Skoči na vsebino

Njam njam


pirrulz

Priporočene objave

pred 21 urami, notranc pravi:

Mi ga včasih doma narežemo in spaniramo. 

Ne vem če sem ga dvakrat jedel v vseh teh letih od vojaških cajtov. Ampak takrat je pasalo najbrž prav zaradi okoliščin, taborni ogenj pa improvizacija v pripravi so doprinesli k okusu... Se spomnim, ko je nekoč en strojevodja pravil, da mu je jota s klobaso pogreta v tisti plehnati kanglici v kotlu parne lokomotive teknila za prste obliznit. Stokrat bolj kot v kaki gostilni...

Ista hrana v različnih okoljih lahko deluje na brbončice zelo nepredvidljivo. Eno poletje smo na Hvaru kar nekaj lokalnega vinca spili. Grk ali Žut se mu je reklo. Pa smo zadnji dan pred odhodom vzeli par flaš še za domov. Pa u hladilni torbi smo gà peljali. Ampak doma ni tekel tako okusno po grlu, kot par dni nazaj v Jelsi....

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, izibajker pravi:

Ne vem če sem ga dvakrat jedel v vseh teh letih od vojaških cajtov. Ampak takrat je pasalo najbrž prav zaradi okoliščin, taborni ogenj pa improvizacija v pripravi so doprinesli k okusu... Se spomnim, ko je nekoč en strojevodja pravil, da mu je jota s klobaso pogreta v tisti plehnati kanglici v kotlu parne lokomotive teknila za prste obliznit. Stokrat bolj kot v kaki gostilni...

Ista hrana v različnih okoljih lahko deluje na brbončice zelo nepredvidljivo. Eno poletje smo na Hvaru kar nekaj lokalnega vinca spili. Grk ali Žut se mu je reklo. Pa smo zadnji dan pred odhodom vzeli par flaš še za domov. Pa u hladilni torbi smo gà peljali. Ampak doma ni tekel tako okusno po grlu, kot par dni nazaj v Jelsi....

V Črni gori spil 1 dcl vina Vranac. Nekaj najboljšega v življenju. Doma spil celo buteljko, nič posebnega. Popolnoma se strinjam s tabo.

pred 22 urami, Zivnorc pravi:

….mmmmm...pa atomski kupus….

….al pa đuveč s ovčjim mesom…..    :P

 

...emmmm… ...sem se malo vozil po hosti...pa sem našel tole.

...a je tole za spohat...al bolje za gobovo župo?!?...   :D

20181108_151237.thumb.jpg.99132ed72e32cc5e5553eded523e7262.jpg

….

..

..

..

.

.

….dobim obiske….   :devil:

Rdeča mušnica ni strupena, ima pa močne haluciogene učinke. Baje je super ampak ne bom preizkusil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, izibajker pravi:

Ne vem če sem ga dvakrat jedel v vseh teh letih od vojaških cajtov. Ampak takrat je pasalo najbrž prav zaradi okoliščin, taborni ogenj pa improvizacija v pripravi so doprinesli k okusu... Se spomnim, ko je nekoč en strojevodja pravil, da mu je jota s klobaso pogreta v tisti plehnati kanglici v kotlu parne lokomotive teknila za prste obliznit. Stokrat bolj kot v kaki gostilni...

Ista hrana v različnih okoljih lahko deluje na brbončice zelo nepredvidljivo. Eno poletje smo na Hvaru kar nekaj lokalnega vinca spili. Grk ali Žut se mu je reklo. Pa smo zadnji dan pred odhodom vzeli par flaš še za domov. Pa u hladilni torbi smo gà peljali. Ampak doma ni tekel tako okusno po grlu, kot par dni nazaj v Jelsi....

Res je  enaka hrana in pijača je tudi meni v različnih okloljih drugačnega okusa, ampak po moje ima tudi družba s katero jo uživaš kaj pri tem.

Recimo meni na morju travarica paše, doma pa je ne zamenjam za dober šnopček.

Lp, n

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Igi Pop pravi:

V Črni gori spil 1 dcl vina Vranac. Nekaj najboljšega v življenju. Doma spil celo buteljko, nič posebnega. Popolnoma se strinjam s tabo.

Odvisno kaj si pil, ni vsak Vranac isti. Plantaže imajo naprimer namizni ali buteljčni Vranac, ki ni nič posebnega , imajo pa tudi Kraljevski Vranac, Pro Corde, Reserve in Vranac Stari Podrum, ki pa znajo bit zares vrhunski.

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki bi vas prosu. A je možnost,da zraven dopišete še KJE ste to jedli.  Da vem, če se kdaj potikam po tistih koncih, kje majo dobr za jest B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, vandrovec pravi:

Kar sline tečejo...to je pa lepše videt, kot motor. Kje se da to dobit? :huh:

sej vidš de pr klinčeumu bmflarju na cukru piše gostilna orle.. :naughty:

o šit..pomanjševalnica od "gostilne" .. :D sam deluje pa kot povečevalnica teka.. :OK:

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr njemu doma - ja pa saj vidiš da je flaša brez etikete ..

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, thumper pravi:

sej vidš de pr klinčeumu bmflarju na cukru piše gostilna orle.. :naughty:

o šit..pomanjševalnica od "gostilne" .. :D sam deluje pa kot povečevalnica teka.. :OK:

Še en Šerlok :naughty:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes kosilo;:) Martinov restankrompirRezultat iskanja slik za slike restan krompir peÄenka

Martinova gos ups pomota je kar pečenkaRezultat iskanja slik za slike restan krompir peÄenka

zraven še pretlačena jabolkaRezultat iskanja slik za slike Äežana

sladica pa pudingRezultat iskanja slik za slike puding

rezultat  vse praznoimage.jpeg.6b29d5647b6d46977052c81c921de52a.jpeg

in težkodihanje na kavču :blush:mater je fajn:naughty:

PS vino je bilo tud zraven:whistle:Rezultat iskanja slik za slike rebula

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, mato295 pravi:

Te rebra pa niso bila dobro pripravljena. Dobro je takrat, ko kost potegneš ven, ne da jih obiraš.

TA rebra so bila več kot odlično pripravljena, lahko me pa povabiš na svoj izdelek, da bom vedel kako mi je všeč :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Bmflar pravi:

TA rebra so bila več kot odlično pripravljena, lahko me pa povabiš na svoj izdelek, da bom vedel kako mi je všeč :blush:

Potem je bila slika bolj slabe kakovosti, ker tudi krompir ni bil videt preveč slasten :hmm:

...pa vse skupaj kar na pladnju, brez krožnika, kot za...:afro1:

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, vandrovec pravi:

Potem je bila slika bolj slabe kakovosti, ker tudi krompir ni bil videt preveč slasten :hmm:

...pa vse skupaj kar na pladnju, brez krožnika, kot za...:afro1:

Ne razumeš se ti u moderno postrežbo vidim :blush:

.

.

.

.

.

 

.

.

.

.

.

.

.

 

.

.

.... tko kt jest :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, notranc pravi:

Bravo pravi Šerlok si

 

pred 7 urami, Bmflar pravi:

Še en Šerlok :naughty:

my hungry twin..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!