Skoči na vsebino

Kateri cestni 50ccm je najhitrejši


FlamE#7

Priporočene objave

ma ja dej ne prbiji :lol1: :lol1: :lol1: z 18KM ne boš nikol vidu 200+

Ne oglaši se če nimaš pojma..Tomos je dokazal da je to možno,je pa res da so te specialke mele okol 50kg pa tut voznik je bil peresno lahek in vrtele so se v nebo 16000rpm....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po obliki zgleda ta motor k raketa s sedežom, k sam čaka da stisneš vso zlobo :devil: vn iz nje :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi blo zanimiv vidt, kako tomos butne nahitrejše skuterje (APN 6S: avtomatsko paljenje sa nogom 6 puta snažno :P ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe :D ehhh.. ma eni ste obsedeni s temi tomosi pa vedno tomos pa tomos pa tomos specialka itd. Ziher se je bole ql peljati na nekem 50cc cestaku npr. kot pa na apn al pa neki kot eni pravite tomos specialki ki so :SS

Saj niman nič proti tomosom (še sam ga imam trenutno) samo brez veze se mi zdi da vedno eni nekaj pametujejo s temi specialkami in potem se začnete prepirati glede tega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti veš kok so visoki , aerodinamični , težki in kakšne gume imajo ti motorji?

tu je problem - na ravnini dost dosežejo (končna itd.), k pa pride enkrat ovink se pa use konča, da ne govorim o pospešku iz ovinka. S takim tenkim gumam, lahkim motorjem in, vsaj meni, čudnim položajem na mopedu ni pričakvat dobre vodljivosti, kaj šele stabilnosti v ovinku .) - verjemi, videl na lastne oči in sem skor prepričan da bi na kakšni bolj zaprti stezi (ala. Mobikrog) to specialko zadej pustu dirkalni 70cc skuter. <_< .)

pa še point vsega tega: končna hitrost in število konjev ni vse <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tu je problem - na ravnini dost dosežejo (končna itd.), k pa pride enkrat ovink se pa use konča, da ne govorim o pospešku iz ovinka. S takim tenkim gumam, lahkim motorjem in, vsaj meni, čudnim položajem na mopedu ni pričakvat dobre vodljivosti, kaj šele stabilnosti v ovinku .) - verjemi, videl na lastne oči in sem skor prepričan da bi na kakšni bolj zaprti stezi (ala. Mobikrog) to specialko zadej pustu dirkalni 70cc skuter. <_< .)

pa še point vsega tega: končna hitrost in število konjev ni vse <_<

Dobr to je jasno ,da na ovinkih specialka nima šans,samo me moti ,ko vedno pišete ,da nima šans proti 70cc skuterju kar je nerealno,dejmo se pogovarjat o 50cc kategoriji.....saj so bile specialke 50 in ne 70cc kar je velika razlika.. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni ne vem kakšna razlika. Dobr, performace pr 70cc skuterju je drgačn k pr 50cc, ampak kubatura ni vse :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej malo ste ven z teme odišli :)

pomoje je ena najbojših cestakov 50cc aprilia rs pa tudi števec kaže kar precej natančno saj imam sam to rsko in predelano.

Oče mi je zmeril z cbr1100xx 115km/h,potem sma še probala z suzukijem in z avtomobilem in je pri vseh dokaj enako kazalo (+-3kmh)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa maš pa vse predelan pa a nisi reku da se ti sam prah gor nabira :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zaj se nabira ja :)

ko je bilo toplo te pa logično da sem se pelal

predelano je 75kit in 19ka fergi :) ne se smejat ;)

mel sem en čas gianelija gor samo te sem dal nazaj gor original ker mislim prodat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!