Skoči na vsebino

Njam njam


pirrulz

Priporočene objave

Včer je blo cajta sm za gobovo župco iz vrečke, dns pa nit za kak tak plastikfantastik ne bo časa....no, ja mal stradanja mi ne bo škodl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

za zajtrk najboljši kruh na svetu, SNjin :004 mešani koruzni, polnozrnat in še mal bel kruh (ki sem ga dobil včeraj, čist sveže pečenega!!) za kočerjo pa spomladanski zavitki, mal pikantnega mongolskega piščančka, pa še mal piščančka z mandeljni, pa jasminov čaj, mljask... :hmm: morda bi moral tole napisat pod nasmehe? ma sej ni važno, carsko je blo, hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

za zajtrk najboljši kruh na svetu, SNjin :004 mešani koruzni, polnozrnat in še mal bel kruh (ki sem ga dobil včeraj, čist sveže pečenega!!) za kočerjo pa spomladanski zavitki, mal pikantnega mongolskega piščančka, pa še mal piščančka z mandeljni, pa jasminov čaj, mljask... :hmm: morda bi moral tole napisat pod nasmehe? ma sej ni važno, carsko je blo, hehe

fouš sem ti do kraja... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cukr . . . . .mislim pecivo k ga je spekla . . . . . njammmmmmmmmi! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns isto kt včer (ni časa za futr, kar nit ni tko zlo slabo :grrr ).....mal zraka pa en litr čaja za čez :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Benti...spet je bil riž z raznimi dodatki...bi rd spoznal kdo tle dela jediln list...bi mu pokazu kako se prasca obrne :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno urco in pol pauze med faxom... mmmm j sedlu... kaneloni pa tortelini :P na pa kumarce zram :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!