Skoči na vsebino

dobra plača za dobrega programerja


SiR

Priporočene objave

Išče se odličen programer z referencami.

Ponuja se mu:

- delovno razmerje za nedoločen čas

- plača 300, 400 kSIT +

- dobra delovna ekipa

- velik in zanimiv projekt

- no mumbo-jumbo

- bojda tudi stimulativno okolje in professionals-only environment

Zahteva od njega se:

- vrhunska programerska obvladačina okolja linux/apache/php/web/mysql

- naj se mi javi na PM

- dobra referenca

Na voljo je budžet, da se ga 'ukrade', če je kje vezan.

Bi se jaz prijavil, pa zadne čase nisem najbolj up-to-date glede apacheja :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena neumesna, ker tudi v nazivu topica plačo omenjaš ...

odličen programer ne bo zadovoljen s tem zneskom, razen če je tam na koncu ++ in ne samo +

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena neumesna, ker tudi v nazivu topica plačo omenjaš ...

odličen programer ne bo zadovoljen s tem zneskom, razen če je tam na koncu ++ in ne samo +

jp, plača x 1,5 za začetek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam enega, ki bi jim lahko prišel prav, zato me zanima ali je plača redna ali šele po dokončanju projekta. Bi normalno nekoga zaposlili ali se iščete zunanji sodelavec. Namreč prijatelj za katerega ti govorim, se je na enem od Ljubljanskih podjetji zanimal za službo, ima S.P., vendar bi mu plačali šele čez kakšna dva meseca, po dokončanju projekta. Ker je pa on bil programer na enem od vodilnih podjetij za računovodske in druge poslovne programe, ve iz izkušenj, da se lahko zadeve še bolj zavlečejo, še posebno, če se dela v ekipi, kjer hoče vsak programer uveljavit svoje ideje, potem pa nastanejo problemi, ko se je potrebno usklajevat .) In potem se hitro zgodi, da se projekt, ki naj bi bil končan v dveh mesecih, konča v treh, on pa tri mesece brez ficka :D Je pa tujec, ki ima pri nas odprt S.P. .)

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena neumesna, ker tudi v nazivu topica plačo omenjaš ...

odličen programer ne bo zadovoljen s tem zneskom, razen če je tam na koncu ++ in ne samo +

ja, ++ ...

omenjeno je izhodišče... da pač ne bi kdo mislu,da se bo cenkal pol za okol povprečni OD + malca...

Poznam enega, ki bi jim lahko prišel prav, zato me zanima ali je plača redna ali šele po dokončanju projekta. Bi normalno nekoga zaposlili ali se iščete zunanji sodelavec. Namreč prijatelj za katerega ti govorim, se je na enem od Ljubljanskih podjetji zanimal za službo, ima S.P., vendar bi mu plačali šele čez kakšna dva meseca, po dokončanju projekta. Ker je pa on bil programer na enem od vodilnih podjetij za računovodske in druge poslovne programe, ve iz izkušenj, da se lahko zadeve še bolj zavlečejo, še posebno, če se dela v ekipi, kjer hoče vsak programer uveljavit svoje ideje, potem pa nastanejo problemi, ko se je potrebno usklajevat .) In potem se hitro zgodi, da se projekt, ki naj bi bil končan v dveh mesecih, konča v treh, on pa tri mesece brez ficka :D Je pa tujec, ki ima pri nas odprt S.P. .)

Pozdrav od Roberta

piše: delovno razmerje za nedol. čas ... to pomen sprotna in redna pljača ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, ++ ...

omenjeno je izhodišče... da pač ne bi kdo mislu,da se bo cenkal pol za okol povprečni OD + malca...

piše: delovno razmerje za nedol. čas ... to pomen sprotna in redna pljača ...

Sem videl že prej kaj piše, vendar sem te vseeno vprašal, ker v prijateljevem primeru so tudi iskali nekoga za zaposlitev, vendar, ko so videli, da je tujec in da ima S.P., jih zaposlitev ni več zanimala, ampak le zunanje sodelovanje. Kako bi bilo potem z plačilom, pa sem ti že opisal.

Dejstvo je, da se nekaterim ne da ubadat z pridobitvijo delovnih dovoljenj, zato jim velikokrat kar ugaja, da ima ta kakšen S.P. Zato me zanima ali bi bilo to podjetje (v primeru, da bi bili glede na pogovor in njegove reference zadovoljni) zainteresirano zaposliti tujca oziroma, da bi jim ta nudil potrebne storitve kar preko S.P-ja.

