Skoči na vsebino

Njam njam


pirrulz

Priporočene objave

pred 21 minutami, Zivnorc pravi:

... hja... to je tko... če živiš u gmajni....   :P

... jest sem bolj šparown z drvmi.... tako sem na moj način zmanjšal količino potrošenih drv na minimum...  :P

.pa jaz imam bosanski pločevinasti sač, pri čemer je potrebno biti bolj pazljiv, da se kaj ne zažge... če imaš litoželeznega, ni treba toliko paziti....

 

 

pred 24 minutami, Frenk 67 pravi:

Hvala! Precej komplicirano, najbrž "usavršeno" z leti izkušenj. Jst u gmajni poleg bajte neredim eno plitko luknjo, počistim okolico in zakurim, gor dam tud oglje. Ko se dobr razgori, dam del žerjavice na stran, položim gor sač in nanj žejavico. Po kakšnih uri zakurim zraven še eno kurišče, odkrijem sač, obrnem meso, pomešam zelenjavo in prestavim na novo kurišče še za eno uro. Gledat morš samo, da so kosi mesa približno enako veliki.

hungry child GIF

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Zivnorc pravi:

... hja... to je tko... če živiš u gmajni....   :P

... jest sem bolj šparown z drvmi.... tako sem na moj način zmanjšal količino potrošenih drv na minimum...  :P

.pa jaz imam bosanski pločevinasti sač, pri čemer je potrebno biti bolj pazljiv, da se kaj ne zažge... če imaš litoželeznega, ni treba toliko paziti....

 

jst ma glinengain je tud treba pazi, da ni prevroče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, tomaz69 pravi:

orehovi, topli...njamiiiii

po petnajstih urah še kr topli.....da ni kle kaksna kemija umes                  :naughty:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

ohlajena kuhana govedina, čebula, popr, bučno olje, kis ... tok hitr zgoutou, da sliku nism :P

Jesihflajš..... po domač.....:jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, dr.looney pravi:

Jesihflajš..... po domač.....:jezik:

komarke tut bliz zdj ne pridejo ... če bi dau pa še kakšn kuhan jajc notr (ni se mi dalo kuhat), bi pa še molje pobou :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maus pravi:

komarke tut bliz zdj ne pridejo ... če bi dau pa še kakšn kuhan jajc notr (ni se mi dalo kuhat), bi pa še molje pobou :D

 

.....ta cajt k si govedino rezu bi ble tut jajce kuhane..... ccccc..... :jezik:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, dr.looney pravi:

.....ta cajt k si govedino rezu bi ble tut jajce kuhane..... ccccc..... :jezik:

nehi se umešavat kaj bi vse js moru :ras: ... lohka bi zraven, ko sm rezu govedino, tut salte delu, pa nism :huh:

dobr je blo pa vseeno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, maus pravi:

nehi se umešavat kaj bi vse js moru :ras: ... lohka bi zraven, ko sm rezu govedino, tut salte delu, pa nism :huh:

dobr je blo pa vseeno :P

..... ce b salte zravn delu..... ne b nc jedu k bi si vse prste stran porezu.....:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!