Skoči na vsebino

Njam njam


pirrulz

Priporočene objave

v petek po povratku iz AUT bil v MB-ju in se spomnil teme o gostilnah pa sma z kolegom mogla vsak eno lepinjo z kajmakom (jasno z pleskavico) stolčt. včeraj sem čips od svinje delal, danes pa se mastil z joto v kateri se je najmanj ena zelhana svinja utopila. :OK:

sedaj samo še čakam da se včerajšnja piva, zelje in fižol srečajo pa bo koncert :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes 2 dunajska + restan krompir + zelena solata s česnom + pred tem ena goveja juha z domačimi jetrnimi knedli + prek obvezno pivo s fotrom in mamo (oba vojna veterana)

včera snoči kiblflajš v Zavrhu + zaseka prav tam + Efes akcija 260 sit komad + špricari z janževcem praktično zastojn + dobre kelnarce

včera čez dan bograč, s katerim sem zdravil mačka od petka

lajf iz gud

tabasko tudi :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nimaš ti nekega psa pri bajti? :hmm: :devil:

kaj misliš, da bi psa pojedel.... :lol1: ura je bila že pozna... :slap:

makaronflajš...2krat :kva2:

Ne povem!

Njam!!! :D

Čokoladno tortico.... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj misliš, da bi psa pojedel.... :lol1: ura je bila že pozna... :slap: :

Jebiga. It's them or us. :grim :D

goveja župa od včeraj, PP (pujs pečenka), prekajena rebrca (takisto od pujsa - nisem pa ziher, če od istega donatorja :hmm: ), neki mix med restanim in pečenim krompirjem (s tabascom je bil kar okej :grim ). Pol pa pir v priljubljenem lokalu. :grim

Ni.slabo.sploh.ne. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po skrajno, že prav vulgarno mesnem vikendu, skupaj s pomladjo - vegi teden. :closedeyes:

Cvetačni narastek z bešamelom.

Zelena solata.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kebab v Bistrici (tako velikega še nisem videl/jedel) :D , Njam, njam

PERVY TNX za koordinate :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater sem lačn. :fredy:

nič več :grrr

schwein-wineršnicl, krompirjeva solata..... :OK: Njam, njam

Sam sem pa žajn ko osa, grem nekaj spit :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Piščančji file v Rimskem loncu

Potrebujemo:

večji por

večjo čebulo

5 strokov česna

peteršilj

srednje velik korenček

Por dobro operemo, ga razpolovimo in narežemo na malo večje koščke

Korenček drobno narežemo

Čebulo narežemo na večje kose

Česen tudi na kose

Peteršilj na grobo

Vse skupaj damo v večjo posodo,dobro premešamo,prelijemo z olivnim oljem,žlička Vegete,ščepec soli,nekaj kapljic Tabasca.

Pretresemo v Rimski lonec, zalijemo z vodo, da je zelenjava pokrita, na vrh pa položimo nasoljen in rahlo popopran piščančji file. Pečemo na 200 cca 1,5 ure.

Zraven ponudimo pire krompir, in seveda solatko, z prečudovitim,naravnost fantastičnim, kot bitumen temnim.......a mnogo okusnejšim bučnim oljem( vire vam ne izdam, ker je naravnost neponovljiv ).....obilico česna in mnogo kisa....tako navadnega, kot balzamičnega.

Dragi moji.....za prste obliznt!!!!!!

Garantiram..........čudovito prebavo, prekrasen zadah.......za moške pa(vsi vem kaj delata por in čebula)........pa še ndvse opazne vonjave, ki vas bodo spremljale še ves naslednji dan!!!!!

Pa dobr tek!!!!!!

Vaš kuhar Klimbra......se trudi za vas!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem po en brioš v avtomat :(

kaj je to :hmm: (pa ne avtomat, ono drugo :fredy: ; za avtomat se mi dozdeva, kaj bi lahko to bilo :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je to :hmm: (pa ne avtomat, ono drugo :fredy: ; za avtomat se mi dozdeva, kaj bi lahko to bilo :) )

To je kurac od rogljiča v katerem je čokolada, marmelada, če pa imaš srečo kot jaz, pa nič :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!