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponuja se mu:

- plača 300, 400 kSIT +

Zahteva od njega se:

- vrhunska programerska obvladačina okolja linux/apache/php/web/mysql

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobje o kasnih gnarjih govorite.... Me kr glava boli kak revezi smo navadni sleherniki....

če je dober programer in začne pr 20. ali 25. letu služit, ne bo mogu dobro programirat do penzije... kakih 10-15 let, pol pa jeba.. .če si vmes ne programira še kariere da gre potem za kakega šefeta ali poslovneža, se mu plača lahko lepo razporedi in je hitro na povprečju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to ni tolk velik denarja :)

En čist navadn človeček, priden, delaven in brihten, tolk zasluž z dodatki, malco,... v cca 2-3 mescih.

Ja 400kSit res ni velk dnar :blink:

PS. kakršna koli podobnost zgoraj opisane osebe z menoj je zgolj naključna in zlonamerna. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to ni tolk velik denarja :)

Prou. Ce to ni tok dnarja pridem delat h teb za 8 ur na dan, vikendi prazniki frej. Delam karkol je legalno. Sej to ni tolk, boš pa že dal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to ni tolk velik denarja :)

jep ... samo izhodišče za pogovore ...

Prou. Ce to ni tok dnarja pridem delat h teb za 8 ur na dan, vikendi prazniki frej. Delam karkol je legalno. Sej to ni tolk, boš pa že dal...

Seveda boš najprej pokazal kak svoj front-end v PHPju za content-portal, katerega boš potem moral v 3 mesecih opremit še s spletno prodajalno, user-experience sistemom in drugimi goodieji? ;) Če bo sila, boš dobil še enega, dva ali tri študente :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jep ... samo izhodišče za pogovore ...

Seveda boš najprej pokazal kak svoj front-end v PHPju za content-portal, katerega boš potem moral v 3 mesecih opremit še s spletno prodajalno, user-experience sistemom in drugimi goodieji? ;) Če bo sila, boš dobil še enega, dva ali tri študente :)

Ne ne, nisem tko mislil Sym, jaz žal kaj takega ne znam, pripomba je bila namenjena Einherjarju ki mu to ni veliko denarja. Če bi jaz kaj takega vsaj približno znal bi se javil... Sicer te pa nisem razumel, ko si rekel da lahko programiras samo 10 15 let... A to pomen d se ti potem zmeša in pristaneš v Polju al da preprosto ne zmoreš več slediti tehnologiji?

Popravljeno . Popravil Miki Mauss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne, nisem tko mislil Sym, jaz žal kaj takega ne znam, pripomba je bila namenjena Einherjarju ki mu to ni veliko denarja. Če bi jaz kaj takega vsaj približno znal bi se javil... Sicer te pa nisem razumel, ko si rekel da lahko programiras samo 10 15 let... A to pomen d se ti potem zmeša in pristaneš v Polju al da preprosto ne zmoreš več slediti tehnologiji?

Jaz imam "dobro" placo - je pa res, da delam 8 ur na dan brez vikendov. Ce pa je res jeba na firmi, sem ji dosegljiv 24/7. Zal veliko denarja pomeni tudi veliko odgovornosti - je pa res, ce naredim delo med tednom v redu, ni veliko moznosti, da bo ponoci ali cez vikend kaj narobe.

In ja - moje znanje je dobro placano, ker je tudi redko in specialno v Sloveniji in po svetu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prou. Ce to ni tok dnarja pridem delat h teb za 8 ur na dan, vikendi prazniki frej. Delam karkol je legalno. Sej to ni tolk, boš pa že dal...

Miki, tukaj imaš napačen pogled na trg. To delo, ki ga je Sym opisal, NI KAR NEKO delo, ki ga lahko opravlja ekonomist z diplomo VPŠ... je strogo specifično, zelo iskano in zaradi neke zakonitosti trga (ponudba/povpraševanje) tudi dražje ocenjeno. Prav tako, kot bi bilo lahko recimo delo čistilca pisarn lahko zelo drago, če nihče tega ne bi hotel delati, potrebe bi pa bile. Skratka zelo preprost mehanizem trga... ;) Tako delo ima tudi zelo visoko dodano vrednost, kar še dodatno vpliva na višino kompenzacije potrošenega dela...

