Skoči na vsebino

Njam njam


pirrulz

Priporočene objave

pred 2 urami, maus pravi:

Kitajca za kosilo pojedu :P

Opis ni na voljo

Ceuga ? ... al si kej za jutri pustu :P

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 42 minutami, Bmflar pravi:

Ceuga ? ... al si kej za jutri pustu :P

:nono: 

  • Šokiran 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, MARE 65 pravi:

A uno vmes so koščki netopirja...:whistle:

si ze vidiu kdaj kitajski grob? ne...kitajcev pa polno ..hmmm

no sej je sam napisu kaj je pojedu... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, bajkr88 pravi:

si ze vidiu kdaj kitajski grob? ne...kitajcev pa polno ..hmmm

no sej je sam napisu kaj je pojedu... 

ne groba ne osmrtnice..pa so že 30 let pri nas..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 hours ago, Spasku said:

Večerja  VALSOJA dobrota in zdravlje  100% vegetale sladoled  okus Affogato Amarena

Zakaj bi jedel sladoled iz fejk smetane s fejk mascobo in fejk okusom ? Razen če si v kliničnem centru, pol razumem. Glej, v sladoledu morajo bit za osnovo cukr, smetana, pa rumenjaki, potem pa se pogovarjamo naprej o okusih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, nejc74 said:

Zakaj bi jedel sladoled iz fejk smetane s fejk mascobo in fejk okusom ? Razen če si v kliničnem centru, pol razumem. Glej, v sladoledu morajo bit za osnovo cukr, smetana, pa rumenjaki, potem pa se pogovarjamo naprej o okusih.

Ne jem kar je z mleka ker sem alergičen na mleko ,razen če je termično obdelano potem ja.to pa lahko vse skraja:alko:Se mi zdi vseeno boljše kot china food.

Popravljeno . Popravil Spasku
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Spasku pravi:

Ne jem kar je z mleka ker sem alergičen na mleko ,razen če je termično obdelano potem ja.to pa lahko vse skraja:alko:Se mi zdi vseeno boljše kot china food.

saj kitajska je tudi termično obdelana..in noter je vse s kraja..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Spasku said:

Ne jem kar je z mleka ker sem alergičen na mleko ,razen če je termično obdelano potem ja.to pa lahko vse skraja:alko:Se mi zdi vseeno boljše kot china food.

ok štekam :) sicer po mojem je vse mleko v prehrambenih izdelkih UTH ampak boš že sam vedel, koliko tvegaš :)

Sicer pa, kot otrok sem bil nor na Ledotov Šlag, takrat je bila to "Ledenka", še zdaj ga kupim 2x na leto, da obudim spomine. Pa je isto nateg: Naziv proizvoda: Sladoled okusa vrhnja-šlag. Neto količina: 220 ml/110 g. Sastojci / Sastav: voda, šećer, MASLAC, kokosvo ulje..

V glavnem, čim je v izdelkih kokosovo ali pa palmovo olje, veš da gre za špranje na sestavinah.

 

00143954.jpg.790ad9a12d46113018adf30c5f798350.jpg

 

Popravljeno . Popravil nejc74
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, maus pravi:

:ras:

Usaj tisti smrdljivi ašenpeher bi lohka (po uporabi) na sosednjo mizo podtaknu. Razen, če ni bilo splanirano, da nuteli pojačaš aromo...:smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, izibajker pravi:

Usaj tisti smrdljivi ašenpeher bi lohka (po uporabi) na sosednjo mizo podtaknu. Razen, če ni bilo splanirano, da nuteli pojačaš aromo...:smoke:

sem slikal pri sosednji mizi, ko sem čakal svojo porcijo za ćalapinke to go :P

sta si moja starša zaželela palačinke in sem jima šel iskat :D

Popravljeno . Popravil maus
  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

33 minutes ago, nejc74 said:

ok štekam :) sicer po mojem je vse mleko v prehrambenih izdelkih UTH ampak boš že sam vedel, koliko tvegaš :)

Sicer pa, kot otrok sem bil nor na Ledotov Šlag, takrat je bila to "Ledenka", še zdaj ga kupim 2x na leto, da obudim spomine. Pa je isto nateg: Naziv proizvoda: Sladoled okusa vrhnja-šlag. Neto količina: 220 ml/110 g. Sastojci / Sastav: voda, šećer, MASLAC, kokosvo ulje..

