Skoči na vsebino

Njam njam


pirrulz

Priporočene objave

Se to dobi v Sarajevu?? :naughty:

Če bi poznal Sarajlije dobro, bi vedel, da oni to izvažajo glupim Slovencem :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srček v omaki, evo me! :kva2:

Če ti svoji lubiki srček praviš ... .) ... Me pol samo zanima, takole, privatno, saj veš, kako si jo v pisker spravil?? Pa ne preveč okol govor't :grrr

Popravljeno . Popravil Claw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti svoji lubiki srček praviš ... .) ... Me pol samo zanima, takole, privatno, saj veš, kako si jo v pisker spravil?? Pa ne preveč okol govor't :grrr

Ti povem, mulčer dela čudeže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti povem, mulčer dela čudeže.

Shit, saj sem vedel da sem narobe kupil, s maličnim pešalnikm še supstrata v lončku za rože ne zmešaš :glare:

Popravljeno . Popravil Claw
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shit, saj sem vedel da sem narobe kupil, s maličnim pešalnikm še supstrata v lončku za rože ne zmešaš :glare:

Ne sekiraj se, ga boš že še kje ponucal. Drugača jih imaš (mulčerje) pa zdaj v akciji in to take 2-brzinske + rikverc, če se kaj zatakne. Se splača, ker nikoli ne veš kdaj ti prav pride.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včer gyros z Devilish. ..

zvečer pa tortice z Nagayo

danes pa že cel dan zobam češnje z gospo Okrajno sodnico (za prekrške) iz Lenarta ;)

life is goood - same biatches all around, tudi pri prehrani

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Soljato v polni skledi sem zamenjala z matevžem, svinjsko pečenko in štrudlom z jabolki in kostanji .... aja pa pol litra mladega refoška zraven ... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem kako se vam lub to pisat nerečem,če je kdo kaj res dobrega pojedel, pa dobrodošel bi še kakšen RECEPT, mogoče naslov štarije zraven in slikca ne pa da nakladate s to PLASTIČNO hrano-pa oprostite,če sem vas par užalil-mislim,da s temi posti samo nabirate točke ,da nebi ostali VAJENCI.!!!!

Ps. danes sem bolj slabo večerjal:domača kranjska klobasa,hren ružen fižol mlad v solati,stoletni kruh in domač bel špricer(enako vino pije tudi Šmihelski Župnik) za sladico 80% kakavova Swicarska čokolada Lindt exselence,zdaj me čaka še ena jabolka seveda domača (kosmačka) zdej še malo televizije in lahko noč. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!