako Yamaho apgrejdat za enih 5 konjev.

Takih tem v motosvetu (še) ni (se mi zdi).

Zato predlagam npr. tematski forum navtike.

Seveda pa razumem, če tematika presega namen in obseg motosveta, kot motociklističnega foruma.

Samo predlog, pač.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da imamo novo temo - Vodni skuterji, tam pri ATV-jih, motornih saneh in vseh odšetekanih prevoznih sredstvih, ki so podobna motorju, pa to niso.

Seveda je stvar logična - ravno zaradi tega, ker obravnava motorjem podobna vozila.

nabiram naprimer prve izkušnje z navtiko (sem nabavil en 4 m čoln in Yamaho 15) in o tem bi se dalo na široko razpravljat, če drugega ne, vsaj kako Yamaho apgrejdat za enih 5 konjev.

Takih tem v motosvetu (še) ni (se mi zdi). Zato predlagam npr. tematski forum navtike.

Seveda pa razumem, če tematika presega namen in obseg motosveta, kot motociklističnega foruma.

Ja, zaenkrat si si odgovoril kar sam. Predlagam, da kar v "vodne skuterje" kako napišeš zaenkrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja malenkost bi bila zadovoljna, že z enim miiiiičkenim, takim za sproščena, lagodna križarjenja...

Morda pa prodam moped in si kupim tegale...:grim

regates%20de%20valleyfield%20-%20photo%20du%20bateau%20tilt%202004a.jpg

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja malenkost bi bila zadovoljna, že z enim miiiiičkenim, takim za sproščena, lagodna križarjenja...

Morda pa prodam moped in si kupim tegale...:grim

regates%20de%20valleyfield%20-%20photo%20du%20bateau%20tilt%202004a.jpg

:yea1:

Krava, V TEMI VODNI SKUTERJI, NE tukaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!