Skoči na vsebino

Njam njam


pirrulz

Priporočene objave

zjutraj - nič, kosilo (sicer nedeljska) klasika - pohana kura, restan kropir, solata - pol piknik: pečeni kostaji in pir, večerja fajn sendvič, zaj malo čokolade, pa nekaj še študiram da bi.... party0051.gif

Popravljeno . Popravil PICASSO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zjutraj - nič, kosilo (sicer nedeljska) klasika - pohana kura, restan kropir, solata - pol piknik: pečeni kostaji in pir, večerja fajn sendvič, zaj malo čokolade, pa nekaj še študiram da bi.... party0051.gif

sam lušte delaš... :glare: ...zdej grem pa js tut neki za glodat iskat..... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz bom dons tud spustila hranjenje, nism lačna pa kuhat se mi tud provzaprov ne lup .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa bi k men na čvapčiče prišla :winkiss:

Hvala, ampak ne hvala....sesvaljkane žvali mi ne teknejo :grrr , drgač pa mesa mam kokr čš, en velik kos bogega pujska se glihkar cmari v pečici :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizza- - home made -- za kosilo!!!

Popravljeno . Popravil DESIM
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala, ampak ne hvala....sesvaljkane žvali mi ne teknejo :grrr , drgač pa mesa mam kokr čš, en velik kos bogega pujska se glihkar cmari v pečici :rolleyes: .

no sej zravn ste ble še dve skledi solate ena zelnata in ena z rdečim fižolom :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes bom maznil :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

no trajalo bo ene 3 ure da se bom najedel

Predjed: pršut, dimljen sir, vratovina polnjena z slivo, pol pa se enkrat pršut ovit v sir itn.....

topla predjed: testenine(oz široki rezanci z jurčki, polnjeni tortelini(sir) polnjeni tortelini(pršut)

glavna jed( steak-medium, pa mladi krompirček in jagnjetina reberca)

sladica tiramisu pa se neke fore

seveda zravem rdečo vino pa aperitivček in to je to

naj se vam cedijo sline :closedeyes:

ne me za ceno sprasevat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet nč, zdle en grozd glodam :unsure: .....sm za jutr pa kaže, d bom clo do hrane pršla :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns pa mal beljakovin za mišice :grim ....golaž iz sojinih koščkov z jurčki pa solatka :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po fuuuuulllll dolgem času burek ... sirov ... njami :naughty:

Ne se zajebavat :yea1: jaz mesnega... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gratinirana cvetača z jogurtom in mocarelo (oboje m.m. itaq) in kumare v solati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • DAMI34
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!