Skoči na vsebino

Merilec za bencin ....


BaHa

Priporočene objave

mhm ja sej tko sm jst mislu narest ..... prblizno a mislim v bistvu je natancno ce mal skalo preuredis ....

drgac pa nimam jst nobene lucke na rski in zanimivo frend ko je mel tastar model je reku da je mel ?? mhm ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm ja sej tko sm jst mislu narest ..... prblizno a mislim v bistvu je natancno ce mal skalo preuredis ....

drgac pa nimam jst nobene lucke na rski in zanimivo frend ko je mel tastar model je reku da je mel ?? mhm ....

to je njemu kej druzga svetil :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je njemu kej druzga svetil :slap:

ma ne ne mu je svetil to ko je reku ..... drgac men lucka gori samo za olje .... mhm .....mogoce so stare mele se tisto lucko fuel ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lucka za rezervo? sj na cagivah je... :huh:

Kokr jaz vem je tudi na cagivah ročna pipica, razen če ima poleg tega tudi lučko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez veze, samo odvečna teža! :devil: :D

:lol1: :lol1: :lol1:

ma ja, a oni ba dajal u tank nevem kašne kondenzatorje pa tehtnce za tank pa tlačne senzorje v cevko pa nevem kaj še use, a ene navadna žarnca je odvečna teža :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr jaz vem je tudi na cagivah ročna pipica, razen če ima poleg tega tudi lučko.

jah pr men ni nobene pipce... (l. 2005)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no, rezervo ti pa lučka pokaže :D

ja sej to je bols al pa nit ne ... kokr gleds ti saj ne cukat zacne :D sam ce nis pozorn na tisto lucko pa hitr lahko kej v pizdi ostanes :D no jst sm mislu pol tko narest in ne bi blo nic kom,plicirano ... sam skalo bi spremenu pa je ne bi bil tak tezk problem zej morm sam to najdit in doma ustimt ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja no, rezervo ti pa lučka pokaže :D

lol, jest sm mislu tako pipco k je bla na tomosih k si meu prou svojo pozicijo za rezervo... drgac se pa jest prou 0 ne zanasam na tole lucko... mi zacne po 50-100km svetit, pol pa nardim s przgano lucko se ene ful :P se zmer je najbl zihr da odpres tank pa mal potreses ;) (al si pa s cim posvetis --> fajrvzigalcabrenernimavezepress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol, jest sm mislu tako pipco k je bla na tomosih k si meu prou svojo pozicijo za rezervo... drgac se pa jest prou 0 ne zanasam na tole lucko... mi zacne po 50-100km svetit, pol pa nardim s przgano lucko se ene ful :P se zmer je najbl zihr da odpres tank pa mal potreses ;) (al si pa s cim posvetis --> fajrvzigalcabrenernimavezepress)

mhm tomosih ??? jst mam na aprilie pozicijo off, pozicijo on in pozicijo res. ... tko da ne ti men od tomosa tle !! :D :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadevo bi bilo najraje rešiti z kapacitivnim senzorjem, ki ga lahko namestiš kar zunaj kestla in ti meri nivo goriva v kestlu.

sam tu bi biu problem... ker ko se furaš bencin ni pri miru ga razmetava po keslu in tu nebi mogo senzor točno zaznat kolk je še not benza

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tu bi biu problem... ker ko se furaš bencin ni pri miru ga razmetava po keslu in tu nebi mogo senzor točno zaznat kolk je še not benza

mas prav ja ... edino tko ko sm jst reku .... sam kko je tist narejeno a je spodej zvrtana luknja pa tam skoz plovcek al kako ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bencin premeta tut plovček ne kaže taprave količine :glare:

Crownless

ja ze ze sam ga ne tko spreminja kr pleska itk ob straneh na sredini je pa prblizno enak in itk se vrne tkoj na prvotno stanje senzori pa zadost da ena kaplica mal poskropi pa ze jebe ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ko se ustaviš na križišču al pa kje, se pa zadeva umiri in nimaš problemov.Sicer pa ne vidim poante, zakaj bi delu inštrument za bencin, jaz sem se lepo navadil, da dam dnevni števc na nič ko tankam in potem približno vem kdaj bo treba it tankat, tak al tak imaš pa tudi rezervo, se pravi ko daš na rezervo, veš da morš počas na pumpo; to ti ne najlažji merilnik ;)

Popravljeno . Popravil VmasIna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!