Skoči na vsebino

Predelava Aprilia SR 50 na 125ccm


Hrenowsky

Priporočene objave

Zanima me ce kdo ve katera masina bi pasala na SR 50 aprilio. Frend misli nardit to predelavo (razlog je enak kot moj iz teme Nrg predelava na 125 tle) pa neve katero masino naj kupi da po pasala na njegov gestel. kokr jst aprilio poznam bi lohk gor pasala od SR125 in pa od Leonardo 125. Ce ma kdo predlog ali da nism prav napisal naj pove :)

Pomoc je dobrodosla!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zanima me ce kdo ve katera masina bi pasala na SR 50 aprilio. Frend misli nardit to predelavo (razlog je enak kot moj iz teme Nrg predelava na 125 tle) pa neve katero masino naj kupi da po pasala na njegov gestel. kokr jst aprilio poznam bi lohk gor pasala od SR125 in pa od Leonardo 125. Ce ma kdo predlog ali da nism prav napisal naj pove :)

Pomoc je dobrodosla!

Ja dej not mašino od APN6s. Mam jst doma eno orengi sprefukano, leti 120! Sem zbrusu cilinder, dau netr elkota i zdej pošusavle. Prodam ti jo za 80 tisoč milijonov milijard dolarjev.

BUDALA BLESAVA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dub od Gilere Runner 125 mašino in si zmagu :)

Ja, paše mašina od Runnerja 125 in 180 gor :grim B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dub od Gilere Runner 125 mašino in si zmagu :)

Ja, paše mašina od Runnerja 125 in 180 gor :grim B)

To pa nism vedu. Kakop pa to da pase? Sej pol bi mogla tud od rng-ja 50 pasat masina gor, ane k majo enake nosilce.... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne bi mogu mau geštel zrihtat..nosilce nardiš tko k jih ma 125ka al pa 180ka pol pa pač prenesš mašino od Runnerce na SRko ;) jst sm to zdej bl na izi povedu..eni iz kopra to obvladajo..tko da upi da se bo kšn kle gor javu :D

drgač mi pa povej..zakaj bi sploh daju od NRGja mašino na SRko ? :hmm:

P.S. Poglej na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)-u en prodaja Aprilio SR 150 (ma mašino od Runnerce 180 gor)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!