Skoči na vsebino

Merilec za bencin ....


BaHa

Priporočene objave

Sej ko se ustaviš na križišču al pa kje, se pa zadeva umiri in nimaš problemov.Sicer pa ne vidim poante, zakaj bi delu inštrument za bencin, jaz sem se lepo navadil, da dam dnevni števc na nič ko tankam in potem približno vem kdaj bo treba it tankat, tak al tak imaš pa tudi rezervo, se pravi ko daš na rezervo, veš da morš počas na pumpo; to ti ne najlažji merilnik ;)

se čist strinjam!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v trgovini HTE prodajajo kit za merjenje tekočin, stane nekaj čez 3k, tko da če koga zanima, gre lahko pogledat, ker na spletni strani nič ne piše kako naj bi to zgledal!

klik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v trgovini HTE prodajajo kit za merjenje tekočin, stane nekaj čez 3k, tko da če koga zanima, gre lahko pogledat, ker na spletni strani nič ne piše kako naj bi to zgledal!

klik

hm zanimivo .....dej ce bo kdo sel pogledat nej kej pise .... jst bom probu pa jutr po telefonu poklict ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm zanimivo .....dej ce bo kdo sel pogledat nej kej pise .... jst bom probu pa jutr po telefonu poklict ...

Hahaha ti pa si optimist, ce ti pa rata kj zvedt po telefonu si pa res car :lol1: Ei ce prvic nou nc zvedu se eneparkat prbo ce se ti bo druk oglasu ene 2 pedra sta notr k nimata pojma sam en neki zna :naughty: Uspešen nakup želim (mogoce bo tut poceni, vcasih kr pozabjo kj zaracunat) :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Prestavi dnevni števec na 0 vedno ko natankaš. Še najlažja rešitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ALi imaš pipico za bencin ali lučko za rezervo.

Enkrat poglej koliko km prevoziš z rezervo dokler ne crkne, potem pa vedno ko preklopiš na rezervo poglej koliko km je na števcu in ko je veš da si pri koncu pojdi tankat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tle nastane 1 problem!!! kaj pa če ne tankaš polno, ampak tankaš za 1000sit 4,2L (po novem 1057,6sit)??

kako boš pa zdej vedu kdaj bo zmankal oz. kdaj bo pri rezervi?? :? .)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tle nastane 1 problem!!! kaj pa če ne tankaš polno, ampak tankaš za 1000sit 4,2L (po novem 1057,6sit)??

kako boš pa zdej vedu kdaj bo zmankal?? :? .)

lej pri merilcih za bencin...tudi ta ti ne bo povedal kdaj bo zmankal, ker ko enkrat zasveti lučka to pomeni da je na rezervi, kazalec pa je čisto na dnu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr sam pr apriliji nimaš lučke, kdaj zmanjka bencina, sam crkne pol pa morš na rezervo dt. se mi je to zadnič sred obvoznce zgodl :BUA:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navadi se pri koliko kilometrih moraš ponavadi preklopit na rezervo če imaš poln tank in to stori kakih 10km prej. Pa preden je treba preklopt na rezervo se občuti majhno cukanje in takrat je že čs da preklopš. Je pa kr mal nerodno. Velikrat se mi je zgodl da sm šou avto prehitevat in ga prehitim pol mi je pa samo crknu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam iste probleme. nikoli ne tankam na bencinski, ker dobim bencin tako iz prve roke in kolikor ga je, toliko ga pač nalijem v motor. in potem nikoli ne vem, za koliko kilometrov je.

poleg tega mi motor nikoli ne cuka predn zmanka, da bi lahko pravočasno preklopla na rezervo. potem pa je še tako, da na elektriko sploh ne vžge, ampak je treba motor porinat. to pa na cesti nikakor ni fajn. sploh kaki prometni ne :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok to kar si ti mel tadej je še kul....

pr men je bil problem k sm kupu mitota in res en jebač tuki okol bil...pa grem en avto prehitevat...dam v nižjo...pa pohodm gas...pa mi sam mooooooooo nardi...pa sm se sam za njega s5 postavu un se mi je pa smeju kaj mam to za ena jajca :D

pa zanč sm na pumpi benz zapru...pa natankam pa grem...pa vidm ene bejbe...uuu to ja....pa pohodm...pa sam cukat začne pa crkne...une pa že čist mokre ble jst pa ob cesti počaku :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok to kar si ti mel tadej je še kul....

pr men je bil problem k sm kupu mitota in res en jebač tuki okol bil...pa grem en avto prehitevat...dam v nižjo...pa pohodm gas...pa mi sam mooooooooo nardi...pa sm se sam za njega s5 postavu un se mi je pa smeju kaj mam to za ena jajca :D

pa zanč sm na pumpi benz zapru...pa natankam pa grem...pa vidm ene bejbe...uuu to ja....pa pohodm...pa sam cukat začne pa crkne...une pa že čist mokre ble jst pa ob cesti počaku :D

ej sorry sam morem to rečt :D

:slap: cepec :slap:

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok to kar si ti mel tadej je še kul....

pr men je bil problem k sm kupu mitota in res en jebač tuki okol bil...pa grem en avto prehitevat...dam v nižjo...pa pohodm gas...pa mi sam mooooooooo nardi...pa sm se sam za njega s5 postavu un se mi je pa smeju kaj mam to za ena jajca :D

pa zanč sm na pumpi benz zapru...pa natankam pa grem...pa vidm ene bejbe...uuu to ja....pa pohodm...pa sam cukat začne pa crkne...une pa že čist mokre ble jst pa ob cesti počaku :D

mal zadrege je pa blo,si kaj zabarvo :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se to nardi u križišču....se postavm pred vse avte....pa laufa motor....pol pa k je zelena hočem spelat pa sam mooooo....pa crkne...in pol te morjo čakat da spet potegne k daš na rezervo :BUA:

pač mal brukic učas ja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej sorry sam morem to rečt :D

:slap: cepec :slap:

:D

ja ups ane :blush:

sej se je sigurn že vsakmu kej tazga zgodil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ups ane :blush:

sej se je sigurn že vsakmu kej tazga zgodil :D

:nono: :D

cukal je že ja :) ni pa nareo moooo pa crkno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbl jeba je, k ti na 4T motorju zmanjka benza, k sm pozabu da nism tanku ceu tank... pa še rezerva je bla prazna, ker sm 2 dni prej tank ceu spraznu, pa pol k sm ga pounu sm pozabu na rezervo prestavt, da bi rezervo napolnil :slap: :slap: :slap:

To se je zgodil pred Ridami, tm k ni nobene hiše 1km naokol :glare: pol me je pa burek rešu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se to nardi u križišču....se postavm pred vse avte....pa laufa motor....pol pa k je zelena hočem spelat pa sam mooooo....pa crkne...in pol te morjo čakat da spet potegne k daš na rezervo :BUA:

pač mal brukic učas ja :P

same shit here!!! :blush: sam da so men še trobt začel tko da sm biu še bl živčn :closedeyes: :closedeyes: :closedeyes: bruka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!