In ko tako pogledaš na trg, potem je to sicer z vidika povprečne slovenske plače zelo dobro plačano delo (recimo vsaj 2x bolje kot povprečje, načeloma pa 3x), ker tega znanja ni... ko bo pa vsak drugi to znal, bo cena tega recimo 150.000 SIT in bo tako podpovprečno plačano... preprosto kot pasulj... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miki, tukaj imaš napačen pogled na trg. To delo, ki ga je Sym opisal, NI KAR NEKO delo, ki ga lahko opravlja ekonomist z diplomo VPŠ... je strogo specifično, zelo iskano in zaradi neke zakonitosti trga (ponudba/povpraševanje) tudi dražje ocenjeno. Prav tako, kot bi bilo lahko recimo delo čistilca pisarn lahko zelo drago, če nihče tega ne bi hotel delati, potrebe bi pa bile. Skratka zelo preprost mehanizem trga... ;) Tako delo ima tudi zelo visoko dodano vrednost, kar še dodatno vpliva na višino kompenzacije potrošenega dela...

In ko tako pogledaš na trg, potem je to sicer z vidika povprečne slovenske plače zelo dobro plačano delo (recimo vsaj 2x bolje kot povprečje, načeloma pa 3x), ker tega znanja ni... ko bo pa vsak drugi to znal, bo cena tega recimo 150.000 SIT in bo tako podpovprečno plačano... preprosto kot pasulj... :D

Imaš prav. Skratka, osnova je Dipl ing rač, starost 25 let, 10 let delovnih izkušenj na VODILNIH položajih. NA to osnovo pa pride specialno znanje, ki ga zahteva SYM. Z drugim besedam, bit morš vesoljc d to znaš, vse skupaj je malo unreal.

Pa to ni nikomur v posmeh, da ne bo pomote. Kapo dol vsakemu, ki je to sposoben. Samo tukaj sama šola ni nič.

Takle, ki si je tole zamislil in realiziral si tudi zasluži svoj denar. :worship:

Voščilnica Gorenja 2006

Res lepa voščilnica. Sem pa presenečen, da je kdo pripravljen veliko plačati za kaj takega. Vzrok pa je v tem, da te s takšnimi predstavitvami bombardirajo na vsakem koraku, in če upoštevam GREGS ija, se mi zdi, kot da je tega ogromno na vsakem koraku in bi moralo biti cenjeno prej na na 150.000,00 SIT kot 400.000,00SIT. A ni tko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš prav. Skratka, osnova je Dipl ing rač, starost 25 let, 10 let delovnih izkušenj na VODILNIH položajih. NA to osnovo pa pride specialno znanje, ki ga zahteva SYM. Z drugim besedam, bit morš vesoljc d to znaš, vse skupaj je malo unreal.

Pa to ni nikomur v posmeh, da ne bo pomote. Kapo dol vsakemu, ki je to sposoben. Samo tukaj sama šola ni nič.

Res lepa voščilnica. Sem pa presenečen, da je kdo pripravljen veliko plačati za kaj takega. Vzrok pa je v tem, da te s takšnimi predstavitvami bombardirajo na vsakem koraku, in če upoštevam GREGS ija, se mi zdi, kot da je tega ogromno na vsakem koraku in bi moralo biti cenjeno prej na na 150.000,00 SIT kot 400.000,00SIT. A ni tko?

Ne, osnova ni dipl.žbljn.nfgj... ;) Mimogrede: da ne bo kdo zameril, saj sem sam tudi ekonomist... z informacijsko nadgradnjo... ekonomija je bila prikaz samo zato, ker takrat, ko poučujem študente, bodoče ekonomiste, se spomnim na to, da jih na žalost take zadeve ne zanimajo skoraj nič... pa jim poskušam prikazati, da naj se ukvarjajo še s čim, kot samo ekonomijo... ;)

Če se povrnem nazaj: niti ne gre toliko za delovne izkušnje ali izobrazbo, glavno je, da nekdo zna nekaj narediti. In to sem na lastne oči videl, da zna nekdo, ki je 10 let mlajši od mene, brez delovnih izkušenj, narediti čudeže z informacijsko tehnologijo, o kateri se tudi meni ne sanja niti ob najboljših dnevih... pa se vsak dan srečujem z inf. teh. ;)

Voščilnica je pa samo en del takega znanja... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!