Skoči na vsebino

Njam njam


pirrulz

Priporočene objave

:hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Men se slabša.....da že navsezgodaj razmišljam o kuhanju......

Pojma nimam.....brez ideje.......morda kaj kasneje......sam, d bo Tabasco notr pasal :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Men se slabša.....da že navsezgodaj razmišljam o kuhanju......

Pojma nimam.....brez ideje.......morda kaj kasneje......sam, d bo Tabasco notr pasal :OK: :OK:

:D :P

svinjski zrezki

5 dkg slanine

1 čebula

4 stroki česna

2 sveži papriki

2 žlici kisle smetane

sol

mleta paprika, tabasco

lovorjev list

olje

paradižnikova mezga

Meso osolimo, malo potolčemo na eni strani, pomokamo in na razgretem olju na rahlo popečemo z obeh strani. Meso odstranimo in na isti maščobi zarumenimo sesekljano čebulo in posujemo pol žličke paprike ter dodamo narezano slanino in na rezance narezano papriko , paradižnikovo mezgo ter dušimo cca. 20 minut. Dodamo kislo smetano, premešamo in dodamo zrezke katere smo premazali s strtim česnom in (PO PAMETI ) tabascom - (Klimbra, opozarjam te, ne pretiravat....te poznam :grrr ) dušimo še nekaj minut.

Zraven ponudimo jajčne vlivance. :rolleyes: al pa kr neki....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :P

svinjski zrezki

5 dkg slanine

1 čebula

4 stroki česna

2 sveži papriki

2 žlici kisle smetane

sol

mleta paprika, tabasco

lovorjev list

olje

paradižnikova mezga

Meso osolimo, malo potolčemo na eni strani, pomokamo in na razgretem olju na rahlo popečemo z obeh strani. Meso odstranimo in na isti maščobi zarumenimo sesekljano čebulo in posujemo pol žličke paprike ter dodamo narezano slanino in na rezance narezano papriko , paradižnikovo mezgo ter dušimo cca. 20 minut. Dodamo kislo smetano, premešamo in dodamo zrezke katere smo premazali s strtim česnom in (PO PAMETI ) tabascom - (Klimbra, opozarjam te, ne pretiravat....te poznam :grrr ) dušimo še nekaj minut.

Zraven ponudimo jajčne vlivance. :rolleyes: al pa kr neki....

Bjutiful. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je pa zato nivo tabasca že nevarno nizek. :fredy: Nič, kar se mora ni težko, danes se gre v šoping. :grim

meni ga je pa zmanjkalo in ga ni bilo za dobit v soboto zato sem bil prisiljen kupit "Lousiana hot sauce!" - ni isto :cry: :nono: pussy stuff <_<

danes pa samo en buhtl - do kosila je še daleč pa spet sem sam svoj mojster, babica se je vrnila na pohorje :hmm: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni ga je pa zmanjkalo in ga ni bilo za dobit v soboto zato sem bil prisiljen kupit "Lousiana hot sauce!" - ni isto :cry: :nono: pussy stuff <_<

Jap. mam eno rezervo v obliki tega pussy zoca doma. not gut. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Olraaaajt! :yea2:

Danes chilli con carne, jutri pa je Baab-itza napovedala pasuljac. :OK: :grim To bo veselo. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... jutri pa je Baab-itza napovedala pasuljac....

A če danes izrazim svoje spoštovanje do Baab-itze bom spet zradiran? Prejkone. Tema Njam-njam v predalu K'r neki je namreč izredno občutljiva. Torej ga ne bom. Red mora bit!

Doma se bo pa najbrž kaj po woku valjalo. Pač karkoli se zdaj valja po frižiderju. Brez tabasca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe disident

jedu senvič s pršutom in melono, posut s sezamom

mljac

tabaska njet bilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A če danes izrazim svoje spoštovanje do Baab-itze bom spet zradiran? Prejkone. Tema Njam-njam v predalu K'r neki je namreč izredno občutljiva. Torej ga ne bom. Red mora bit!

Doma se bo pa najbrž kaj po woku valjalo. Pač karkoli se zdaj valja po frižiderju. Brez tabasca.

A če te jaz citiram in se celo pridružim tvojemu spoštovanju do PirrBaabitze sem takisto v nevarnosti, da bodem zradirana, takorekoč pobrisana z obličja Kr neki Njam Njam planeta? :blink: :? :( :cry:

Ah :slap: Pozabla videt tvoj varnostni pas v wok obliki in karkoli frižiderskega... :kva2:

Jaz bom pa zdajle sadno solato. O:-) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prišel domov, narezal 2 svinjska šnicla, malo podušil koščke v omaki iz zelenega (green pepper) tabasca in pussy lousiana souce + kilo mediteranskih začimb, napol skuhal torteline, vse zmetal v posodo in zalil z sirom, smetano in parmezanom. spil pivo, skadil čik, odprl novo pivo in že sem jedel ko bog! :whistle:

jutri bo pa svinja nautral :OK: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kibelflajš gre počasi proti koncu. Ampak: incipit pečen pršut! :yea2:

kak sendvič je to danes bil. :OK: kaj sendvič, GOSPOD sendvič! :yea2:

lajf iz gut gut gut :grim

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. SARMA, SLAN KROMPIR

2. NJOKI, BOLONJSKA OMAKA, SOLATA

3. PEČENA SV. REBRA, RIŽ, SOLATA

4. ČESNOVA JUHA

sedaj se pa odloči ! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. SARMA, SLAN KROMPIR

2. NJOKI, BOLONJSKA OMAKA, SOLATA

3. PEČENA SV. REBRA, RIŽ, SOLATA

4. ČESNOVA JUHA

sedaj se pa odloči ! :hmm:

3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!