Skoči na vsebino

Njam njam


pirrulz

Priporočene objave

Zeliščna polenta !!!!! :OK: :OK:

Tell me all about it! :D

please :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnih nekaj dni kuham sam - posledični jem dobro in predvsem mesnato :OK: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šla na kavo v naš buf in dobila zraven serviran ljut feferon :kva2: Ampak čist zares ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mensezdi, da sem enga črva pogoltnila :eek: :krneki:

a ma to kej železa :hmm:

ma sej nima veze...grem :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mensezdi, da sem enga črva pogoltnila :eek: :krneki:

a ma to kej železa :hmm:

ma sej nima veze...grem :SS

Ma, ma, predvsem velik beljakovin :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se pa odločil......da si privoščim........ledeno mrzlo Francosko solatko!!!!!!!

Bo kar zadost kalorij.......pa še osvežilno bo......seveda........po strai navadi jo bom malček popravil......samo to pa so že male tajne velikih majstora kuhinje :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se pa odločil......da si privoščim........ledeno mrzlo Francosko solatko!!!!!!!

Bo kar zadost kalorij.......pa še osvežilno bo......seveda........po strai navadi jo bom malček popravil......samo to pa so že male tajne velikih majstora kuhinje :blush:

Jaz pa ne vem še kaj bom ... neki ribjega ziher ... mogoče kar ribico pečeno v foliji s krompirčkom ... mmmmmmmm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa ne vem še kaj bom ... neki ribjega ziher ... mogoče kar ribico pečeno v foliji s krompirčkom ... mmmmmmmm

Jest bi tut.....pa sem prelen :( :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa ne vem še kaj bom ... neki ribjega ziher ... mogoče kar ribico pečeno v foliji s krompirčkom ... mmmmmmmm

hvala Vale, na ideji :OK:

sam nalovit si še grem nekej postrvi, nazaj grede pa peš čez krompirjevo nivo, pa bo :yes:

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi tut.....pa sem prelen :( :( :( :(

Zakaj se ti pa ne da ribe v folijo zavit pa krompir zravn nametat pa pečt 45 min na 200 :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala Vale, na ideji :OK:

sam nalovit si še grem nekej postrvi, nazaj grede pa peš čez krompirjevo nivo, pa bo :yes:

pa v pivovarni en sod v žep utakneš, pa je :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1x banana, 2x marelce, 1x kiwi, pol melone, 1x nekatarina, narezanih v pol skodele skute...: Cukra poln pehar, pa mal beljakovin zravn.

Popravljeno . Popravil era
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj se ti pa ne da ribe v folijo zavit pa krompir zravn nametat pa pečt 45 min na 200 :?

Ker bi moral najprej ribico kupit.....pa folijo kupit........pa vročino od pečice prenašat........klinc.......prestar sem za take izlete......je bolj prijetno ležat v fotelju :blush: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker bi moral najprej ribico kupit.....pa folijo kupit........pa vročino od pečice prenašat........klinc.......prestar sem za take izlete......je bolj prijetno ležat v fotelju :blush: :OK: :OK: :OK:

No, sej jaz sem si pa na koncu naredila nabudala v kombinaciji hrenovka, paprika, bučke in sirček ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1x banana, 2x marelce, 1x kiwi, pol melone, 1x nekatarina, narezanih v pol skodele skute...: Cukra poln pehar, pa mal beljakovin zravn.

a ti hujsas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!