V glavnem, čim je v izdelkih kokosovo ali pa palmovo olje, veš da gre za špranje na sestavinah.

 

00143954.jpg.790ad9a12d46113018adf30c5f798350.jpg

 

Sej v bistvu jem skoraj vse kar je z mleka.Naprimer mocarelo na pici jem samo pa ne smem.sire jem vse vrste vazno da so malo starani,mleka ne pijem,sladoled jem samo sadni,smetano samo rastlinsko itd....Posledica ob zauzitju mleka je da se mi vrti v glavi ali pa se slabo pocutim.:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

0-02-05-1e8d7626cfe0d4f208042355e0a072f12c9860dfa01b9755b81a737752aab063_9622fda2.thumb.jpg.bc86fa43a70ebd62e51b8bf4d8390836.jpg0-02-0a-df877d85125d21f2e6e68b1da92fea691b97801e90d2c21a36a94472bf7cd5fa_3380e855.thumb.jpg.63db172d853016efc1d9df52e9cda3c0.jpg

? ?

pred 1 minuto, Spasku pravi:

Sej v bistvu jem skoraj vse kar je z mleka.Naprimer mocarelo na pici jem samo pa ne smem.sire jem vse vrste vazno da so malo starani,mleka ne pijem,sladoled jem samo sadni,smetano samo rastlinsko itd....Posledica ob zauzitju mleka je da se mi vrti v glavi ali pa se slabo pocutim.:D

Alpsko mleko brez laktoze s 3,5 % m. m. – Ljubljanske mlekarne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 hours ago, Spasku said:

Sej v bistvu jem skoraj vse kar je z mleka.Naprimer mocarelo na pici jem samo pa ne smem.sire jem vse vrste vazno da so malo starani,mleka ne pijem,sladoled jem samo sadni,smetano samo rastlinsko itd....Posledica ob zauzitju mleka je da se mi vrti v glavi ali pa se slabo pocutim.:D

Da nisi ti mleko pa šnopc zamešal ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kako je drugot me prav zanima pr meni na Primorskem je letina jajčevca neverjetna gledajo mi že skozi uha za par dni jih bo še 14 komadov in žačeli so cvetet na novo.

IMG_20201004_165719.jpg

Popravljeno . Popravil Spasku
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Spasku pravi:

Ne vem kako je drugot me prav zanima pr meni na Primorskem je letina jajčevca neverjetna gledajo mi že skozi uha za par dni jih bo še 14 komadov in žačeli so cvetet na novo.

IMG_20201004_165719.jpg

Pri nas pa letos niti enega :blush:

ne moreš verjamit, prejšnja leta super, tole pa ?

 

2020-10-04 15.40.55.jpg

  • Všeč mi je 2
  • Šokiran 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

26 minutes ago, Bmflar said:

Pri nas pa letos niti enega

Veš da jih moraš vsadit vsako leto na drugo mesto ker v nasprotnem ne rastejo??????

Isto pr meni lansko leto par komadov od 22 sadik,letos sem si reku jajševci me ne boste zaj...in sem se resnično potrudil.Kupil sem zastirko redno zalival samo po korenikah nič po listih vsakih 10 -14 dni bio pantela,obrezaval poganjke in listje ki je kazalo znake bolezni redno sproti.Zjutraj sem jim dal ponovno Bio Pantelo ker cvetejo,verjetno pa da s teh cvetov ne bo nič ali pa bodo plodi majhni,pustimo se presenetit:lol1:

IMG_20201006_103416.jpg

Popravljeno . Popravil Spasku
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 2. 10. 2020 ob 20:37, Spasku pravi:

Sem moral uporabit zasavski slovar da sm ugotovu kaj to pomeni.:lol1:

to pa ne vem če je zasavsko :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!