Skoči na vsebino

Njam njam


pirrulz

Priporočene objave

To je kurac od rogljiča v katerem je čokolada, marmelada, če pa imaš srečo kot jaz, pa nič :doze:

Aja. Brezveze, ja. :glare: Se mi smiliš. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

špageti z šunko al mama + poper in salsa fiesta + pir :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater sem lačn. :fredy:

ne se zajebavat....

jest dons še nisem n'č jedu!!!

NIČ :angry:

Jaz tudi :doze: zdaj še pa kuharice ni doma, da bi dala kaj na mizo.. :cry: v planu je pa zrezek :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogrete špagete. :glare:

Sem se pa ob tem spomnil na en vitz, ki je mel tako prikupno nagravžno tematiko, ampak se ga čisto 100% ne morem spomnit, da bi ga lahko rekonsturiral. :fredy: Menda se je o nekem mrtvecu pa o špagetih šlo, pa nekdo je pol tisto jedu al nekako tako. :hmm: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja. Brezveze, ja. :glare: Se mi smiliš. :yes:

Hvala na empatiji ...

Sem si naredila rezance z gobicami v smetanovi omaki :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, s fotrom sva danes bila v hosti kjer sva podrla nekaj dreves (čez pol leta bo spet zima, pa ne bi rad od bushija nafte kupoval) in ko sva prišla domov, sva si privoščla

- svinjska rebra iz tünke,

- kuhana jajca

- čebulo

- eno flašo kvintona

njam njam

Popravljeno . Popravil poln presenečenj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, s fotrom sva danes bila v hosti kjer sva podrla nekaj dreves (čez pol leta bo spet zima, pa ne bi rad od bushija nafte kupoval) in ko sva prišla domov, sva si privoščla

- svinjska rebra iz tünke,

- kuhana jajca

- čebulo

- eno flašo kvintona

njam njam

Pohvaljen. B)

Včeraj obnovil zalogo kibelflajša. :OK: Čez cca. pol ure nastopi Mr. Sendvič, univ. dipl. kibelflajš. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bodo pohani malencani kao kamuflaža; se bomo delali, da je noter meso. :closedeyes:

Pa bučke s kislo smetano. :unsure:

Pa motovilc. :trance_33_sleep:

Matr ja - bom šla potem še mal na vrt travo popast.... :doze:

Ampak se moram držat dogovora o nemesnih dnevih :slap: .... Kdaj bo jutr? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pljeskavic sa kajmak :kva2:

In pa :beer1: Pa pride kolega :beer2:

Popravljeno . Popravil PERO58
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj si ti ja nor... :kva2: ... Mr.Sendvič does it again! :yea2:

kolko pride poštnina, da mi ene dva mistera pošlješ v lajbah? Pizda, nikjer nimajo pravega dobrega kiblflajša, se bom moral res prevzeti razvade lublanskih srajc, ko tovorijo to slano meso iz naših krajev sem dol ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko pride poštnina, da mi ene dva mistera pošlješ v lajbah? Pizda, nikjer nimajo pravega dobrega kiblflajša, se bom moral res prevzeti razvade lublanskih srajc, ko tovorijo to slano meso iz naših krajev sem dol ...

pridi v vzhodni blok, ga boš še v avtentičnem okolju in ob primernem sidedishu zmazal. :grim :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridi v vzhodni blok, ga boš še v avtentičnem okolju in ob primernem sidedishu zmazal. :grim :beer2:

vikend okoli 8 aprilija bi bil kar pravšnji, imam spet neke familijske ceremonije, da mi babica, šefica mariborske mafije, preda žezlo :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!