Skoči na vsebino

Njam njam


pirrulz

Priporočene objave

Peklenska :evilgrin: koruzna juha z zelenjavo, za sladico pa mal študentfutra...ja kje so ti lepi časi :closedeyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krajem in času primerno: predmartinova požrtija. Za predjed bakala in popečeni krompirjevi ali ajdovi polnozrnati kruhki. Nato sta za krvoločne svoji življenji darovala picek in zajček (boga :cry: ),nagačena s kruhovim nadevom, spremljava rdeče "zlorabljeno" :D zelje in pražen krompir. Za zelenjavožere odpadnike pa v medu in sojini omaki mariniran tofu s paradižnikovo omako in praženim sezamom in solata. Za sladico pa potica, čkoladne rezine s kislo smetano ali orehove kocke, po želji. in da se lažje pije za malco zdajle domača šunka (bogi paci :cry: ), domač sir z zelenim poprom, vložene lisičke in domači kruhki direkt iz pečice. Zna bit, da je to vse :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ SN: jst pa tko lačen prišel s fure, čaka me pa samo pečena ribica, kruh, koruzna "solata" in kozarček odličnega vinčka... eh ja, sej bo jutri bolje :naughty:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ SN: jst pa tko lačen prišel s fure, čaka me pa samo pečena ribica, kruh, koruzna "solata" in kozarček odličnega vinčka... eh ja, sej bo jutri bolje :naughty:

Kokr si boš skuhu tko boš jedu :evilgrin: , pa ne zmiguj z obrvmi tko nepomenljivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ SN: ja pa zmigujem, k vem zakaj... in tud ti veš, al ja :whistle:

mmmmm, komaj čakam :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ SN: ja pa zmigujem, k vem zakaj... in tud ti veš, al ja :whistle:

mmmmm, komaj čakam :naughty:

Mislm, da bo razočaranje veliko :whistle: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!