Skoči na vsebino

Njam njam


pirrulz

Priporočene objave

Zajtrk: Včeraj namočene suhe slive in marelice s svežim grozdjem, banano, ovsenimi kosmiči, žlico medu in vse posipano z dvema žlicama zdrobljenih bučnih semen. Na vrh pa nekaj sendvič keksov s kakavovim nadevom in ena marcipanova ploščica.

Kosilo: Juha iz kocke s korenčkom, paradižnikom, česnom in rezanci. Narezek z mortadelo, suho salamo, sirom in kruhom. Grozdje. Pa malo čokoladnega namaza.

Večerja: Kje je še to? Mogoče kakšne ribe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sv. pečenka v kislem zelju in pražen krompir.Pečenka se lepo peče, krompir je že kuhan.Za tega potrebujem kakšen dober nasvet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, he dobil sem enega takega, ki je imel malo manj kot 3,5kg. Nisem pa ga ulovil, sicer se občasno podam na ribičijo, ampak letos za smuča še ni bilo časa niti pravih temperatur. Je pa odličen - verjetno najboljša riba, skoraj brez kosti so izpadli ti kareji od njega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za zajtrk: ananas.

Za kosilo: gosta domača fižolova juha z domačimi knedli, vse a la babica (pojedel 3 krožnike juhe in 12 knedlov). Noro! :OK:

Za večerjo: nič, ker je ne jem. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kosilo: z domačimi knedli, (pojedel 3 krožnike juhe in 12 knedlov). Noro! :OK:

:eek: :eek: :eek: ...verjamem, da mora biti res noro pojesti 12 knedlov... :kva1:

Popravljeno . Popravil Lumpa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :eek: :eek: ...verjamem, da mora biti res noro pojesti 12 knedlov... :kva1:

Z lahkoto sem jih zmazal in še več bi jih, pa zadnje cajte babica nekaj škrtari. Ne vem kaj ji je.

Ja saj je mislil knedle velikosti fižola ali pogojno češnje :P

:grrr

Bolj velikosti manjšega krompirja. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kosilo: gosta domača fižolova juha z domačimi knedli, vse a la babica (pojedel 3 krožnike juhe in 12 knedlov ). Noro! :OK:

:eek: :eek: :eek:

Čuj, da se mi neboš zredu :ninja:

Popravljeno . Popravil First
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: :eek: :eek: ...verjamem, da mora biti res noro pojesti 12 knedlov... :kva1:

odvisno od velikosti .. videl (ne jedel) sem že knedle velikosti frnikole

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pirko pa ne moreš na tešče surovega mesa jest ! Boš jutri cel dan bruhal po nemčiji pa po motorheadih ! :P .)

Seveda lahko! Vprašaj svojega čukun-čukun.......... 10.000x čukundeda, če je njemu pasalo surovo meso jest vjutro. Valda mu je :grim

Prav fino se počutim. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pirko pa ne moreš na tešče surovega mesa jest ! Boš jutri cel dan bruhal po nemčiji pa po motorheadih ! :P .)

Valjda lahko, to so pred priprave ... ker bo surovo :kva2: :kva2: :P

... drgča pa štrudl ravnokar mljackam ... odlično +10 :OK: :grim

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, da se mi neboš zredu :ninja:

Brez panike, vse skurim sproti. .)

Danes pa ledvičke v omaki, pire pa radič. Že zdaj mi je slabo, tak se bom basal. :grim

odvisno od velikosti .. videl (ne jedel) sem že knedle velikosti frnikole

:yes:

Tisto niso knedli, ampak knedliči. Knedl je minimalno 60x40x20 mm. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez panike, vse skurim sproti. .)

Danes pa ledvičke v omaki, pire pa radič. Že zdaj mi je slabo, tak se bom basal. :grim

Tisto niso knedli, ampak knedliči. Knedl je minimalno 60x40x20 mm. :grim

Kak pa pokuriš :hmm:

Dans ti bom pa mal fouš za tole kosilo :blush:

A bi ti men tole tvojo babico predstavu, da bi se še jaz kdaj povabla na tako fajn kosilo :D

Pa ka mate vi, pravokotne knedle al kak :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!